nasiona marihuany

12x600W

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
zajmij sie foteczkami na forum i jak nie masz nic do powiedzenia ciekawego to zacznij juz vega na outa robic .

No może ty się w końcu czymś zajmij zamiast permanentnym spamem i zaśmiecaniem forum swoimi mokrymi fantazjami, tak że albo wstawiaj foty tych 12 lamp, albo skończ bredzić, bo nawet nie wiesz jak włączony hps wygląda, a szczekasz ryjem na lewo i prawo - starczy już tego.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Coz moge ci naspisac... pocisne cie to nic nie da , zajmij sie foteczkami na forum i jak nie masz nic do powiedzenia ciekawego to zacznij juz vega na outa robic czy cos innego co tam robisz :) a nie fotki przerabiasz i sie przypierdzielasz :) w necie to kazda fajusia moze napisac co chce pod osłoną monitorka ;) nie pozdrawiam.

haha dokładnie! A potem ja z tych fajusiek (miękkich) mogę mieć tyle śmiechu co teraz bo zajmują się na forum snuciem niedorzecznych teorii.
Wega zaczynam w swoim czasie i w takiej ilości jaką moja głowa i możliwości fizyczne obejmują, teraz akurat mam czas na gnębienie takich międzygalaktycznych księżniczek (wiem, że queen to królowa no ale królowa to nie rozkapryszona księżniczka) marzeń jak Ty :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
mam konto tylko zeby porozdawac troche pestek :) i zadawac pytania na ktore niektórzy znaja odpowiedz , chyba od tego jest forum a jak ktos sie przypierdziela to odpowiadam tym samym, fote wrzuciłem starej fotorelacji wczesniej a ty dalej swoje ehh dobra tez sadze ze starczy waszego hejtowania, w jednym temacie co 2 strone,
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dokładnie, starczy już tego, cieszę się niezmiernie, że w końcu się zgadzamy.

Nara.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół