akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

[2.25][750W] Black Queen, Masscrak, King Sherb, Lilak

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Siemanko
Dzisiaj jest ich 4-5 dzień, Black Queeny wyszły dzień wcześniej. Puściłem 10 BQ i reszty po 5-6 sztuk, jeszcze nie wiem ile zostanie docelowo ale coś na pewno odpadnie

Odmiany:
Black Queen - @panpestka.pl
King Sherb x Overkill @Eko
Masscrak x Overkill @Eko
Lilak x Overkill @Eko

Setup:
Box - Royal Room 150x150x200
Oświetlenie -Mars Hydro 450W / Lumatek ATS 300W
Wentylacja - wyciąg: 405/520 m3/h, wszystkie dolne wloty pasywne otwarte i kilka mieszaków w środku na różnych wysokościach boxa
Ziemia - LightMix
Nawozy - cały zestaw od BioTabs i BioBizz
Trening - topping
Donice - Start kostki Jiffa > małe doniczki 1l > docelowo 11l

1000051342.jpg

1000051336.jpg

1000051476.jpg

1000051477.jpg

1000051479.jpg

1000051478.jpg
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Elo
Szybki up'ek z sytuacji w boksie, niektóre same się eliminują. Na weekendzie będzie ostateczna selekcja i przesiadka w docelowe z cięciem szczytów. Ostatnio dostały oprysk z soli Epsom, a do gleby CaMg z odrobiną nawozu na vega

1000052526.jpg

1000052527.jpg

1000052528.jpg

1000052529.jpg

1000052530.jpg

1000052531.jpg
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
25 dzień vega
Siemanko, wczoraj ściąłem szczyty i przesadziłem do docelowych. Zostało 17 sztuk:
8 x Black Queen
3 x Masscrak
3 x King Sherb
3 x Lilak

Niech teraz odbiją trochę po stresie i coś około weekendu będę przełączał na flo. Miejsca w boxie jest sporo więc pewnie niektóre puszczę na 6 szczytów, ale to jeszcze się zobaczy jak będą rosły
1000052912.jpg

1000052913.jpg

1000052911.jpg

1000052910.jpg

Dokupiłem im też nawóz na flow od AN bo ten Bloom od BioBizz wydaje mi się słaby
1000052399.jpg
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Dzień 35 - 34/1/0
Siemanko
Wczoraj przełączyłem i od dzisiaj liczę pierwszy dzień indukcji. Na razie zostawiłem wszystkim po 6-8 szczytów, ale jak będzie za gęsto to się jeszcze raz przerzedzi. Marsik odpalony na stówę (450W) staram się go trzymać jak najniżej wg tabeli producenta. Od teraz jak bakterie w glebie robią już swoje zacznę podawać im melasse do wody, a opryski na razie CalMag z Epsom na zmianę (na zdjęciach mokre od Boomboom spray)
1000053796.jpg

1000053801.jpg

1000053799.jpg

1000053798.jpg

1000053800.jpg
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Dzień 39 - 34/5/0
Zagęszczają się powoli. Jeden z Masscraków kwitnie pełną parą ale on już płeć pokazywał na vegu. Na razie nic im nie robię, tylko odsłaniam wiatraki żeby główne szczyty łapały jak najwięcej światła
1000053949.jpg
 

Fruvita

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2024
Postów
411
Buchów
1,177
Odznaki
3
Co to za białe, prostokątne urządzenie na ściance boxa? Jakiś radioator?
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Co to za białe, prostokątne urządzenie na ściance boxa? Jakiś radioator?
Nie żaden radiator tylko zwykła tablica montażowa od Homebox'a. Wieszam na niej wszystkie kontrolery, kable itp. Fajna sprawa jak ktoś lubi porządek w boxie, a u mnie zawsze ma być schludnie. Można polecić ludziom uprawiającym estetykę obok konopi 😜

Z black quenow będziesz pan zadowolony
Widziałem właśnie że rosną z nich fajne kuleczki dlatego też chciałem je spróbować u siebie, a że @panpestka.pl hojny i wysłał sporo nasion na testy to jedziemy na nich pół dużego projektu w towarzystwie wielokrotnie testowanych i zawsze na propsie crossów Eko-Żulowych. Geny są zacne, oby tylko z fartem do końca
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
436
Buchów
1,470
Odznaki
5
Widać, że trochę azotu dostały 😅 Ale poza tym wszystko git, fajnie to prowadzisz, będę zaglądał częściej ✌️
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Wydaje mi się że to robota tych nowych tabsów, ale ten bloom od AN też zawiera azot. Nie przejmuje się tym bo lada moment odpalam drugą lampę i wszystko będzie przejedzone
 

Gandzior Indor

Gdzie się gapisz?
Weteran
Rejestracja
Lut 24, 2013
Postów
816
Buchów
10,028
Odznaki
15
Dzień 60 - 34/12/14
Siemanko
Przy ostatnim podlewaniu rozsypalem każdej po dużej łyżce stołowej batguano i zagrabiłem wierzch gleby, a do wody dałem tylko BioHeaven. Oprócz tego wjechała druga lampa ale jeszcze nie odpalałem ich na maxa. Black Queen kradną mi serce tak pięknie rosną

1000055032.jpg

1000055033.jpg

1000055038.jpg

1000055036.jpg

1000055034.jpg

1000055035.jpg

1000055039.jpg

1000055040.jpg
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół