nasiona marihuany

10x Passion #1 & 4x AK472 - Wyspa Bobrów

Wyszukiwarka Forumowa:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
W tym roku używam polyversum wp,wcześniej używałem topsinu i tak jak kolega wyżej napisał amistral,miedzian itp.czy widze jakąś różnice w tych środkach??Szczerze to chyba nie,jeden ch*j…jak plecha wjedzie to już nic nie pomoże.
 

Erory

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
30
Buchów
69
Amistar+ miedzian będzie git
W tym roku używam polyversum wp,wcześniej używałem topsinu i tak jak kolega wyżej napisał amistral,miedzian itp.czy widze jakąś różnice w tych środkach??Szczerze to chyba nie,jeden ch*j…jak plecha wjedzie to już nic nie pomoże.
Dzięki za rady. Miedzian już zakupiłem, oby nie wpłynął znacząco na smak i z fartem.
 

Erory

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
30
Buchów
69

Plony zebrane:cool:

Dwa tygodnie temu ściąłem passiony, wyszło tego około 400g, pleśni nie było dużo - 10/20%.
Spot zaliczony chociaż dni dzieliły mnie od porażki (poziom wody się podniósł).
Dojście na miejsce zostało zalane a tamy bobrów przepuszczały wodę.
Żałuję, że nie zrobiłem zdjęć bo niektóre roślinki się przebarwiły na fioletowo.
Drugi zapasowy spot z jedną roślinką nie miał tyle szczęścia ale na pocieszenie udało mi się zebrać 10g.


Następnym razem będę mniej gołosłowny - nie użyłem feminizatora do nasionek, nie zasadziłem durban poisona i zamiast lst zrobiłem hst.
Spota też będę szukał nowego, ten przyciągał podejrzane sytuacje (chyba, że to moja kwestia:sneaky:):
- Kibice
- Rybacy
- Polni biegacze - Miesiąc temu byłem opryskać rośliny miedzianem. Wszystko skończyłoby się bez przeszkód, gdyby nie jakiś po***, który biegał w żółtej kamizelce po polu uprawnym. Byłem już daleko od spota i jeszcze dalej od auta, sprawdzałem nowe trasy. Przy okazji znalazłem konopie, niestety ruderalne.
Wyszedłem na pole a 50 metrów ode mnie biegnie typ w moją strone. Znalazłem się w aucie szybciej niż planowałem...

Passiony podczas suszenia miały bardzo intensywny zapach. Smak jest delikatnie owocowy, jak poleżą troche w słoiku to nabiorą więcej walorów. Moc mnie przerosła a kanapa wciągnęła.

Zrobiłem 3 litry green dragona, teraz się maceruje

Planuję też w przyszłości zaopatrzyć się w fotopułapke, żeby mieć pewność, że nie miałem gości na spocie.
Może jeszcze kupię zgrzewarkę próżniową, spodobał mi się sposób @ekoludek do transportu bez zapachowego w aucie.

Była to dla mnie piękna przygoda i napewno nie ostatnia. Dzięki za wsparcie, powodzenia(y)

 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Wybacz, ale uznać tą fotorelację za zakończoną będzie ciężko, bez choćby jednego zdjęcia dojrzałego krzaka czy ściętego topa...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie no, bez jaj - niedokończone to jest max co może być.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół