nasiona marihuany

[15 SEZ/PAF] [7AF] Uprawa na 2/3 wizyty TęczowegoMisia :)

Wyszukiwarka Forumowa:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
250 z krzaka przy dobrze oświetlonym spocie i przygotowanej glebie.Jeśli taką masz to nic tylko zakasać rękawy i działać na przyszły out?A te ciastka…straszne są?choć smakowicie wyglądają.Elegancko że wszystko udało się pociągnąć do końca,gratuluje!✌️
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
250 z krzaka przy dobrze oświetlonym spocie i przygotowanej glebie.Jeśli taką masz to nic tylko zakasać rękawy i działać na przyszły out?A te ciastka…straszne są?choć smakowicie wyglądają.Elegancko że wszystko udało się pociągnąć do końca,gratuluje!✌️
No na następny sezon chociaż trening jakiś zrobię i jakieś nawozy samouwalniające czy coś polecicie coś dobrego? :) Bo taktyka będzie podobna żeby jak najmniej odwiedzać spota. :toke:
Co do ciastek to wyszły bardzo mocne miękkie nogi i bardziej psychodeliczna faza do tego gastro w ch*j a faza nie schodzi przez jakieś 5h nw bo poszedłem spać 😂

Dzięki za miłe słowa mam nadzieję że teraz już zbiorę wszystko na raz bo zostały 4szt, tyle że jedna była prawie gotowa a 3 jeszcze dużo brakowało. Ile stresu i nerwów człowiek zje przy tym wszystkim.... :D
 
Ostatnia edycja:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
No na następny sezon chociaż trening jakiś zrobię i jakieś nawozy samouwalniające czy coś polecicie coś dobrego? :) Bo taktyka będzie podobna żeby jak najmniej odwiedzać spota. :toke:
Co do ciastek to wyszły bardzo mocne miękkie nogi i bardziej psychodeliczna faza do tego gastro w ch*j a faza nie schodzi przez jakieś 5h nw bo poszedłem spać 😂

Dzięki za miłe słowa mam nadzieję że teraz już zbiorę wszystko na raz bo zostały 4szt, tyle że jedna była prawie gotowa a 3 jeszcze dużo brakowało. Ile stresu i nerwów człowiek zje przy tym wszystkim.... :D
Nawozy polecam organiczne czyli obornik.Nie popalisz sobie jak za dużo dasz wiec jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie niż mineralne.A ciastka jak to ciastka…dla mnie straszne mózgo***y😁Jestem już za stary na taki młyn w bani.Stres jest chyba wpisany w to,byle by nie zaburzał rytmu dnia to jest git.Orient cały czas✌️
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Podsumowanie:
Całego materiału wyszło +/- 400g plus 80 ciastek, być może wyszłoby więcej ale troszkę pleśn zabrała a też z popcornem nie chciało mi się pier***ić. Niestety nie wrzucam zdjęć z ostatnich ścinek bo już nie było zabardzo czego oglądać, został jeden krzak samotny do którego wybiorę się jutro lub wogóle ale wątpię że coś tam przetrwało a jeśli tak to będzie tego niewiele. Moc jest OK jak co roku.
Wizyt było wsumie 4 lub 5 przy scinaniu poza tym rosło to wszystko samopas.
Wszystko zakopane i bezpieczne, obyło się bez większych komplikacji...

Pozdro i do następnego sezonu! :) :smoking::tiphat:



Zdjęcia topków w trakcie curringu:
20221030_090453.jpg
 
Ostatnia edycja:

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Proszę o przeniesienie fotorelacji do zakończonych. Pozdrawiam! :) :toke::thumbs-up-smiley-em
 

Nothern

Member
Rejestracja
Gru 18, 2023
Postów
12
Buchów
2
Automaty Dzień 2:


20220523_060239.jpg


A palone jest coś takiego :smoking-smiley::


20220523_082529.jpg


Jutro jadę szukać dla nich spota, narazie pogoda jest kiepska pochmurno i małe opady i tak ma się utrzymać. może troszke za wcześnie z nimi wystrzeliłem. Myślałem je trzymać pod lampą tak z max 10 dni ale zobaczymy jak będzie :)
Automaty 24h pod włączona lampą trzymałeś? Czy wyłączyłeś? Jak tak to ile czasu się świeciły w ciągu doby?
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Automaty 24h pod włączona lampą trzymałeś? Czy wyłączyłeś? Jak tak to ile czasu się świeciły w ciągu doby?
Nie pamiętam ile trzymałem, ogólnie oddałem te automaty znajomemu bo nie miałem na to czasu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół