nasiona marihuany

10x Mataró Blue femi 1x Auto Northen Light Femi 3x nasiona femi od DeathAdder

Wyszukiwarka Forumowa:

ile wyjdzie siuwaxu? 4x MB i 2xMM


  • Łącznie głosujących
    43
  • Poll closed .
D

delete

Guest
zbiory planowo 15-20 pazdziernika, zaraz zakupie terra bloom i ripen, za 2 tyg wrzuce kolejne foty i rowniez zrobie zdjecia moim miniaturowym sativkom :)
 
D

delete

Guest
mam pytanie, czy upie****acie te liscie ktore zaslaniaja slonce innym topom? na szczytach jest jest u mnie duzo lisci i z checia bym kilka oberwal bo zaslaniaja innym topom dostep do swiatla, chodzi mi o te wiatrakowe
 

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Z tego co wyczytałem liście przepuszczają 85% promieni słonecznych. Na out nie wpływa to znacząco na rozwoj krzaka. Sam nie bede ucinał tych lisci <shiza>. Ale jest to moj 1 out moge sie mylic. POZDRO i z fartem :harvest:
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
mam pytanie, czy upie****acie te liscie ktore zaslaniaja slonce innym topom? na szczytach jest jest u mnie duzo lisci i z checia bym kilka oberwal bo zaslaniaja innym topom dostep do swiatla, chodzi mi o te wiatrakowe
cala roslina to jeden organizm i liscie tez zbieraja promienie na kozysc topow wzrostu itd (przynajmniej tak mysle ) :p na moich mataro duze liscie podsychac zaczely to je pourywalem zeby nie zaslanialy faktycznie swiatla reszcie bo co mi z takich lisci... pozatym zaufajmy naturze, chyba wie co robi ;) pozdro
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
dam za tydzien , nie chce mi sie zdjec wrzucac, bedzie ladny wrzesien podobno wiec mysle ze topy napuchnal jak granaty :)
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
:jaraczz: no powiem szczeze ze jeszcze je cos tam ciagnie w gore ;) ale kolo 1.5 metra maja czyli na auto tez duze ;) pozatym to moja pierwsza uprawa i chcialem troche poeksperymentowac :bounce: no ale jak na pierwszy out to i tak jestem za***iscie zadowolony jak narazie :crazy: zrobilem mala przycinke musze sie przyznac ;P niezle targa czache a to dopiero nie dojrzale dziewcze jeszcze ;) no coz czas pokaze kiedy kosa jaK cos jest ripen na wypadek zimnego pazdziernika bo tak zapowiadaja ... cos mi sie wydaje wogole ze cos chyba wczesniej poleci pod sierpa to wszystko ale zobaczymy ;) pozdroo
 
D

delete

Guest
Witam, od ostatniego upa sporo sie zmienilo , wszystko ladnie spuchlo, dodatkowo dzisiaj po raz pierwszy w relacji moje miniaturowe sativy :lol3:

Easy Sativa - mini :)

sativa2.JPG

sativa3.JPG

sativa4.JPG


Mataró Blue

Obraz_006%7E2.jpg

Obraz_010%7E3.jpg

Obraz_012%7E2.jpg

Obraz_019%7E3.jpg

Obraz_022%7E0.jpg

Obraz_024%7E1.jpg

Obraz_029.jpg

I dla porwonania, ja 180cm i sucze <coolpalacz>
Obraz_017.jpg


KOMENTARZE , UWAGI, SUGESTIE MILE WIDZIANE
 
Ostatnia edycja:

van Gogh

Active member
Rejestracja
Sie 7, 2011
Postów
28
Buchów
0
45 l. hmm... nie myślałeś o tym aby całkowicie wkopać te worki...
a tak poza tym 200 g to wyjdzie ci z jednej rośliny... bo jednym zdaniem: zadbałeś o nie... pozdrawiam :spalony:
 
T

Tlazolteotl

Guest
Jedna z najlepszych fotorelacji jaka widzialem.
Szczena opada
 
D

delete

Guest
Widze ze sie podoba, cieszy mnie to :freak: staram sie robic to wszystko estetycznie, zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy,bo to sie liczy najbardziej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół