nasiona marihuany

12x600W

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
ja rozumiem, gdy ludzie mają pytania co do uprawy 50x50 czy tam 1mx1m, itp, wiadomo, forum tez ma edukować ale jaką głupotą jest porywać się na takie projekty, spore projekty, gdzie każdy aspekt trzeba przemyśleć dokładnie, a nie zapytam się chłopaków z forum to coś podpowiedzą, daleko tak nie zajedziesz, a 7.2KW to jest ogromne zuzycie, ktoś na pewno sie zainteresuje, zacznij moze od 2x600w ?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Mialem 5x400w najwiecej jak pisalem, ale u siebie w chacie, w obcej mam obawy...troche. bardziej mnie przeraza ze wpierdziele projekt za 8.000 funtow a panowie mi sie w***ia zabiorabwszystko i jeszcze beda duze problemy. Moze zaczne od 6? I zobacze czy ktos sie zainteresuje.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pokaz te 5x400 co miales :)
Niech zgadne - nie pokazesz bo nie, albo nie robiles fotek albo inny farmazon :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Jedni mowia ze prad bez lipy inni ze lipa jeszcze inni ze na doladowania , wiem mniej niz jak wpisywalem watek hehe szlag.

---------- Post Zaktualizowany 15:54 ---------- Data pierwszego postu 15:52 ----------

??? Nie robie fot...? Po cholere ??????? Outdory wrzucałem, ale po jakims czasienwywalam foty po tylu latach z tym gownem mam krzywe fazy wiec siennie czepiaj teraz robie pechy fajne :D pod 250 cfl.

---------- Post Zaktualizowany 16:36 ---------- Data pierwszego postu 15:54 ----------

Pokaz te 5x400 co miales :)
Niech zgadne - nie pokazesz bo nie, albo nie robiles fotek albo inny farmazon :)


Jestes jak prokurator , wymuszasz od ludzi przyznanie sie do winy, mam isc na dobrowolne ? Wez odpusc.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jedyne co tu pokazales, to 1 biedny krzak z outdoora. W UK nigdy nie byles i malo prawdopodobne ze kiedykolwiek bedziesz. Wszystkie twoje tematy na forum, to zasadniczo spam i proby pogadania o dupie Maryny, ktore na ogol byly zlewane - typowy poszukuwacz atencji . Teraz w koncu ktos z toba pogadal przez dluzej niz 2 posty, dobre i to... Tyle ze to forum nie do tego sluzy.
Wroc jak dotrzesz do UK i zaczniesz ten grow odpalac, co jak wiadomo nigdy nie bedzie mialo miejsca :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Jedyne co tu pokazales, to 1 biedny krzak z outdoora. W UK nigdy nie byles i malo prawdopodobne ze kiedykolwiek bedziesz. Wszystkie twoje tematy na forum, to zasadniczo spam i proby pogadania o dupie Maryny, ktore na ogol byly zlewane - typowy poszukuwacz atencji . Teraz w koncu ktos z toba pogadal przez dluzej niz 2 posty, dobre i to... Tyle ze to forum nie do tego sluzy.
Wroc jak dotrzesz do UK i zaczniesz ten grow odpalac, co jak wiadomo nigdy nie bedzie mialo miejsca :



Wk***iasz mnie juz.... w UK bede otwierał ze znajomym skład budowlany jak w szwecji a weed przy okazji ale troche sprowadzili mnie tu na ziemie z tymi 12x600 chodz nie zmienia to faktu ze jestes pyskatym gburem,jak kazda frajerska chmura z drugiej strony monitora.Masz.

---------- Post Zaktualizowany 19:12 ---------- Data pierwszego postu 18:31 ----------



 
Ostatnia edycja:

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Witam. Rok temu mialem przyjemnosc zrobic dwie porzadne bomby na flacie w UK. Jakies 150 roslin na rzut, 16 zarowek 600w.
Teraz z doswiadczenia juz wiem, ze pewnych rzeczy nie wzialem pod uwage zanim odpalilem lampy i czasem male komplikacje tworzyly sie podczas uprawy. Tak czy inaczej wszystko zostalo zakonczone pomyslnie a swoje wpadlo <lol>

Powiem Ci tak,podstawowym elementem w przygotowaniu sie do takiego przedsiewziecia jest wybor odpowiedniej chaty. Jesli takowa juz znajdziesz a morde bedziesz trzymal krotko i nie bedziesz informowal nikogo o swojej "pasji" to masz automatycznie 99% szansy na powodzenie ;) Przede wszystkim szukaj domu, w ktorym wszystko lata na prad wlacznie z ogrzewaniem. Zadnego gazu. 2: Rachunki sa na Ciebie a nie na landlorda. 3: Podpisujac umowe z dostawca pradu mowisz im od razu, ze jestescie duza rodzina 5-6 osob i muzyka gra. Dlatego wlasnie najostrozniej i najrozsadniej jest zrobic taka bombe w okresie zimowym, bo zdajesz sobie sprawe ze ogrzanie takiego pietrowego molocha 4 bed kiedy na dworzu jest 0 stopni jest bardzo kosztowne:) Elektrownia nie bedzie jakos mocno zaskoczona tak duzym poborem pradu a Ty zamiast 12 grzejnikow 2000w kazdy bedziesz mial odpalone lampy i tez w domku bedzie cieplo hahah :) Musisz wziasc tez pod uwage sasiadow i strefe halasu, bo wentylatory 1000m3/h tez robia troche halasu, szczegolnie w nocy. Kontroler transformatorowy bedzie potrzebny, zeby zmniejszyc moc. No i najwazniejsza rzecz to wentylacja czyli powietrze z namiotow wypada na zewnatrz budynku, jak tak nie zrobisz to Ci sie sufit od wilgoci zawali a planty zgnija, zaufaj mi :) Ale nie radze tez jakis ductingow wypuszczac bezczelnie z okien... Musisz to wszystko dobrze przemyslec. Jak akurat podlaczylem wylot ze wszystkich namiotow pod taki stary komin, ktory byl zamurowany i to bylo mega rozwiazanie <lol> Roboty tez jest przy tym troche musisz wiedziec.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
To ci odemnie leca na hardcorze 2 pokoje po 8x600 w 4 pokojomwym blizniaku wszystko wpada do domu ;/ i otwieraja tylko okna... i juz po pare lat...dzieki za wpis rzuciłeś więcej światła na temat :) jeszcze raz dzieki, ja chce zrobic to z głową.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Lampy to sa w UK :D po kosztach tak czy siak i na miejscu, jak ogarne tak jak napisał typowy to zrobie 12x600 , a jak nie to zrobie najpierw 6x600 w boxie 300x300x240, jak bedzie tak jak gada kolega 1.1 z wata i bede ogarniał to flood and drain to nastepny zrobie 12x600. I tyle.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Ponad dyszke lamp o 600 w mysle ze jest przypal bez wykombinowania tego np. jak Typowy zrobil. A co myslicie o 4x 600 w w 2 bed flat ? Ogrzewanie jest na gaz, ale my sami zuzywamy caly h#j pradu.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
4x600 lub 2 namioty 2x600 na flacie uważam za optymalne-rozsądne rozwiązanie jeśli chodzi o długoterminowy growing.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Ogarnąłem elektryka nie będzie zużycia
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zapach to akurat najmniejszy problem. Pewnie słyszałeś o czymś takim jak filtr węglowy... Chyba że uważasz go za zbędny to powodzenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół