nasiona marihuany

1xThe Church®Feminised from Greenhouse 3xVooDoo® Feminised from Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

Jeleń

Member
Rejestracja
Sty 3, 2009
Postów
22
Buchów
0
teraz to nic nie zrobisz, też popaliłem pare plantow nawozem w tym roku. twoja nie wygląda tak strasznie powinna odbić
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
kolego skoro nie popalona od słońco to od nawozu nie dawaj jej nic teraz bo sie pogorszy napewno niczego jej nie brakuje !! ja nawoże raz na 2 tygodnie i niewidze niedoborów są ładne i zielone za każdym razem jak podbijam są i kilkadziesiąt cm wyżej ! moja rada nie rób nic teraz bo sie pogorszy !
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
na zdjęciach wyszła lepiej niż jest w rzeczywistości ! myślałem ze można ją czymś poratować. a pozostąło tylko poczekać, wczoraj byłem tez na miejscówce ale wygladała lepiej niz dzisiaj. Oby sie to zatrzymało a nie pogarszało coraz bardziej...
Nie spodziewałem sie ze czosnek może narobić takiego bałaganu !
 

Jeleń

Member
Rejestracja
Sty 3, 2009
Postów
22
Buchów
0
to nie czosnek tylko nawóz z pokrzyw z tego co wiem to dolistnie łatwiej jest przedawkować
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
mam nadzieje ze sie pozbiera, jeden w tym sezonie szkoda by było
ale jestem zły :pl:
 
G

Gość

Guest
na zdjęciach wyszła lepiej niż jest w rzeczywistości ! myślałem ze można ją czymś poratować. a pozostąło tylko poczekać, wczoraj byłem tez na miejscówce ale wygladała lepiej niz dzisiaj. Oby sie to zatrzymało a nie pogarszało coraz bardziej...
Nie spodziewałem sie ze czosnek może narobić takiego bałaganu !
Jeśli robisz oprysk to rób to raz a nie 3 razy w ciagu dnia (tak jak kolega napisał, jak nie ma słońca, wczesnie rano lub wieczorem)
I pryskaj np. jednego dnia czosnkiem i innego nawozem z pokrzyw a nie wszystko na raz :freak2: Pamiętaj, ze jak bedziesz nadopiekunczy to bedzie lipa. Ja juz sie o tym przekonalem nie raz ale teraz wiem, ze one nie potrzebuja nie wiadomo czego zeby fajnie rosly.pozdro
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
wiem , al był deszcz i wydawał mi sie ze wszystko zostąło spłukane, nie chciałem aby jej robale wpiedalały, bo z dnia na dzień były coraz wieksze slady w liściach, a teraz wyszedł jeszcze wiekszy ch*j !
 
G

Gość

Guest
wiem , al był deszcz i wydawał mi sie ze wszystko zostąło spłukane, nie chciałem aby jej robale wpiedalały, bo z dnia na dzień były coraz wieksze slady w liściach, a teraz wyszedł jeszcze wiekszy ch*j !
No co jak co ale moim zdaniem roślina wchłania do siebie roztwór dość szybko, mimo, ze pozniej pada to i tak ma juz w sobie w srodku jakas dawke czosnku. Przecież robale Ci jej tak odrazu nie wpie****ą, nie martw się. Zachowaj spokój i wyluzuj z opryskiem :sunny:
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
aż boję sie dziś tam iść ! bo cąły czas mam świadomość ze zobacze go w coraz gorszej formie, no ale co ma byc to i tak będzie. dziki za wypowiedzi. za jakiś czas dodam fotki dla porównania .
pozdro

Przedchwilą byłem na spocie, wyglada jeszcze gorzej niż wczoraj, moim zdaniem nie bedzie z nim za wesoło !
 
Ostatnia edycja:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Dostała po dupie tym moim opryskiem i to strasznie !!! niebawem fotki
:pl::zombi:
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
3 Miechy : zdjęcia z 23.07.09







Plant ogólnie ma sie wporzo , troszke atakują go jakies insekty i ma kilka dziurek. nie stosuje już zadnych preparatów dolistnych bo boje sie ze go znowu przypale... Gdyby nie to przypalenie po którym 2 tygodnie dochodził do siebie i był oklapniety podejrzewam ze juz by miał ponad 150 cm. Obecnie ma 132cm. Ponaciągąłem go troche i ładnie sie rozkrzaczył :)
jak wam sie podoba ?

:yeahh:
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
bardzo ladny plancik zycze udanych i bardzo duzych zbiorow szkoda ze tylko jeden jest
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
szkoda szkoda ale co zrobić jak tak pczuszka sie trafiła :(
Oby ten jeden sowicie sie odwdzięczył :)
 

Aparacik

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2008
Postów
29
Buchów
0
Nie no nie mow ze jest zle dla mnie to on wyglada za***iscie :D
Powodzenia zbiorow :p
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Źle nie jest ale mogło być lepiej, przedawkowałęm mieszanke oprysku i sie porobiło. gdyby nie to jestem przekownany ze była by dużo bardziej okazała !

Ps. dzieki za buszki
komu sie podoba nich postawi :jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół