nasiona marihuany

[170W żyrandoled][0,36m2][2x Grapefruit AF, NN AF, Russian AF][Relka po przejściach]

Wyszukiwarka Forumowa:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Wodę odstana zawsze mam blisko 7 i zbijam, wczoraj top max sam zbil więc było to zbędne, spod doniczek papierowy pokazuje takie bardziej 6 niż 7 także myślę że jest git, ciekaw jestem co na to inni?? Jutro sprawdzę jak się sprawy mają i najwyżej ***ne im tam trochę w te doniczki. Lekkawe się wydają A wczoraj niewiele poszło stosunkowo do ostatniego podlewania. Top max ładnie według mnie je ruszył, topki spuchly i zrobiły się bialutkie od nowych włosków, a starsze już takie kremowe A nie bialutkie się zaczęły robić także myślę że to czas podawać papu jakieś. Chciałbym żeby więcej osób się wypowiedzialo ? nie to byku że nie ufam twoim słowom jednak co kilka opini to nie jedna ? osobiście sam uważam i planuje je**c po 1ml top max i bio bloom na litr wody i podlać podobne ilości jak wczoraj. Ostatnio dostała 1250 i po 3 dniach susza, a wczoraj 750 tylko, do tego dodam ze posluchalem rad, i wy***alem wiadro z woda z namiotu, mam bardzo fajne warunki według tego co poczytałem bo średnio 27°C i jakieś 45-50% wilgotności. Czasami temp skacze do 29 wtedy mieszaki mocniej ustawiam i chodzą do 27 spokojnie A jak widać nie mam nic w doniczkach poza ziemia i szybko paruje ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siema wszystkim
Byłem w dwóch aptekach i w jednej dostałem taka sól :


Dobra mi dała?? To BATH mnie zbija z tropu. Niema żadnych domieszek w tym, z tylu nad palcem widać co jest w składzie ale jednak wolę zapytać. Będzie dobra???
I jeszcze jedno pytanie o NN które ma zaledwie 17 dni dzisiaj ???
Czy ona właśnie powiedziała że kwitnie??? Qrwa po 17 dniach mając zaledwie kilka cm??? Gęsto jak w tej popalonej z lolipopa na dole, no sami zobaczcie :


Mógłby to ktoś doświadczony mi wyjaśnić??? Dlaczego??? Barwę światła mam dobraną tak że wychodzi praktycznie 3500k więc dlaczego ona tak szybko pokazała preflowery??? I co byście zrobili??? Ona ma kilka centymetrów, pomocyyyy
 
U

Usunięty 80839

Guest
Czy ona właśnie powiedziała że kwitnie???
Roślina pokazała płeć, do kwitnięcia jej trochę brakuje. Jeśli to jest AF to wszystko przebiega jak należy. Teraz powinna ruszyć ze wzrostem, ale duża nie będzie. Barwa oświetlenia nie ma tu znaczenia. Siarczan kupiłeś dobry.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Roślina pokazała płeć, do kwitnięcia jej trochę brakuje. Jeśli to jest AF to wszystko przebiega jak należy. Teraz powinna ruszyć ze wzrostem, ale duża nie będzie. Barwa oświetlenia nie ma tu znaczenia. Siarczan kupiłeś dobry.
Tak to AF tak jak cała reszta w namiocie, ale zdziwiło mnie to bo bardzo szybko to sie stało, ale Twoja odpowiedź mnie uspokoiła ?
I skoro siarczan jest git to póki mają noc zrobię ten oprysk co by nie robić tego przy świetle, wielkie dzięki byku ?
Edit: panienki poza Russianem który dopiero co wyszedł z ziemi właśnie dostały oprysk z pół łyżeczki soli na 2 litry wody, ph po dodaniu soli jakieś 6,8. Spryskalem je wszystkie póki mają ciemno A jak się włączy światło sprawdzimy jak na to zareagowały ? nie mam co prawda porównania z wczorajszego wieczoru bo szybko poszedłem spać ale od wieczora i tak wiele się tam nie zmieniło zapewne także pi razy oko ocenimy. Sprawdzę też ziemie jak swiatpo zawita i jesli bedzie sucho to je dzisiaj dziabniemy znów z porcją wody i nawozow. 1ml top max i 1ml bio bloom na litr, będzie dobrze???
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko
Szybki up, bo raz nie mam czasu dzisiaj, a dwa zbyt wiele się nie dzieje, tym bardziej ze dziewczyny klapniete i głodne jak sam sqrwysyn ciągle od tych kilku dni. Dzisiaj dzięki wskazówkom i radom(za które bardzo serdecznie dziękuję) bardziej doświadczonych kolegów doszliśmy do pewnych wniosków i lecimy z nawozami ?
Rano po 4, wszystkie kwitnące rośliny dostały delikatny oprysk z epsom salt A teraz dostały nawozy top max, bio bloom i cal mag, zbyt wiele do pokazania niema bo opadniete są A i codziennie tu wrzucam zdjęcia ostatnio także na szybko lecimy ?
4 dniowy Russian dostał 75ml wody 6,6-6,8ph :


18 dniowy NN dostal 300ml 6,6-6,8 ph + 1ml top max na litr bo pokazal plec i ze chce kwitnac, lekko złapałem go też do ziemi bo jest bardzo mały i gęsty A światło nie dochodzi wszędzie, następne podlewanie może mu złapie jakieś liscie jak dalej będzie tak gęsto ale to zobaczymy, wygląda to tak:
Przed LST:


Po LST:


?
Pozostałe 3 grapefruity fostaly ta sama mieszanke wody + 1ml top max/l + 1mL bio bloom/l + 1 ml cal mag/l o ph 6,2-6,4 ?
35 dniowa popalona, krojona ostatnio na lolipopa dostala 500ml mieszanki :


33 dniowa dostała 900ml :


I druga 35 dniowa, najgestsza dostała 1l mieszanki :


Lalem sama organika, za dwa trzy dni jeśli ładnie odbija wreszcie poprawimy, później zejdziemy z dawka cal mag do 50% a z resztą się zobaczy ?
Nie wycinalem dzisiaj żadnych liści ani szczytów, dam im odpocząć bo strasznie małe są i najprawdopodobniej są przyblokowane A do tego doszły braki papu i efekt jest jaki jest, uczymy się na błędach, napewno wyciągnę lekcje. Jeśli odbija pomyślimy czy będzie sens wycinki, zapewne żółte i zlapane liscie od ledow trzeba będzie wykarczowac ale żadnego meczenia ich więcej bo chu*a z tego będzie ?
Nawozy które lalem :


I wszystko w namiocie po podlaniu:


Na dziś by to było tyle, czekamy teraz na rozwój sytuacji ?
No i jeszcze raz podziekowania za pomoc @Mleko1986 , @Green John i @Rumcajz , bez waszej pomocy nadal bym zwlekal i się zastanawial co z nimi poczynić dalej ?
5!
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko wszystkim ?
Dziewczyny po ostatnim podlaniu odzyly troszkę, dzisiaj miały lekkie zabiegi i oczywiście papu dostały. Dołożyłem jeszcze jeden mieszak bo obydwa blaupunkty już teraz dmuchaja jakby chciały A nie mogły i temperatura skakała blizej wieczora nawet do 31°C przy wilgotności do 45% ?‍♂️?‍♂️
Wjechał 5w na klipsie z grow shopu do którego zaszedlem przy okazji bo staram się im trzymać teraz te 28°C i poniżej 50% wilgotności, które im dłużej rosną tym ma być niższe ? muszę kupić za moment jeszcze keramzyt co by wilgotność zbijac z czasem (tak wiem zanim na ziemie przepłukać kilka razy ? ) żeby nie mieć dziwnych psikusow jak np @Rumcajz Ostatnio z plecha ? swoją drogą szkoda palonka ale cóż poradzić.. natura nie zna granic
?
A teraz do rzeczy bo za 3 godziny do roboty idę qrwa jego mac hehehe
7 dniowy Russian , dostał 125ml wody 6,6-6,8 ph + kropla ROOT JUICE:


21 dniowy NN, dostał 500ml wody 6,6-6,8 + 1ml top max/l i poprawiłem LST wycinajac 2 pierwsze liscie tej gęstej sałacie ?
Przed :


Po:


Pozosla reszta czyli 3 Grapefruity w 11 dniu FLO, dostały taka sama mieszankę wody + 1ml/l TM +1ml/l BB +1ml/CM o ph po zmieszaniu 6,2 , a woda spod doniczek bardziej 6 niż 7 (listki lakmusowe) ?
Strasznie je ledy dojechaly po ostatnim, mam nadzieję że ta dawka im pomoże już bo cieniutko ?

35dniowa cięta na lolipopa dostała 750ml i wycielem dwa liscie z dołu, resztę pozawijalem pod inne, niechce ich stresować już. ? sqbanej nie dawałem szans A najbardziej w górę rośnie ?
Spod CFL:

Tu bez CFL z fleszem :


33dniowa, ktora dostala 1,1l mieszanki, ja najbardziej dojechały ledy ale część wycielem A część zawinelem, złapałem też jej kilka małych odrostow spod lisci niech górne ładnie biją ?
Przed:

Po:


I spod flesza + Szczyt glowny:



I 35 dniowa , dostala 1,25l mieszanki i też jej wycielem kilka odrostow i liści, resztę zawinelem pod inne
Przed :


Po:


To wycielem:


A tu flesz plus szczyt główny:


Tak wszystko wygląda razem po przemablowaniu gdzie grapefruity są na podłodze wszystkie mniej więcej rowne, a reszta z tylu na podniesieniu ?


Nie jest źle mam wrażenie, być może mylne. Liscie 33 dniowej strasznie skręcone i według mnie to temperatura, mam rację??? Jeśli nie co robić?? Braki uzupełnione, za dwa trzy dni znów podlewamy i sprawdzimy teraz jak ten cal mag, czy lać go jeszcze według zaleceń czy 50%, jak nie będzie to potrzebne zejde do 50% dawki dla pewnosci A później oprysk raz w tygodniu ?
Szału nie ma też ale wychodzą właśnie błędy, nie przeskocze juz teraz ?‍♂️?‍♂️
Trzeba wyciągnąć lekcje ???
Co sadzicie?? Jakieś spostrzeżenia???
Widzimy się za kilka dni ? jeśli miejmy nadzieję nie będzie problemów ?
5!
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Azotem nakoksowane aż miło. Stąd te pazury. Tym najciemniejszym lej samą wyregulowaną wodę póki co.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Dzisiaj już dostała niestety, będę obserwował A przy następnym podlaniu wezmę pod uwagę twoja rade, myślałem że to temperatura, nadal głupie błędy A czytam i qrwa wraz się gubię ehh... A co z cal mag dla niej jeśli będzie dalej plamic??? Bo ona najbardziej po dupie dostała przez lampy właśnie
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko ?
Dziewczynom pić się chce straszliwie bo ziemia jak wior aczkolwiek zaczyna się dziać A mianowicie dziewczyny zaczynają wiązać kwiatki powoli ? zapach też coraz bardziej wyczuwalny, takie rześkie owocowe nuty ?
Dzisiaj wszystkie poza najmłodszym dostały tylko wyregulowana wodę (6,2ph) chociaż nie powiem że mnie nie korcilo ***nac najgestszej bloom z top max ale zrobię to przy kolejnym podlaniu ? niech ta organika zacznie sobie ładnie działać, niema co napie****ac, lepiej mniej niż za dużo ? cal mag też dzisiaj odstawilem bo ładnie wyglądają, żadnych nowych objawów LED nie widac? może w czwartek ***ne im oprysk pod liscie z połowy zalecanej dawki i tak będę raz na tydzień walił zapobiegawczo A teraz do rzeczy :
10 dniowy Russian, dostał 250ml + krople ROOT JUICE:


24 dniowy NN/4FLO, dostała 500ml i poprawiłem LST odgarniajac liscie tej sałacie ? :


I Grapefruity ?
38 dzień Lolipop/14FLO, dostała 750ml :


I dwie największe dostały po 1,25l wody
36 dniowy/14FLO :


38dzień/14FLO:


Jej szczyt i ten szczyt który się rozdwoil:


A tu wszystko w namiocie:


No i tak by to wyglądało. Temperatura średnio 28-29, czasami otworzę przewietrze namiot ale ta wilgotność to jakiś obłęd, w ciemności mają średnio 70% dwa dni po podlaniu, dzisiaj już z racji na suszę było trochę mniej ale w ciemni jest hardkor ?? to chyba nie bardzo dobrze co?? Co z tym zrobić poza karemzytem który idzie do mnie??? Osuszacz powietrza kupię taki mały jeszcze jak będę w sklepie może trochę pomoże. Normalnie przy świetle 28 ° i średnio do 50 wilgotność ale ta noc??? I jeszcze jedna rzecz mnie zdziwiła A mianowicie najgestsza roślina jako jedyna miała ph wody spod doniczki bliskie 7 A pozostała reszta śliczne 6, ktoś może powiedzieć czemu tak jest?? Nie bardzo rozumiem. Dwa razy podlalem nawozami i ta jako jedyna kręci manewr. Jest jasna strasznie, zdjęcia też nie do końca oddaja kolor i wydaja sie ciemniejsze ale jednak ppstanowilem im nie lac dzisiaj nic a jednak to ph dziwne jakies. Jakies pomysly???
5!
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Polecam kanałowy dospel robi robotę i cichutki jak pierdniecie muchy. 24/h kiedyś mi chodził i nic mu nie było w porównaniu do tych zwykłych łazienkowych
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Myślałem o wymianie właśnie wyciągu, mam Axial flo 192m3 i filtr rhino 350m3 i podejrzewalem ze tu moze lezec problem. Tylko problem poki co jest taki ze jak poraz kolejny wymienie ten wentyl to mnoe zona wy***ie z domu bo ciągle coś wymieniam i końca wydatków nie widać ? spróbuje póki co z tym karemzytem jak przyjdzie i ten osuszacz wezmę kupię bo to w każdym większym sieciowym sklepie za śmieszne grosze jest A mieszak wymienię za moment tak żeby nie wiedziała że kolejny został kupiony ? wezmę najmocniejszy Axial flo z tych dostępnych na 300m3 i powinno być git , no chyba że da się połączyć dwa wyciągi do jednego filtra i wylotu jakimiś zlaczkami , bo wlot teraz jest poprzedni wyciąg tylko obrocony Axial flo 105m3. Da się jakoś tak to ogarnąć?? Zapach i głośność nie są aż tak bardzo ważne dla mnie bo mieszkamy sami i nikt mi się to nie kręci po chacie jednak wolałem zabezpieczyć się mimo wszystko i przedewszystkim przed zapachem, nigdy nic nie wiadomo ?

Spojrzałem przed chwilą na stronę sklepu w którym się zaopatruje i widzę że mają trójniki i tu moje pytanie czy jeśli bym kupił takie dwa i podłączył dwa obecnie posiadające Axial flo czy to ma prawo bytu?? Jeden trójnik dałbym bezpośrednio od filtra A drugi przy wylocie żeby obydwa połączyć. Koszt to jakieś 15£ a nie 40 które muszę minimum wypie****ic na kolejny wyciągowy. Szukam w miarę logicznie taniego rozwiązania bo ostatnio mniej nadgodzin jest A chciał nie chciał to wszystko trochę kosztuje ? A ja już mam dwa i tak szkoda też z drugiej strony żeby leżały bez sensu teraz. Qrwa mogłem kupić od razu ten na 300m3 ale tak to jest jak się człowiek do końca nie zna A się zabiera za robotę ? jeśli łączenie dwóch mija się z celem to postaram się wymienić jak najszybciej ten wyciąg bo to już 2tyg flo A czas zapie****a ?
 
Ostatnia edycja:

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Na bank będzie lepiej niż jak byś nic nie zrobił. Nie idz dalej w koszta zrób tak jak mówisz a najwyżej na drugi raz się poprawi jeśli nie wystarczy takie rozwiązanie. Powinno być ok i może nawet nie trzeba będzie osuszacza ;)
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
No i super, postaram sie skoczyc do sklepu do konca tygodnia chyba ze znajdę pasujące trójniki i reduktory w budowlanym obok roboty w logicznej cenie, zasiadam na stronę i szukam ? jak nie do końca tygodnia nie padną, mam nadzieję. Temperatura póki co spora mimo wszystko ale chyba nie najgorzej ale ta wilgotność tragedia w nocy. U mnie wszystkie wentylatory( mieszaki, wlot i wyciag) chodzą cała dobę. Może tu jest też problem bo widziałem.ze niektórzy wyłączają.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,725
Odznaki
10
A ja widzę potencjalny problem gdzie indzie - czy wtłaczający went ma taką samą wydajność jak wyciągający? Na początek radziłbym Ci otworzyć wlot pasywny i wywalić went wtłaczający.
Moc wyciągającego masz wystarczającą. U mnie na tej samej powierzchni leci 240-280m3/h na pierwszym biegu, ale powietrze musi się przebić przez około pięć metrów rury, więc strata na wydajności jest spora + filtr na flo dodatkowo ją obniża - mimo to wszystko działa.
Jeden mieszak też Ci wystarczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół