nasiona marihuany

[120W LED][62x98x21] - UPRAWA POZIOMO (Golden Tiger + Pineapple Chunk)

Wyszukiwarka Forumowa:

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
Dzien dobry, dzien: 35 weg/1 przełączenie 12/12
Dzisiaj przełączam, niestety nie dobiły na wegu do zakładanej formy ale myśle ze teraz jakoś dadzą rade, PC przstalo rosnąć i zrobiłem taki sprytny trik ze zamieniłem lampy miejscami i od razu widać różnice bo po kilku dniach zaczęła isc w gore. GT ładnie wychodzi i wyciąga się w stronę światła którego dostaje teraz trochę mniej, na pewno na następne grow dorzucę jeszcze jedna fioletowa diodę, a skupiając się na teraz zacząłem lekko łamać łodygi i już jednego dużego odrosty u***alem :v no ale na błędach człowiek się uczy wiec już reszta poszła ładnie, zmieniłem tez na kilka dni pokrywę na stronę z kartonu i odrosty nadal wyciągały się w gore lecz mniej, wydaje mi się wiec ze to wyciąganie to tylko w poszukiwaniu lepszej pozycji do światła z boku. I ogólnie zapach znowu dawał o sobie znać wiec dziś wyłożyłem cała wentylacje od środka mata węglowa + zamontowałem w srodku 4 małe wentylatory żeby pęd powietrza był szybszy. Myśle ze po zakwitniecu ładnie wypełnia całego boxa na szerokość, wiec zostaje tylko ładnie czekać.
Ogólnie jeszcze mam pytanie odnośnie przełączania, z kubeczkami z woda mam wilgotność 60-40% jak są suche jest ponad 30%, wiec powinienem je jeszcze zostawić czy wyj***c z boxa???
I jeszcze jak myślicie dorzucić im jakiś nawóz na flo, czy zostawić to na bio tabsie?

Wentylacja w trybie turbo:


Foty w świetle (są nieco ciemne bo jak robię fotę to przez ekran przelatuje zacieniony pasek i ciężko dobrze to złapać)







GT:




PC:


 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Ale akcja z tą kanapą hehe
Nie dawałbym nic jeszcze na flo a kubeczki wy***ał ;)
Powodzenia men
 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
Dzien dobry, dzien: 35 weg/8 przełączenie
Póki co żadnych braków nie widać i ładnie ida do przodu, większość nowych liści wychodzi taka jasnozielona ale nic żółtego. Robi się coraz ładniejszy busz i odrosty zaczynaja piać się mocno do góry i są coraz bardziej połamane.
PC pokazuje jakaś minimalna chęć do kwitniecia, a po GT jeszcze nic nie widać, trochę powoli się zbierają ale zobaczymy w następnym tygodniu. Ogólnie jak roslinki maja noc ich zapach nie jest wyczuwalny, ale w dzien gdy temp skacze mi do 34*c to wtedy czuć cały grow i to dość mocno, ale otwarty balkon daje rade i kasuje zapach. Wie ktoś czemu w wysokiej temperaturze wydzielają dużo silniejszy zapach?? I ogólnie u***alem 1 łopatkę od wiatraka wciągającego i stwierdziłem ze nie będę bawił się w pół środki, czekam na hajsik i za jakoś max 2 tygodnie mocno przerobie wentylacje (nowy wyciągający, zamontuje wtłaczający, kupię mały filtr węglowy, i jakiś wentylator na końcu wentylacji, do mojej prostokątnej zamatuje okrągła z aluminium) to powinno rozwiązać problem z temperatura i zapachem. Zastanawiam się jeszcze czy nie zrobić im mocnego fryzjera większości liści wychodzących od głównej łodygi żeby szczyty dostawały więcej światła, ale to chyba dość mocno sestresuje krzaczki i spowolni kwitnienie, co o tym myślicie?? A póki co ładne zdjęcia pięknych panien





GT:



PC:

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
czemu w wysokiej temperaturze wydzielają dużo silniejszy zapach?

Im wyższa temperatura tym olejki eteryczne poruszają się/parują szybciej? w dzień roślina produkuje ich więcej aby przyciągnąć owady? a rośliny idą do góry bo istnieje coś takiego jak geotropizm i cząsteczki skrobi w wakuolach im mówią gdzie góra a gdzie dół. Polecam sięgnąć po jakieś książki z biologii że szkoły średniej lub napisać do [MENTION=90095]sub23[/MENTION], z pewnością i przyjemnością wyłoży Ci to jak ja chemię na półkach w robocie. :cool:
 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
Im wyższa temperatura tym olejki eteryczne poruszają się/parują szybciej? w dzień roślina produkuje ich więcej aby przyciągnąć owady? a rośliny idą do góry bo istnieje coś takiego jak geotropizm i cząsteczki skrobi w wakuolach im mówią gdzie góra a gdzie dół. Polecam sięgnąć po jakieś książki z biologii że szkoły średniej lub napisać do [MENTION=90095]sub23[/MENTION], z pewnością i przyjemnością wyłoży Ci to jak ja chemię na półkach w robocie. :cool:

Wielkie dzieki, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem, niestety na moim kierunku biologia miała minimalne znaczenie stad tez lekkie braki, ale myśle ze na dniach jakoś lepiej nadrobie ten temat
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
Niceee uwielbiam takie growy na patencie :)
Ja cialbym wszystko co zaslania i co swiatla nie dostaje - "less is more"
One jeszcze tak czy siak urosna a lepiej aby "energia, energia hura" szla tam gdzie zostanie odpowiednio wykorzystana
 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
Dzien dobry, weg:35, 12/12: 15
Ostatnio mam trochę mniej czasu ale staram się tam reguralnie zaglądać, lekko je przycialem (głównie jakieś liście) ale dalej ładnie wypełniają boxa. Na dniach zrobię więcej ciężarków i postaram się obniżyć te szczyty wychodzące do przodu bo aktualnie wszystko jest łamane albo złapane na takie małe druciki żeby trzymało poziom i było całkiem odsłonięte, co kilka dni w GT odkrywam nowe szczyty wybijające się do światła i powoli zbiera się do kwitniecia, PC nie walczy o miejsce i prawie cały czas trzyma ta sama wielkość, ale już zaczyna wypuszczać pojedyncze włoski wiec myśle ze przy następnym upie będzie trochę więcej zmian i rzeczy do pokazania, póki co łapcie zdjęcia i do następnego.





 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
dzien dobry albo i zły, weg:35; 12/12: 29
Ogólnie chuyowo się podziało i panny już z 2 tyg temu musiały opuścić magiczna wersalkę wiec na szybko wpie****ilem je do kartonu po PC, zniosły to trochę nie najlepiej głównie GT gdzie ledwo co się trzyma, strasznie wyschnięta i wyglada jak 7 nieszczęść, głównie przez to ze kilka razy zapomniałem je podlać na czas. Ale dociągnę to grow do końca myśle ze od następnego tygodnia już będą mogły tam spokojnie wrocic i dokonać żywota a póki co musza się trochę pomęczyć :/ PC jakoś daje rade ale to już nie to samo meh. Poniżej foty.

15.06.20



Foty z dziś:

















 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Nie martw się... Ważne, ze kochałeś je prawdziwym uczuciem... Widać nawet, ze One na wzajem się kochają xD
 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
Wsm racja, życie uczy pokory i następne będą tylko lepsze, GT niestety już odszedł a PC dociągnę do końca
 

Jamnik123

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
18
Buchów
0
dzien dobry weg:35 12/12: 39
Dziw trochę z większym zapałem posprzątałem tego przejściowego boxa i postawiłem to jakoś ogarnac pozbyć się większości martwych liści i powoli to wraca do normy, cześć liści jest ładnie zielonych a z kolei druga cześć taka jasno zielona wrecz wyblakła z koloru, ale co najważniejsze już formują się ładne topki i szczyty zaczynaja się pokrywać żywica, wsm planuje ja potrzymać do końca lipca i jak ładnie spuchnie to ścinać główny szczyt i zostawić niech reszta dochodzi. Albo po prostu będzie dalej sobie wolno rosła. Podlewam ja stałe 1l dostaniej kranówy i jak narazie to wystarcza biotabs robi robote tylko temperatura nie zadowala bo przy upałach jest tam 34*C ale raczej z tym już nie będę nic robił i wytrzyma tak do końca. Co tu dużo gadac zobaczymy jak to podrośnie i niech się dzieje co ma się dziać a teraz czas na pare fotek.













 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
K***unia, co ty odpierdzielasz chłopie :jprd:, matka znajdzie to będzie szlaban na neta do końca wakacji :gand:
 

gucio333

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2010
Postów
58
Buchów
80
Zaciekawił mnie ten patent, co ludzie nie wymyśla :0, i jak panny doszły czy doszła mama do boxa po zapachu? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół