nasiona marihuany

[100w] Kandy Kush 1L?! [ZAKOŃCZONE]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Są jakieś wieści?
Oby ten upadek z podestu jedynie ją dobrze dotlenił :crazy:
 
S

Synek z zawodu

Guest
HEEEEELLOOOOOOŁ ?! Jest tu kto ? :D DMT nie każ się prosić - pokazuj potwora ! :D
 

dmt

out of body
Rejestracja
Lut 10, 2009
Postów
371
Buchów
5
siema, na wstępie przepraszam wszystkich za obsuwę czasową..

dziś mija 67 dzień, nie pamiętam dokładnie kiedy roślina się określiła, ale na wegu była równe 2 tyg.
podium jest już zajęte przez innych moim zdaniem, więc mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi za złe i przymkniecie oko na niesubordynacje/brak systematycznych aktualizacji..

roślinę miałem już nie raz spisywać na straty, gdyż przeżyła kilka poważnych upadków z podestu w boxie, oraz kilka mniejszych podczas podlewania.. suma nieplanowanych treningów: supercropping x 4 :]

jakby kogoś kusiło, aby dodać do badyli to nie będę się czuł urażony <lol>

Byle bi korzeni nie pozrywało po tym upadku. Może łodyga cała, ale bryłę mogło troche wstrząchnąć.

Oby ten upadek z podestu jedynie ją dobrze dotlenił :crazy:

korzeniom oberwało się na pewno i dosłownie..
roślinka po mocniejszym upadku miała problemy z wyciągnięciem wody z medium (dawkę 250ml przyswajała ok. tygodnia czasu)

DMT nie każ się prosić - pokazuj potwora ! :grin:

jes ser :salut:



pozdro
 
S

Synek z zawodu

Guest
Ona ma wade kręgosłupa ?:freak: Dobrze jest miszczu ważne że sie nie poddajesz :thumright:
 
G

Guest

Guest
HaHaHa !
Widać po niej, że miała kilka zakrętów na swojej drodze ;P.
Szkoda, że tyle problemów, trzymam kciuki za mocno opuchnięty szczyt który został.

btw : czemu "[niedokończone] ??
 
S

Sandacz

Guest
daj coś do porównania tego topa bo juz lodyga nie wytrzymuje pod ciężarem :spalony: juz się gnie :freak:
 
D

delete

Guest
Serwus. :salut:

Twoje fotorelacje mają coś w sobie co dodaje motywacji i chęci do działania, dziś przeglądam trzecią i chyba całą noc będę siedział przy talerzyku z chusteczkami i patrzył jak nasionka kiełkują. :joker:
Jestem ciekaw co wyjdzie z tego połamańca, nie zdziwię się jak złamie się raz piąty pod własnym ciężarem po tym jak naoglądałem się Twoich roślin. :freak:
 

zielonymaster293

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
siema, na wstępie przepraszam wszystkich za obsuwę czasową..

dziś mija 67 dzień, nie pamiętam dokładnie kiedy roślina się określiła, ale na wegu była równe 2 tyg.
podium jest już zajęte przez innych moim zdaniem, więc mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi za złe i przymkniecie oko na niesubordynacje/brak systematycznych aktualizacji..

roślinę miałem już nie raz spisywać na straty, gdyż przeżyła kilka poważnych upadków z podestu w boxie, oraz kilka mniejszych podczas podlewania.. suma nieplanowanych treningów: supercropping x 4 :]

jakby kogoś kusiło, aby dodać do badyli to nie będę się czuł urażony <lol>





korzeniom oberwało się na pewno i dosłownie..
roślinka po mocniejszym upadku miała problemy z wyciągnięciem wody z medium (dawkę 250ml przyswajała ok. tygodnia czasu)



jes ser :salut:



pozdro

lepsze 3 g swojego niz 100g od dila to sie na bank kazdy zgodzi wiec ciesz sie z palenia :D
 

dmt

out of body
Rejestracja
Lut 10, 2009
Postów
371
Buchów
5
yo!

ostatni up, który mam zaszczyt tytułować:

"Piękna i bestia!" ..lub jak kto woli.. "Mały, ale wariat!" <sex>;)


plancior dał 3,5g suchego i bardzo aromatycznego materiału, zapach bardzo słodki i niemalże uzależniający.. "bez kitu chce się ćpać sam zapach tej rośliny !"

moc również na wysokim poziomie, smak natomiast bardzo ziemisty.. nie należy on do moich ulubionych, ale niektórym koneserom dobrego ziółka bardzo przypadł do gustu

na koniec chciałbym oficjalnie podziękować mojej drugiej połówce , która dała się namówić na sesje zdjęciową z tym połamańcem :sunny:

pozdro! :queen:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół