nasiona marihuany

[1200W][2,88m2]32x NLXSkunk World of Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam,
zapraszam na relację z mojego obecnego grow:
Nasiona:
32x NLxSKUNK od World of Seeds
Podłoże:
plagron light mix
Nawozy:
weg: power roots, terra grow, asahi sl, siarczan magnezu
flo: pk13/14, terra bloom i jakis boost do tego:
Donice 11l
BOX:
2 namioty 1,44m2.
Wentylacja:
na wyciągu prima klima z 420m3 z plynną regulacją obrotów i temperatury. mieszaki advanced star/monkey fan po 4 na każdy namiot. filtry prima clima eco wlecą jak przełącze na flo. wloty pasywne.

Światło:
MH/HPS 600W, zasilacze lumatek z opcją SuperLumen, odblysniki białe Adjust a Wing.
dodatkowo pracuje oczywiście nawilżacz powietrza.
warunki dzień: 27-29* wilgotnosc 70%
warunki noc: srednio 20* i wilgotnosc 90-100%.
planty mają jakos od 2 do 4 dni na powierzchni. wstępnie planuje 3 tygodnie wega. jeden namiot poleci prawdopodobnie wolno a w drugim będzie topping. wszystko wyjdzie w praniu i zostanie dopasowane do potrzeb :) jak na razie rosną w 2l donicach:



to bylo by chyba na tyle :smokee:
pozdro
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Zasiadam jako pierwszy i bacznie obserwuje. Duzy out i duzy indoor. Masz zapotrzebowanie chlopie widze :)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Zasiadam jako pierwszy i bacznie obserwuje. Duzy out i duzy indoor. Masz zapotrzebowanie chlopie widze :)

czy duzy moim zdaniem normalny i out i in :D chociaz indoorek to bardziej na potrzeby wlasne i znajomych bo skoro na rewirze i tak łykną wszystko co im pod nos podstawie to lepiej rarytasy zostawić sobie hehe:smokee:
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Orientujesz się może ile wybulisz miesiecznie za 2x 600w?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Czemu ciaglw newbie pytaja o koszt produ 1kw to 1000w na godzine oblicz sobie ziomek... Czyli 1200w x12 =14400w=14.4kw x twoja stawka za 1kw i masz wynik pozdro dzieki ja tak obliczam sie zgadza ale moze ktos ma inne zdanie :) eloooo
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Zużycie prądu zależy też od instalacji. Jak Masz kable w ścianie 2,5mm2 z miedzi i też takimi połączysz lampy z balastami i z kontaktem ew.. zasilaczem też o przekroju nie cieńszym niż 2,5mm2 to zapłacisz zapewne mniej za prąd, niż byś wszystko cieńszymi 1,5mm2 połączył. Cieńsze kable bardziej przy długo pobieranej dużej mocy się grzeją, dlatego najlepiej mieć osobny obwód.

Kwadratowe pojemniczki 2l to chyba na start, bo dla większych pomidorów 11litrów to takie minimum a dla dużych sezonówek około 25l.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
UP.
planty zostaly przesadzone juz w docelowe donice 11l i rozdzielone na 2 namioty adekwatnie do wieku.
tutaj mamy 10 dni wega:


tutaj 14 dzień weg:


jak dotąd wszystko leci bez wiekszego problemu. warunki w normie. mam zamiar przełączać w 17/18dniu wega. kolejny up pewnie juz po indukcji. treningu nie robie zadnego.

pozdro
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Piekne te malenstwa panie..
Juz widze ze bedzie elegancko.
Pzdr
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
planty zostały przełączone jakoś w 20 dniu wega. starszy namiot w większości już zaindukował, młodszy się ociaga ale to normalka bo zostal przelaczony nie dalej jak 4 dni wstecz. dostaly w momecie przelaczenia oprysk z asahi sl, terrra grov, siarczanu magnezu. podlewane standardowo terra bloom.
tak prezentuje się młodszy namiot:



oraz drugi namiocik:



jak widać wszystko leci w miarę równo i nie widać większych problemów.
teraz postaram się robić upy co 10-14dni.
pozdro :)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam,
troche mnie nie bylo z powodu różnych sytuacji w zyciu osobistym. a wiec zyje nadal, nie zamkneli mnie wszystko ok nadal uprawiam krzaki oczywiscie ;) projekt dobiega końca mam tu kilka fotek z przed 2 dni:
ogolnie to juz 9tyg flo za mną i mam zamiar kosic na prestrzeni kolejnego tygodnia.
jeden namiot jest duzo slabszy, pojawila sie delikatnie plesn. duzo towaru nie wyjdzie ale nie jest zle.

paly dobrze spuchniete, trzeba podpierac bambusami bo sie kladą:

drugi namiot duzo lepszy. krzaki są mocno napuchniete, zbudowaly na prawde dobre szczyty tutaj mysle powinno być ok.: dlugosc pal dobija do 40cm




ogolem ladnie wyciagnely w miare azot. jesli chodzi o strukture kwiatow to są roznosci. kamieni nie ma ale są na prawde twarde topiszcza. zdarzają sie tez luzne kwiaty.
kolejny up za jakis tydzien pewnie, wstawie wiecej fot z kosy + waga i fotki suszu.

pozdrawiam :smokee:

---------- Post Zaktualizowany 10:25 ---------- Data pierwszego postu 10:04 ----------

jeszcze kilka zdjec z przed tygodnia -10 dni.












 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół