nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Ładne szyszki <joint>.Podziwiam ludzi,którzy sadzą tak "przypałowo".
Z powietrza musi to ślicznie wyglądać.
 

AxeLive

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
100
Buchów
0
Roślinki idą w dobrym kierunku :spalony:
Fajny spocik
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No naprawdę pozazdrościć i to nie tylko zaskakująco bogato kwitnących roślin... No farta koleś masz niezłego, przypał jak ch*j, a krzaki nadal tam rosną... Jakim cudem? Ja miałem takie maskowania, a i tak znalazły się chuje, które znacznie z***ały sezon... Może Ty w okolicy nie masz takich chuji jak ja mam? No Fart na całego! A że tak puchną na tym Plantonie, to już bez komentarza... :jocolor:

Tak zazdroszczę, jednak nie ma się co cieszyć przed zachodem słońca...

Powodzenia! :bongo4:
 
T

tomfreelique

Guest
Ładne szyszki <joint>.Podziwiam ludzi,którzy sadzą tak "przypałowo".
Z powietrza musi to ślicznie wyglądać.
A ja podziwiam ludzi, którzy na podstawie fot przedstawiających w 80-90% roślinę, wypowiadają się na temat bezpieczeństwa lub jego brak na spocie. Tak samo jak zdanie wyrwane z kontekstu zmienia całkowicie sens wypowiedzi, tak fotka obrazująca nawet nie fragment całości, może sprawiać mylne wrażenie... Najważniejsze, że rośliny mają się tam wyśmienicie, a to był priorytet przy wyborze miejsca, nie bezpieczeństwo, a słońce :freak:. Pzdr
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Mądrze,słońce to podstawa i tak 3maj :D ,jak widać dziewczynom to bardzo służy. Z fartem do końca i oby tak dalej .Pozdro
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
A ja podziwiam ludzi, którzy na podstawie fot przedstawiających w 80-90% roślinę, wypowiadają się na temat bezpieczeństwa lub jego brak na spocie.

A czy ja się wyraziłem na temat bezpieczeństwa :pr:?Po prostu podziwiam,że stoją na tym etapie.
U mnie paralotniarze lub policja juz dawno by wywęszyli <joint>

Mądrze,słońce to podstawa i tak 3maj :grin: ,jak widać dziewczynom to bardzo służy. Z fartem do końca i oby tak dalej .Pozdro

Robisz już błazna z siebie w swojej fotorelacji,to może chociaż u innych nie błaznuj :pr:
 
T

tomfreelique

Guest
Dyslektyk, rozumiem całkowicie, że można odnieść mylne wrażenie otwartej przestrzeni, dostępności, ale to tylko wrażenie. Najważniejsze, że stoją, moze los pozwoli i dostoją finału. Peace
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Najważniejsze, że rośliny mają się tam wyśmienicie, a to był priorytet przy wyborze miejsca, nie bezpieczeństwo, a słońce :freak:. Pzdr
Przecież sam teraz napisałeś, że ważniejsze jest dla ciebie nasłonecznienie, niż bezpieczeństwo... Aż zazdroszczę tym złodzieją - nie dość, że mają krzaki na widoku, to w dodatku tak bogate (przez dobre nasłonecznienie). Tylko co Cię obchodzi, że mają się tam dobrze, jeśli ktoś inny skorzysta z owoców? To dyskrecja powinna być priorytetem! Musiałem się do tego odnieść, bo widzę, że źle wyznaczasz priorytety outdoor'a. <coolpalacz>

Jednak wierzę, że rzeczywiście jest to przemyślane miejsce i jest tylko pozornie przypałowe. Zresztą co z tego, że się znajdzie za***iście dyskretnego spota, jeśli złodzieje celowo łażą po takich miejscach w poszukiwaniu Konopi (być może najciemniej pod latarnią). Życzę powodzenia, bo o kradzież tak dorodnych roślin niesamowicie łatwo... :bounce:
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Robisz już błazna z siebie w swojej fotorelacji,to może chociaż u innych nie błaznuj :pr:

jedynym błaznem jesteś ty , komuś coś idzie lepiej od ciebie to h*j cie strzela :lol3: zgadnij jaką masz ksywę już na forum :lol3::lol3::lol3:

Tomfreelique sorry za spama , fotorelacja jak i rośliny na piątkę , kibicuje Ci z fartem do końca. Pozdro i udanego :harvest:
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
jedynym błaznem jesteś ty , komuś coś idzie lepiej od ciebie to h*j cie strzela :lol3: zgadnij jaką masz ksywę już na forum

Rozumiem,że mówiąc idzie lepiej masz siebie na myśli :pr:???
Nie zgadnę <joint>
 
Ostatnia edycja:
T

tomfreelique

Guest
Tylko co Cię obchodzi, że mają się tam dobrze, jeśli ktoś inny skorzysta z owoców? To dyskrecja powinna być priorytetem! Musiałem się do tego odnieść, bo widzę, że źle wyznaczasz priorytety outdoor'a.

Zopóźnieniem, ale jednak muszę odpisać. Rzeczywiście inaczej wyznaczyłem priorytety tegorocznego outdoor'a. Całą zeszłą jesień i zimę wykorzystałem na zbieraniu informacji jak prawidłowo, efektywnie hodować pomidory. Tegoroczny outdoor jest wynikiem tego właśnie ślęczenia nad tematem. Sporo poeksperymentowałem, trochę się nauczyłem, zebrałem swoje spostrzeżenia. Mój świat nie legnie w gruzach, jak złodziej sięgnie po moje "dzieci". Boleć będzie bardzo, ale przeżyjemy :). Nie chce mi się liczyć, nie wiem ile lat palę, jednak jak dotąd, przez wszystkie te lata żyłem bez swojego palenia. Czyli da się ;). Doświadczenia zebranego w sezonie, nie jest nikt w stanie mi ukraść... Pzdr
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Doświadczenia zebranego w sezonie, nie jest nikt w stanie mi ukraść... Pzdr
Mądre słowa... Też przez całą jesień i zimę ostro przygotowywałem się do outdoor'a (wręcz obsesyjnie). Wiedza i doświadczenie jest czymś bezcennym i to nie podlega żadnej dyskusji. W czasie uprawy w ogóle nie paliłem (czekałem na swoje, a branie od dila byłoby czymś niedopuszczalnym), uświadomiłem sobie wtedy, że to nie jaranie jest w tym wszystkim najważniejsze... :bounce:
 
K

Killy

Guest
Nie wiem jakim cudem ale od początku sezonu nigdy tu jeszcze nie trafiłem.
A szkoda!
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, planty robia ogromne wrażenie.
Przyznam szczerze że swego czasu też chciałem zrobić taka ramkę dla mojej ES prowadzonej bez treningu.
Pestki masz od Oriona?

Apropo automatów to ole wyszło z tego mutanta? :)
Mniej więcej... nie domagam się jak jakis kretyn zdjęć suszu na wadze, po prostu jestem ciekaw bo ten akacz wyrósł strasznie duży.
Zreszta sam Orion(jesli to od niego) pisał "AK47 automatic FEM to cross pomiędzy potężną AK47 a posiadającym Autokwitnienie Lowryder-em". Także wiadomo może być róźnie, raz mniejszy raz większy.
Ile dłuzej rósł ten mutant od dwóch mniejszych?
 
T

tomfreelique

Guest
z mutanta wyszło 340 g suszu. starszy od małych o 2 tygodnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół