nasiona marihuany

[170W żyrandoled][0,36m2][2x Grapefruit AF, NN AF, Russian AF][Relka po przejściach]

Wyszukiwarka Forumowa:

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Dobrze idą. Moje Russiany jakieś małe się wydają przy Twoim, a są młodsze tylko o jeden dzień. Ciekaw jestem jak Ci to wyjdzie, trzymam kciuki ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Dobrze idą. Moje Russiany jakieś małe się wydają przy Twoim, a są młodsze tylko o jeden dzień. Ciekaw jestem jak Ci to wyjdzie, trzymam kciuki ?
Wyciągnęłam kilka wniosków po grapefruitach w szczególności co do światła i ilości wody która im leje dzięki bardziej doświadczonym kolegom i widać właśnie po rusku że jest znaczącą różnica ? zaglądam też do Ciebie i ja, będziemy mieli dla porównania ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko wszystkim ?
Dzisiaj sporo się dzieje więc do rzeczy ?
Zacznę od tego co schlo 3 dni pod sufitem w namiocie czyli sampelkow ?
Sprawdzimy jak nam to idzie ?


Ocenie na koniec, teraz panienki ?
25dzień Russian, 1 FLO, ? wczoraj pokazał wlochy, nakierowalem szczyty i podnioslem go do góry, 40cm od szczytów światełko damy mu narazie niech się wyciąga jeszcze ? dostał też wode 6,0ph z dodatkiem 2mlTM na zachętę, jak zacznie ssać z liści BB mu pie****niemy na zapas ?
Tak przed ogarnieciem buszu:


A tak po nakierowaniu:


39dzień/19FLO NN, dostał to samo co Russian w ilości 1,5l i lekkie ogarnięcie:


To może być california snow?? Drugi gratis od fastbudu właśnie california i się tak zastanawiam. Ktoś coś??
Grapefruity ?
53dzień/29FLO lolipop, dostał tylko wodę 6,0 ph 1,5l. Zolknie od góry ***aniec, jutro oprysk z epsom salt pod liscie i obserwujemy, coś mu znów nie pasuje mimo że naj intensywniej pachnie ?




Zobaczymy, ph spod doniczki jak zawsze miedzy 6-7, spod wszystkich więc nie wiem o co jej chodzi, jeśli zablokowana mam nadzieję że pomogą zabiegi z epsom salt i wody 6,0 dzisiaj ?
51dzień/29FLO, faworytka, dostała bonusy, 1,5ml/l PK + 2ml/l TM i wyrównane do 6,0 w ilości 2,25l, wykazywała braki, widać na zdjęciach ?




53dzień/29FLO, dostała też bonusy , 2ml/l BB +1,5ml/l PK + 2ml/l TM wyrównane do 6,2 w ilości 2,25l



I tak razem na miejscu ? :


Światło dla Russiana 40cm dla reszty 30-35 ?
Jutro opryski cal mag dla wszystkich poza lolipopem bo on z epsom salt dostanie, z reguły dostają w czwartek ale dzisiaj podlewanie wypadło więc nie atakowalem już ich opryskami przed podlewaniem, jutro pod liscie mgielki pójdą na spokojnie ?
5! ?
P.S. Zapomniałem o samplach, haj fajny, luzno wpadl taki lekki humorek ? Dużo nie można powiedzieć o smaku i zapachu, choć lekko wyczuwalny w smaku cytrus jest, ale to pod koniec , tak bardziej iglaki czuć ? zapach tylko z świeżo rosnących czuć ? ale bombka fajna wjechała po kilku dymkach, oby doszły jeszcze bardziej ??
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Elegancko lecisz. Ciekawe kiedy moje Ruski zakwitną ?
Liczyłem że mój będzie miał te kilka dni wega dłużej i że się wyciągnie bardziej bo z początku i tak spie****ilem dając mu światło za bliskk i brak mozliwosci wyciagniecia a tu takiego chu*a ? ale mam nadzieje ze się teraz ładnie wyciągnie jeszcze kiedy zaczął pokazywać płeć ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
572
Rozwiązań
1
Buchów
415
Fajnie coraz lepiej to wygląda, nie podejmuj tylko zbyt pochopnych decyzji które będą ciężkie bądź nie możliwe do odkręcenia :)

Zastanawiam się dlaczego ta jedna ma takie zawinięte do dołu pazury, doszedłeś gdzie jest problem?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
One wszystkie dziwnie popalone, poskrecane i wogole po przejściach ?
Sa pod czujnym okiem bardziej doświadczonych niż ja w tym momencie i ma się dobrze mimo tych pazurów ?
A tak swoją drogą PK?? Tak mi się wydaje bo ona mimo że była skrecona wcześniej po podlaniu z PK się prostuje trochę i zaraz na nowo Zawija ?
Idą podlewać je właśnie i zobaczymy jak to wyglądać będzie ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Azotu to ona nie widziała już dobra chwilę, i wiem że nadmiar azotu tak się objawia byku ale ona taka jest długi czas, po dostawach PK prostuje te liscie trochę A jak wysycha znów ja skraca jak ćpyka z braku hery w organizmie. A w tabeli niedoborów przy P i K też jak można wyczytać liscie się skracają w dół ? Ostatnio dostała i wody samej i też je wyprostowala trochę ale jakby mniej niż przy dostawach PK także dzisiaj grapefruitom PK wleje zaraz wszystkim bo i lolipop odpie****a ostatnio A następne podlanie może samej wody. Ta skręcona strasznie widać o to PK wojuje ale niema się co dziwić, one od początku maja ze mną prze***ane ? NN wygląda zdecydowanie lepiej mimo że karzeł ale z Russianem i następnymi grow już takich błędów nie popełnie ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemanko ?
Kolejna odsłona zmagań w namiocie pełnym doświadczeń, prób i błędów, oraz moim azylu gdzie zasiadam zawsze przy blanciku z dobra muzyczka i uciekam od szarości codziennego dnia ?
Siadlem dzisiaj pod okno, czego qrwa nie robię ale przynajmniej normalne kolory mają na zdjęciach.
Ostatnio sporo walki z wilgotnościa
Dzień 27°C i 60% wilgotności
Noc 20-22°C i 75%wilgotności
Wczoraj mały kaloryfer postawiłem obok namiotu i jak grzeje (Nie grzeje ciagle) na niskim poziomie to w namiocie się warunki zmieniają na 29°C i 50% wilgotności. Szybciej woda będzie parowac ale mam zraszacz pod ręką i jestem na bieżąco ? co 3 dni 2l łykaja większe także nie zabraknie im ?
Grzejnik będę odpalal jak będzie potrzeba, dzisiaj nie jest źle bo cieplej na dworze się zrobiło ?
Ale do rzeczy ?
Pierwsze dwie dostały sama wode 6,0-6,2ph, LST i lekki fryzjer
28dzień/4FLO Russian, po nim widać wyciągnięte lekcje z grapefruitow ? 1,5l
Przed:


Po:


42dzień/22FLO NN, 1,5l i dwa szczyty odgielem bo tam gęsto i nie wszystko idzie jak powinno, nie mogłem na to patrzeć, męczy się karzelek i bije o to światło tam w rogu sam ze sobą ?
Przed:


Po:


Ogólnie prezentuje się ładnie i zdrowo, tylko ten gąszcz ?


I testerzy moich umiejętności ?
56dzień/32FLO lolipopa, dostał dwa dni z rzedu oprysk z epsom salt ale efekt odwrotny niż powinien, liscie od góry spalone w ch*j :


Środek ładnie się trzyma i z dołu zbiera z liści:


Ale jak nie patrzeć skutek jakiejś przyczyny qrwa musi być że ***ana od góry zolknie, lalem jej pierwsze pół litra wody i chyba znalazłem ta chędożona przyczynę, dobrze myślę??


Nie wiele myśląc zrobiłem to co według mnie powinienem :


Ma 7,6l doniczke i 2 litry ziemi za mało jakoś na oko miala, dostała pod korek, i dolalem jej jeszcze 1,75l wody czyli łącznie dostała 2,25l wody wyregulowanej do 6,0-6,2 ph z dodatkiem 1,5ml PK/l. Ziemia wiem że powinna być przelana z dobę wcześniej ale je**c, nie było czasu na zastanawianie. Myślę że po dzisiejszym papu w ziemi której podsypalem i tym co wlalem teraz do końca może być sama woda, będziemy obserwować ?
54dzien/32FLO faworytka, dostała 2,25 wody + 1,5mlPK/l wyregulowanej do 6,0



56dzień/32 FLO, dostała 2,25l wody + 1,5mlPK/l + 2mlBB/l wyregulowanej do 5,8ph



Razem na miejscach :


Światło mają Russian 40cm, a reszta od 27cm od kilku najwyższych szczytów ?
Obserwujemy dalej ? półmetek kwitnienia pie****na także oby do końca z grapefruitami, a z resztą mam nadziej ze już tylko lepiej będzie tak jak i z kolejnymi?
A pro po wilgotności jeszcze ?


Ta tabletka ma według producentów starczyc na miesiąc do trzech w pomieszczeniu 20m2. Moje ma około 12m2 i o***alo tabletkę w tydzień stojąc koło boxu ? poszła nowa bo jej efekt mimo wszystko było widać przy upalach także tego i do następnego ?
5!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Ładne karzełki, miło wspominam swoje mikro grow. Takie konopne miniaturki mają swój urok.

Ładnie i nawet zdrowo(odstaw nawóz póki co), byle do fajrantu czubkuBe!
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Ten fajrant to teraz będzie moja zmora bo dostałem pake od @Rumcajz i już bym je chętnie wsadził i zrobił wreszcie wszystko jak należy od początku żeby właśnie takich karlow nie było, ale już niedługo ? Grapefruity na półmetku, myślę że do miesiąca i zrobią miejsce dla kolejnych panien o które zadbam lepiej z racji na wyciągnięte wnioski po grapefruitach ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
W imię zasady, że małe jest piękne - zostawiam tu foto swoich karłów z szafeczki o wysokości 65cm. Prawda, że przyzwoite te karły?..

20210124_202529~2.jpg
20210124_201541~2.jpg
20210124_201401~2.jpg
20210124_200924~2.jpg
20210124_201147~2.jpg


Te mikrusy dały nieco ponad 30 gieta suszu bardzo dobrej jakości. Przy tym cieszyły moje oko i były ulubieńcami mojej nie żony. :)
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Smakowite ? mam nadzieję że i u mnie coś dobrego wyjdzie i popuchnie jeszcze przez ten miesiąc, nie jest źle bo ida do przodu A to najważniejsze ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
572
Rozwiązań
1
Buchów
415
Ja też nie wiem co jest nie tak w karłach :) mam box wysokości 90cm, nimi że sama. W sobie roślinka nie jest jakaś duża, ma fajne ładnie puchnące kwiaty, kolejna kiedyś w przyszłości też zrobię w tym boxie 90x25x25...

@BZK po co spinacz na jednym z kwiatów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół