nasiona marihuany

[100W COB/0,18m2] - Royal Gorilla, Euphoria, HoneyCream IndoorVirgin

Wyszukiwarka Forumowa:

Testowyziom

Member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
18
Buchów
0
Siemka,
jest to moj pierwszy watek na tym forum wiec witam wszystkich. Z outdoorem mialem kilka przygod, teraz czas na indoor. Roslinki maja juz kilka dni, wiec opisze krotko jak sie zaczelo i na czym teraz relacja stoi.

- rośliny - 1x Royal Gorilla, Euphoria i Honey Cream
- box* - Szafka kuchenna 0,18m2 wysokosc 70cm ktora bede powiekszal przy potrzebie
- oświetlenie* - LED COB 100W
- medium - Light-Mix Biobizz, 7l
- wentylacja* - Wentylatory komputerowe 2x6mm i 1x12mm do zakupu filtra i kanalowego.
- nawozy - Indoor 3pak Biobizz
- warunki* - srednia temperatura 23C, wilgotnosc 45-55%
- trening? - Raczej tylko lst

Na poczatku wszystko szlo fajnie. Po kilku dniach, prawdopodobnie od przelania, freddys best sie wykrecil i smierc czycha tez na honey creama, ale juz od kilku dni sie nie pogarsza a leciutko podrasta wiec zostawiam go do przybycia i wykielkowania nowych pestek. Wiem, ze to za malo miejsca na 4 krzaki, ale chce sprobowac, a jak bedzie tragicznie wezme sie za przedluzenie boxa lub za zrobienie nowego. Panienki wyszly z ziemi 07.01 a planuje przelaczyc na flow okolo 25.01.

Fotki z 7 dnia:

Gorilla
thumb_127542_thumb.jpg


Euphoria
thumb_127540_thumb.jpg

Honey cream

thumb_127538_thumb.jpg


Wglad z lotu ptaka

thumb_127215_thumb.jpg
 
C

Convictus

Guest
4 rośliny, 18 dni wega 70cm szafka :D?

Orientuje się ktoś może dlaczego jak wstawiam link do dużego zdjęcia to wyświetla mi się ten spie****ony kubek? Linki do miniaturek działają. Co do samych roślin to chyba fizycznie niemożliwe żebyś się tam zmieścił :D
edit. Dzięki w ch*j widow :D. Ale też dziwna sprawa bo dawniej kopiowałem linki spod zdjęcia w galerii i śmigało.
 
Ostatnia edycja:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25

Testowyziom

Member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
18
Buchów
0
Pytanko do was, jedna roslinka sobie tak usychala i stala w miejscu, ale od wczoraj puszcza kolejne pietra lisci i rosnie. Bedzie cos z niej dobrego, czy takie przezycie mocno na nia wplynelo i nie da zadnego plonu lub zdechnie w najblizszej przyszlosci?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
A dlaczego tak sobie usychała? Generalnie pewnie będzie troche opóźniona i mniejsza ale da rade. Ale kto ją wie kiedy jej sie zechce schnąć znowu?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
A ja się tylko spytam, kto ocenia ten wątek tak wysoko?
 

Testowyziom

Member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
18
Buchów
0
^- Multi konta.
Nadgorliwosc byla bezposrednia przyczyna przelania, ktorej ofiara padla tez inna roslinka i trafila do Valhalli. Jesli nie genetyka, a przelanie bylo przycyzna wysychania to roslinka powinna sie od tego momentu juz normalnie rozwijac, czy po prostu przeniesc ja jakas puszke? Chodzi mi o porownanie(kielkuje juz ak w zastepstwo) czy bedzie gorzej rosla od nowych siewek, czy po prostu tak samo tylko, ze z opoznieniem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół