nasiona marihuany

1st Out by misiek99 & Sensei

Wyszukiwarka Forumowa:
Q

qazwsxedc

Guest
obrywac mozna tylko duze liscie ktore zolkna lub sa juz zolte, bo oddaly azot, a ich fotochromy juz sie rozlozyly - nie produkuja energii dla rosliny. takie liscie jedyne co moga zrobic, to zlapac plesn i zarazic planta, wiec sie je usuwa. ale ZADNYCH INNYCH. zwlaszcza zielonych. kto wam kazal to zrobic? trzeba bylo sobie palce poucinac, jak tak lubicie sie bawic ostrymi narzedziami... szkoda slow
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
aczkolwiek ja spotkałem sie wyłącznie z opiniami zeby w fazie kwitnienia obrywać liście.
Zgadza się, ale tylko wtedy, gdy roślina jest gęsta i tylko te które zasłaniają dojście światła w ciekawe, dolne partie rośliny.
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
dobra, odchodzę ze spuszczoną głową. ; (
teraz mnie tylko sumienie gryzie, ze z***alismy prawie polroczną rosline. wyjdzie z tego? ;)
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
to chociaż tyle, aczkolwiek nie jest to pożądany efekt.
dzięki za rady i z***e.
pozdro
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
No i nadszedł dzień ścinki...:harvest:Fotosy (sorki za jakość, ale robione telefonem)

clear.gif


clear.gif


Magiczne "326" tuż po ścięciu...(Oczywiście bez wagi pudełka)

clear.gif


Podsumowując tegoroczny Out, mimo naszych wielu błędów uważamy, że można go uznać za udany, bo jakby nie patrząc dotrwaliśmy do końca<joint> Dziękujemy Wam za wszelkie rady, uwagi, oraz krytykę, bo ona także jest czasem potrzeba<lol> Bogatsi o wiedzę z tegorocznego Outa, pełni optymizmu czekam na nowy sezon:harvest:
Za niedługo napiszemy co nieco o samym paleniu, jakie jest w smaku, i high'u<wodna>

Peace & Love
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
wyszło ~35g suchego baku na głowe. moje sie juz curruje w słoiku ze skórkami cytrusów ;)
w ch*j pozytywnie czesze, tylko, na koniec fazy jest lekka zamułka. wszystko wskazuje na to ze to był passionek. (głownie zapach i kolor)

pozdro
 
Ostatnia edycja:

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Hmm.troszkę śmiesznie to wygląda mało spuchnięte obawiam sie czy bedzie co palić.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
aczkolwiek ja spotkałem sie wyłącznie z opiniami zeby w fazie kwitnienia obrywać liście.

Ty a gdzie z takimi opiniami sie spotkałeś ?! ku**a najwieksza głupota jaką można zrobić !! Przeceirz MJ to roślina swietlna ku**a, szkoda planta.
Nie było chyba jeszcze takiego agenta na forum ...
Peace.
 

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Jak na 1(zaznaczam 1.) out poszło wam całkiem nieźle, dlatego można Wam wybaczyć ten błąd. Ja na waszym miejscu jeszcze bym poczekał ze ścinką.
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
Ty a gdzie z takimi opiniami sie spotkałeś ?! ku**a najwieksza głupota jaką można zrobić !! Przeceirz MJ to roślina swietlna ku**a, szkoda planta.
Nie było chyba jeszcze takiego agenta na forum ...
Peace.

wez rozejrzyj sie mietek po forum, wszędzie jest napisane żeby obrywać stare liście. wiem, ze przegielismy i to z grubej rury, ale ku**a nikt nie jest nieomylny i ja się przynajmniej potrafie do tego przyznac. był to nasz PIERWSZY out, jakbys miał jakies problemy ze wzrokiem, dlatego popełniliśmy w ch*j błedów, ale im więcej błedów sie popełni za 1 pierwszym razem, tym więcej unikniemy w przyszłym.
takze jak nie masz nic konkretnego do napisania to łaskawie wypie****aj, a nie zasmradzaj nam tematu, a jak juz to musisz robic to przynajmniej unikaj byków ortograficznych, bo trzeba sobą cos reprezentować (tak, wiem ze jestes jakims dys-idiotą i masz na to 7 certyfikatów, ale mam na to wy***ane) pa.

topy rzeczywiście były chudziutkie, ale to ich jedyna wada :smokee:
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
hehehh zaczela sie klotnia :yeahh:
no troche same liscie niz topy ale jesli zywica byla to spoko
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ja też mam na Was wy***ane ! i pie****i mnie to ale z sympatii do mj nie wytrzymałem! bo jak sie patrzy na coś takiego to ciary po ramie zapie****ają ! ku**a.
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
lajtowo, tylko po ch*j piszesz to co juz było napisane wczesniej? jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj - proste.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół