nasiona marihuany

110dzien automatu i chyba coś poszło nie tak?

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Nie odrośnie
Muszę przeprowadzić eksperyment, to się dowiem. Ściąć tak, żeby zostawić jakiś najniższy stożek wzrostu, gałązkę, odnogę, cokolwiek, lać azotu i czekać co się stanie
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
nic.... zakwitnie ten maly odrostek i tyle nawet duzy juz nie urosnie ale próbuj :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Muszę przeprowadzić eksperyment, to się dowiem. Ściąć tak, żeby zostawić jakiś najniższy stożek wzrostu, gałązkę, odnogę, cokolwiek, lać azotu i czekać co się stanie
Szkoda marnować czasu i miejsca zawsze możesz to lepiej wykorzystać bo i tak ch*j z tego bydzie yoyo
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Szkoda marnować czasu i miejsca zawsze możesz to lepiej wykorzystać bo i tak ch*j z tego bydzie yoyo
Ale mówicie wraz z C696, bo wiecie że tak się stanie, czy wydaje się Wam , że tak się stanie? Pytam bo nie wiem i jestem ciekaw do czego zdolna jest rośliną my przeżyć?
W Laponii jest lichy badyl, drzewko rachityczne nie pamiętam gatunku, którego bryła korzeniowa żyje nieprzerwanie ponad 10.000 lat
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
nie moge sie wypowiedziec na wszsytkie odmiany ale kiedys z ciekawosci jak w NL na stałe mieszkałem to mialem wiecej wolnego czasu
z automata nic nie wychodziło ale to bylo raz dawno temu odmiany nie pamietam ale nic sie nie wydarzylo z automtem a tez myslalem ze moze jednak ... nawet swiatlem sie bawilem
ale jak to mowia do odwaznych swiat nalezy hehe ... chociaz z drugiej strony BlackMen dobrze gada moze lepiej wykorzystac ten czas na inne zeczy automat to automat ciezko z nim cos pomodzic
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
nie moge sie wypowiedziec na wszsytkie odmiany ale kiedys z ciekawosci jak w NL na stałe mieszkałem to mialem wiecej wolnego czasu
z automata nic nie wychodziło ale to bylo raz dawno temu odmiany nie pamietam ale nic sie nie wydarzylo z automtem a tez myslalem ze moze jednak ... nawet swiatlem sie bawilem
ale jak to mowia do odwaznych swiat nalezy hehe ... chociaz z drugiej strony BlackMen dobrze gada moze lepiej wykorzystac ten czas na inne zeczy automat to automat ciezko z nim cos pomodzic
Po co tracić czas na rzeczy oczywiste, gdy możesz rozwiązać pytanie które Cię nurtuje?
 

JODAofSQN

Member
Rejestracja
Sty 19, 2021
Postów
11
Buchów
4
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, wychodzi na to że nie jest to automat, wracam do 12/12 i tak zostawię :) najważniejsze że nie odważyłem się jej ściąć ponieważ to jest dopiero maleństwo i im dalej to może być tylko lepiej :D przy okazji dowiedziałem się co to sampel i reweg :D fajnie się czegoś nauczyć, canna flo zostaje co drugie podlanie, światło 12/12 i niech puchną ? dam znać co z tego wyszlo
 

JODAofSQN

Member
Rejestracja
Sty 19, 2021
Postów
11
Buchów
4
Roślinka pewnie jest blada i nie wie co za porę roku grają ? myslalem ze jak ruszyła to światło pomoże zwiększyć topy, nie wiedziałem ze może rewegowac, cenna wiedzą na przyszłość :) przed tym przełączeniem czytałem czy tak mogę zrobić i ludzie pisali ze tak ale oni jak i ja myślalem ze to automat?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Af pochodna LR#1 => niezależnie od traktowania nie reweguje ;)

Hybryda LR#1 _ przypadkowo dosyć wyselekcjonowana linia S niewysoki numer. Mix ze starym polaczkiem.
Bardzo długo przetrzymana + cytokinina + girbeleina Ga3.

Efekty : rozbicie struktury szczytu przez ga3 niezbyt ambitne _ to powoduje wtórny przyrost łodyg nawet u bardzo zaawansowanych wiekiem roślin i w zasadzie nic ponad _ nie pamiętam ile stało, ale bardzo długo _ zdechnąć nie zdechła ale nie urosła nic a nic. Jakiś pojedynczy włosek nie jest wzrostem.

Test dla testu _ na forum orion wspomniał kiedyś o klonowaniu af. Zostało to odebrane tak _ da się robić klony ?? _ I nie da się robić klonów _ daje się ukorzenić _ ale nie można mówić o robieniu klonów ;) skoro nie daje się zmusić do wzrostu weg. nawet dosyć ekstremalnymi sztuczkami.

Bawić się można _ polecam hormony _ może trzeba dać kosmicznie wysokie dawki cytokininy ;] ?? Aby wydusić z tego cokolwiek.
 
Ostatnia edycja:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Przekonał, nie będzie eksperymentu ?
Af pochodna LR#1 => niezależnie od traktowania nie reweguje ;)

Hybryda LR#1 _ przypadkowo dosyć wyselekcjonowana linia S niewysoki numer. Mix ze starym polaczkiem.
Bardzo długo przetrzymana + cytokinina + girbeleina Ga3.

Efekty : rozbicie stryktury szczytu przez ga3 niezbyt ambitne _ to powoduje wtórny przyrost łodyg nawet u bardzo zaawansowanych wiekiem roślin i w zasadzie nic ponad _ nie pamiętam ile stało, ale bardzo długo _ zdechnąć nie zdechła ale nie urosła nic a nic. Jakiś pojedyńczy włosek nie jest wzrostem.

Test dla testu _ na forum orion wspomniał kiedyś o klonowaniu af. Zostało to odebrane tak _ da się robić klony ?? _ I nie da się robić klonów _ daje się ukorzenić _ ale nie można mówić o robieniu klonów ;) skoro nie daje się zmusić do wzrostu weg. nawet dosyć ekstremalnymi sztuczkami.

Bawić się można _ polecam hormony _ może trzeba dać kosmicznie wysokie dawki cytokininy ;] ?? Aby wydusić z tego cokolwiek.
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
No to jej zaserwowałeś hita :D
To tak jakby mi teraz ktoś włączył menopauzę, żeby po tygodniu stwierdzić że jednak jeszcze nie czas, a po następnym tygodniu stwierdzić że jednak tak :D :D :D
Trzymam kciuki za pozytywny finał!
 

JODAofSQN

Member
Rejestracja
Sty 19, 2021
Postów
11
Buchów
4
Minely dwa tygodnie odkąd wróciłem do 12/12 roślinka wyciąga energię z liści bo zaczyna robić się żółto, jesteśmy na dobrej drodze? :) rzućcie okiem na fotki, wydaje mi się że szczyty trochę się powiększyły. Jakieś rady co dalej? Roslinka dostaje narazie sama wodę, nawozić czy dać jej spokój? :)

 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Podaj nawóz, azot i coś na kwitnienie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół