nasiona marihuany

1xThe Church®Feminised from Greenhouse 3xVooDoo® Feminised from Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Mały Upek na Zielone Świątki :)



zdjęcie zrobione telefonem , plant jeszcze na oknie ponieważ pogoda lipna akturat jak robiłęm fote to swieciło słoneczko :)

Zostałe podlana roztworem z pokrzyw , zaczyna jej chyba brakowac azotu bo górne liście są ciemne a dolne jaśnieją , następne fotki juz na miejscówie ..
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
10.06.09 mała aktualizacja :







Podkład to ziemia uniwersalna 50L + dolomit+ piasek+obornik(miesiac wczesniej do ziemi ) no kurzaka troszeczke <lol>.
 

Bad Brain

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
29
Buchów
0
zdrowe planty całe zielone i nie oklapnięte, jak się nie mylę to mają 6 tygodni. zacząłeś w sam raz ja wystartowalem 1 czerwca i jestem miesiąc w tyle za Tobą. Powodzenia !
 

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
Ładny plancior. Wydaje mi się czy coś Ci opierdzieliło kawałek liścia? :queen: Sypałeś ślimakolem?
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jak miałem go na oknie to pojawiły się takie czarne małe insekty i zaczeły go atakować , ale polałem rozcięczoną gnojówka z pokrzyw i sie odczepiły, krzaczor na juz ponad 6 tyg .. :)
Miał zadaszenia jak padały intensywnie deszcze, teraz zciągnołem z góry folie, mogę jeszcze dodac ze ma zapaszek tak w miare intensywny ale nie dokońca taki jak zwykła ganja, ciężko jest mo go opisać, taki jakby owocowy jakiś troche.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Prosiłby o Wypowiedz zawansowanych growerów, ponieważ wydaje mi sie za coś jest nie tak z moja rośliną, a mianowicie szczyty są jakieś dziwne te górne, przynajmniej mi się tak wydaje. Być może jest to spowodowane pogoda lub jest to jakis niedobór, poniżej fotki:





 

grizlobb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2008
Postów
751
Buchów
0
mnie to by sie nie chcialo czekac caly rok i wysadzic jedna rosline reg ;d
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
a kto powiedział ze reg ? jest Femi i nawet pokazać płeć ?
 
G

Gość

Guest
No mysle ze to nowe listki wychodza i dlatego ale to moje zdanie :)
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
tak wychodzą, ale martwi mnie to ze niektóre są juz wieksze a mimo to nie rozwijaja sie tylko takie cienkie ..
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Dwa miechy życia planta :





muszę zacząć aplikować czosnek bo zaczynają ją jesc od góry jakies insekty ..
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Postanowiłem dodać jeszcze jedną fotke z okazji 2 urodzin, roślina ma ok 73 cm wzrostu, powinna mieć w tym stadium chyba ok 1 m ale nie jest najgorzej.



Roślinka została porządnie spryskana bio-czosnkiem.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Przypaliłem go , pomocy !?

3 dni temu pryskałem go czosnkiem z dodatkiem wywaru z pokrzywy, bo zaczeły go żreć jakies robaki.Zrobiłem to 3x w ciagu jednego dnia bo 3 razy przechodziła burza. Teraz chyba plant to odcierpi jak nie padnie całkowicie? jak myslicie ??? może jakaś odrzywke zakupić? zpryskałem go czystą woda zraszaczem, wieczorem mam zamiar to powtórzyć.









:pl:
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
moze pryskales w sloncu i od tego poprzypalalo liscie? roslina powinna dojsc do siebie.ja mialem podobnie.popryskalem planty jakims syfem na owady a ze slonko dawaloostro to potem liscie byly popalone, ale nic powaznego im sie nie stalo
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
nie było wtedy słońca, może później bardziej pod wieczór. A może zaaplikować jakąś odżywkę dolistnie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół