nasiona marihuany

12 dni po wykiełkowaniu, jak im świecić? Automaty.

Wyszukiwarka Forumowa:

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Witam,

Dzisiaj jest 12 dzień ich życia po wykiełkowaniu i stad moje pytanie: czy to już wegetacja? i jak im świecić? 12/12?

 
U

Usunięty 80839

Guest
To dopiero początek wegetacji. Weź je przesadź jak najszybciej do większych donic i świeć im 18/6 lub 20/4.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
To dopiero początek wegetacji. Weź je przesadź jak najszybciej do większych donic i świeć im 18/6 lub 20/4.
tak jak przedmówca napisał 18/6 lub 20/4 i też zalecam je szybko przesadzić. Co do światła ja sam moje automaty uprawiam 20/4 od pierwszego dnia do samego końca.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Witam,

Dzisiaj jest 12 dzień ich życia po wykiełkowaniu i stad moje pytanie: czy to już wegetacja? i jak im świecić? 12/12?

A na moją mowia, że małe xD Twoje też coś wolno idą jak na 12 dzień
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Zostaw w tych doniczkach bo przelejesz o ile już nie przelewasz, po żółtych liściach widać że już lekko dostają po pipie, ja takie trzymam miesiąc 24h i tylko clonex solution co dwa tygodnie i mikoryza, po miesiącu do kubeczków i 18/6, automaty są mega wrażliwe na pożywkę więc dając tyle co regularnym je przelejesz. Podlewaj tylko jak donica będzie zupełnie pusta znaczy lekka, po 6 tygodniach do donic 11l i masz za***iste pąki :) powodzenia Ps. Różowa łodyga i żółte listki będą przymulone a jak zamulisz automat to masz słomę nie zbiory
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie
to jest automat który może mieć i 24h światła do końca żywota
Niezależnie ile będziesz mu świecić i tak zakwitnie kiedy będzie chciał A mniej światła (12h) odbije się też i mniejszym plonem. Automaty najlepiej 18/6 Albo 20/4 I z tymi doniczkami też bym zrobił od razu do docelowych, automaty nie wybaczaja błędów bo nie mają na to czasu najzwyczajniej w świecie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
jak to automaty i mają 12 dni to lipa straszna bo zaraz zaczną kwitnąć :/
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Nie wiem, jakoś sobie ubzdurałem że to auto a porobiony jestem i coś tam z tym światłem mi się pomieszało

Tak czy siak niech jedzie 18/6 a potem na flo 12/12 chyba że ma boxa z kartonu po butach. Nic nie opisał
normalny growbox (cały zestaw) a lampa to: Luckygrow modular110
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Zostaw w tych doniczkach bo przelejesz o ile już nie przelewasz, po żółtych liściach widać że już lekko dostają po pipie, ja takie trzymam miesiąc 24h i tylko clonex solution co dwa tygodnie i mikoryza, po miesiącu do kubeczków i 18/6, automaty są mega wrażliwe na pożywkę więc dając tyle co regularnym je przelejesz. Podlewaj tylko jak donica będzie zupełnie pusta znaczy lekka, po 6 tygodniach do donic 11l i masz za***iste pąki :) powodzenia Ps. Różowa łodyga i żółte listki będą przymulone a jak zamulisz automat to masz słomę nie zbiory
więc jak je "odmulić"? leje póki co tylko odstaną wodę.
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Ja bym przesadziła do docelowych i przestała im robić takie błoto. Następnie poczytałabym co to auto a co to sezon bo z taką wiedzą to ja Tobie nic dobrego nie wróżę, skoro już 12ego dnia zaliczasz taką wy***kę :)
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
To jest pytanie za 100 punktów :) nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo nie wiemy co je zatrzymało. Co to za ziemia, czy przelałeś ją przed wsadzeniem? Nie wiesz ile dostały papu na start (ppm) a różne odmiany różnie sobie radzą. Żeby coś więcej powiedzieć musiał byś opisać co i jak robiłeś po zasadzeniu. Jaka lampa? :)
Wsadzanie do docelowych jest ok jak wiesz co robić, ja stosuję zasadę że roślina musi być większa od donicy inaczej uprawiasz ziemię i nie kontrolujesz pożywienia.
Opisz co z nią robiłeś to może coś pomożemy :)
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Widać że mają mokro w ch*j i mało miejsca, mogą być też lipne pestki, przesadź je ale raczej nic dobrego z nich nie będzie, kiełkuj nowe dwa nasionka posadz do donic 1l na początku używaj tylko opryskiwacza żeby ziemia była wilgotna a nie lejesz do pełna, po kilku dniach możesz zacząć lać wodę 50-100ml lub więcej zależy jak będą pić
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Jeśli już nowe sądzić to nie automaty dla początkującego :) jak nie wiesz co źle zrobiłeś i zaczniesz od nowa efekt będzie taki sam. Ja właśnie lubię zaczynać w takich małych bo można zalać do pełna i czekać aż wszystko wypiją. Widzę że są tu różne szkoły, ale która jest najlepsza dla początkującego hmm :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół