nasiona marihuany

10 nasionek early bud z Nirvany

Wyszukiwarka Forumowa:

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
hmm a wiec tak mam 10 nasionek early bud jedno wsadzone do ziemi a cztery na waciku w zakretce po słojiku 2 z nich juz po 12godzinach zaczely sie otwierac......

Jakie potrzebuje oświetlenie na 4 roślinki w boxie o rozmiarach 80cm szer. 110cm dł. i 130cm wys. box jest wylozony folią ALUMINIOWOM

Ziemia jakiej uzywam ma 5-6 pH
kiedy moge zacząc wsadzac nasionka do ziemi i jak duze potrzebuje doniczki.

co powinienem jeszcze widziec ;)
 
S

sdfsdf

Guest
powinienes podniesc pH ziemi do optymalnego 7 najlepiej gdybys dodal troche dolomitu.
powinienes zamontowac sobie hps-a 400w optymalnie.
na poczatek mozesz wsadzic pestki jak juz beda mialy 1cm kielki do pojemnikach po jogurcie. pozniej wraz ze wzrostem przesadzac je do zorac tro wiekszych donic.
poczytaj o uprawie na www.haszysz.com
pozdro!

[ Dodano: 2006-07-01, 15:12 ]
najlepiej poczytaj by pozniej nie zadawac pytan na ktore jest juz zawarta odpowiedz na forum bo nikt tu tego nie lubi i mozesz poczuc sie urazony nastepnym razem :pr:
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
hmmm dzięki za pomoc
tylko powiedz mi czy 6 kompaktuw 18W na początek wystarczy bo narazie niemam kasy na HPS-a 400W i jaka wentylacja będzie dobra do takiego boxa

co to jest ten flow i inne rodzaje oswietlenia i jak ja mam oswietlac moje roslinki 8/16godz
czy inaczej :bball: :queen:
 
S

sdfsdf

Guest
6 kompaktow by styklo gdybys zrobil boxa np. 40cm na 40cm i to jest i tak za malo...
zalezy! jesli uzyjesz jednak HPS-a to bedziesz potrzebowal duza wentylacje czyli do boxa jakiego planujesz bedziesz musial uzyc wentylatora lazienkowego a jesli do tego co podalem Ci wymiary to komputerowy powinien starczyc.
flow- to skrot od slowa flowering czyli kwitnienie
na poczatek mozesz uzyc oswietlenia 24/0 czyli 24 godziny swiatla 0 godzin ciemni
albo 18/6 czyli 18h swiatla i 6 ciemni , albo jeszcze 20/4
zmieniasz oswietlenia na 12/12 gdy chcesz by plant zaczol kwitnac i robi sie to zazwyczaj po miesiacy zycia rosliny ale to nie jest regula.
pozdro!

[ Dodano: 2006-07-01, 15:36 ]
zrobilem wyjatek ze Ci o tym powiedzialem, bo zazwyczaj za takich co nie czytaja czeka kara ;] (nie ode mnie ale od moda) ja to moge tylko nakrzyczec i tak kazdy to ma w dupie ;] heh :pr: na przyszlosc czytaj.
 
H

haszyszekk

Guest
heh... ostatnio coś chyba mało modów przegląda czynnie forum ;] a może mi sie wydaje hehe :) Bielak, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia to wciskasz przycisk, dzięki któremu zgłaszasz post do moderatora... to ten wykrzyknik...
Temat do kosza offkorz i sugestia dla Pana superpower5, żeby zmienił swoje postępowanie na forum ;) czytaj i nie zadawaj takich pytać wiecej...
Miłoby też było jakbyś wklepał Bielakowi punkt za pomoc... jak trafiłbyś na kogoś innego to zapewne usłyszał byś: "kolejny trzynastolatek do zbanowania :)"... pzdr
 
S

sdfsdf

Guest
wlasnie nie chcialem robic kolejnego dymu bo mam dzis wyjatkowo dobry dzien :p
ten "wykrzyknik" juz widzialem bo mialem wiele razy ochote go urzyc :p
dzieki za wstawienie sie za punkt ale on i tak nie jest dla mnie wazny :p ale dobrze jak by byl :pr:
Pozdro! :flower:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół