nasiona marihuany

[1200 MH HPS] [4,4 m całkowita] [2m uprawa][190x230x230][19 pestek, opis niżej]

Wyszukiwarka Forumowa:

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Również kapelusz z głowy ściągam za wkład w grow i bacznie obserwuje ciekawi mnie jak roślinki się rozwiną na flo po takim treningu ale napewno będzie grrrruuboo
 
U

Usunięty 65798

Guest
Szybko po tym toppingu zapełniły boxa, najsik podoba mi się :D
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Dzięki Panowie za słowa uznania . Postaram się częściej informować o postępie . We wtorek zaplanowane mam strzyżenie i pożywka więc spróbuję coś wrzucić w środę . Wkurza mnie tylko PH . Ciągle wali w górę i myślę żeby ustawić tuż przed nocką 5,6 i zobaczę jaki to ma sens . Stary znajomy kiedyś mi powiedział że zawsze ustawia 5,6 właśnie przez te skoki i dzięki temu normuje mu się na to co chce mieć . Tak mniej więcej .Wtedy tego nie kumałem dzisiaj lepiej obczajam temat . Spróbuję .
Taka ciekawostka , że najwyższa ma 65 cm od górnego poziomu medium. Mam też canna cure i dzisiaj zastosuję . Nigdy nie używałem ale prewencja się przyda bo gęsto i nie chcę mieć tam rzadnych dodatkowych gości i innych bzdur . Aby do północy <lol2>
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Pierwszy raz zerknąłem na indoora i zostaje z wami. Ta fotorelacja zmienia moje pojecie o uprawie. Pytanie do zaawansowanych indoorowców: czy jest sens wysiać automaty indoor? jesli tak jakie trening? i techniki uprawy stosować?? box 2x3m bardzo wysoki jakie oświetlenie zapodać?? Gdzie znajdę info o uprawie indoor? Dzięki za ta relację Polarny jest to dla mnie bazowa lekcja idoora.

---------- Post Zaktualizowany 23:49 ---------- Data pierwszego postu 23:38 ----------

Podczas flo polecam melasę trzcinową można ją stosować do końca uprawy bez przepłukiwania.
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Siema . Fajnie , że w jakiś sposób mogé pomóc . Internet jest pełen wiedzy na temat indoor . Ja dużo czytam . fora i fotorelacje są kopalnią takiej wiedzy . To jak prywatny nauczyciel . Ja czytam wszystko co mi wpadnie w ręce nie raz po kilka razy ale kluczem jest wprowadzanie tych informacji w życie . Metoda prób i błędów także wskazana . Nigdy nie ma takiej samej uprawy co najwyżej są podobne .Polecam książkę Mr. Jose uprawa indoor . Od niej zaczynałem za nim znalazłem haszysz. Trzeba się uczyć jak w szkole hehehe . Z fartem .
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
wysiałem troszkę auto swojej produkcji AmneziaxAk47 dawcą pyłku był akacz. Ciekawe jak to będzie rosło indoor?
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Pszczółka!!! Będzie tak jak się postarasz . Leć z tematem i wrzuć kilka fotek . Jak co to pomorzemy a przy okazji się jeszcze czegoś nauczę <peace> Pozdro.
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Witam Wszystkich !!!

Mały up mam dla Was
74 dzięń życia i 12 dzień flo
W ostatni wtorek -jak wcześniej zapowiedziałem- dokonałem strzyżenia dolnych partiii moich skarbów . Wszystko poszło elegancko . Miałem minimalny problem dostania się do rzędu pod ścianą ale nie byłó to szczególnie problematyczne . Także w ten sam dzięń zrobiłem nową mieszankę i delikatnie się różni od ostatniej . Doszedł Big Bud od AN a odpuściłem sobie PK od Growth Technology . Big Bud na tę chwilę ma wystarczającą ilość potasu i fosforu i kiedy pójdzie w odstawkę powróci PK. PH 5,9 staram się utrzymać ale ciężko bo skoki nadal są tak więc ustawiam 5,6 jeśli wiem , że kilka dobrych godzin mnie nie będzie . EC 2,1. Temp.noc 20-21 , dzień 27 . Wilgotność 65-75 dzień i 80-85 noc . Warto dodać ,że wszystkie nawozy daję zgodnie z zaleceniami producentów . Nie mniej i nie więcej . Poniżej kilka fotek













No cóż, wszystko niby leci za***iście ale to co zobaczyłem w środę roz***ało mi system i nieomalże roz***ałem boxa. No bo jak tu się nie wk***ić kiedy okazuje się ,że masz *****e męskie w stadzie !!! Wszystkie z jednego gatunku Incredible Bulk . Dziwne jest też to , że mam ich 9 a hujowych okazało się aż 7 !!!!. Wcześniej już je uprawiałem i mnie nie zawiodły . Mam bajzel w głowie bo nie potrafię ustalić przyczyny , tym bardziej że mam jeszcze 4 inne gatunki które są ok. Najbardziej prawdopodobny jest stres wywołany treningiem no bo co innego ? zastanawiałem się jeszcze nad czerwoną lamką przy czujniku wilgoci ,która w nocy mogła zakłócić fotoperiod . Gdzieś w necie wpadł mi artykuł że zbyt duże EC także może wpłynąć na płeć. Jak znajdę to wrzucę . A Wy co o tym myślicie? Czekam na Wasze opinie . Jutro walę kosę i spróbuję makumby .Tak wię czeka mnie spore przemeblowanie .Być może więcej przestrzeni wpłynie pozytywnie na resztę panienek . Pogodziłem się z tym bo szkoda nerwów ale mimo to zostanie pewien niedosyt związany z moim celem na ten projekt .Następnym razem .o to kilka fotek .







Wszystkie nasiona są feminizowane . Widać , że nawet ich nie można być 100% pewnym . Muszę więcej o tym poszukać i rozkminić jak to działa bo temat mnie ostro wk***ił . Pozdrawiam .
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
shit happens ;/
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Przyczyn moze być wiele i nie ma sensu gdybać.. musisz wykluczyć te najbardziej pospolite.. sprawdz timer.., temperatura... stress od treningu?.. moze choć watpie... być moze długi czas vega cos tu po***ał..
bedziesz miał wiecej przestrzeni dla pozostałych i na pewno to wpłynie na pozostałe.. wiec wszystko ma swoje plusy i minusy :).
Pozdro
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Dokładnie jak mówisz nie ma co gdybać . Ściąłem je dzisiaj i przyrządzę makumbę może nawet jutro . Muszę przekminić jak je rozstawić i czy zostawić puste donice czy uporać się z nimi po ścince . Trochę bałaganu z tego wyszło ale jak mówisz pewnie wyjdzię na lepsze pozostałym pannom <lol>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Hermy, jabane hermy!
Nawet u regów wystepuje sypanie jajcami, nigdy nieczego nie można byc pewnym, no chyba ze lecisz z klonów i wtedy jest luzik.
Powodów moze byc duzo ale głównym czynnikiem to stres lub genetyka. Rosliny jak i ludzie chca sie rozmnażać.
Na tym etapie bym juz powoli podnosił ph do 6 a kończył na 6,5
Ostatnio jak leciałem hydro to miałem cały czas około 6 i panny nie grymasiły
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Hermy, jabane hermy!
Nawet u regów wystepuje sypanie jajcami, nigdy nieczego nie można byc pewnym, no chyba ze lecisz z klonów i wtedy jest luzik.
Powodów moze byc duzo ale głównym czynnikiem to stres lub genetyka. Rosliny jak i ludzie chca sie rozmnażać.
Na tym etapie bym juz powoli podnosił ph do 6 a kończył na 6,5
Ostatnio jak leciałem hydro to miałem cały czas około 6 i panny nie grymasiły

Tak właśnie zrobiłem w ostatnim projekcie i byłem bardzo zadowolony . Teraz jadę według Mr.Jose i tu zaleca on 5,8-6,0 do końca uprawy w fazie kwitnienia sugerując lepsze wchłanianie fosforu . Zobaczymy co się urodzi.
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Moim zdaniem to trefne(męskie) nasionka były. Wina producenta a nie techniki uprawy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół