nasiona marihuany

[2,44 m2] HPS 500-840w | Mix Regów, Femek oraz AFy w jednym projekcie |

  • Autor wątku Usunięty 80839
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 80839

Guest
W drugim namiocie 1,2x1,2 ściąłem dzisiaj ostatniego, nieszczęsnego grejfruta. Zostały dwa planty, które też będę ścinał na dniach bo muszę zrobić miejsce dla młodych sadzonek.
Zakładam, że są to te same geny, ponieważ topy z bliska a zwłaszcza listki lukrowe, przytopowe, wyglądają niemal identycznie.
Na zdjęciach są prawdopodobnie dwa krosy od Honzy 24k Gold (Kosher x Tangie) x Aunt of Farouk ewentualnie 2 x Pacific Punch x Princess Sofia od Bortka... Bardziej stawiam na pierwszą opcję, bo w kiełkowaniu było 5:3 dla Honzy. Ten mały nieudany plancik to na pewno jest PPxPS :)










 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 101

Ostatnie foty przed ścinką dwóch plantów z 1,44
Zakładam, że są to 24k Gold (Kosher x Tangie) x Aunt of Farouk @Honza
Z tego co widziałem Pacific Punch x Princess Sofia od Bortka ma różowo-fioletowy fenotyp.







 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siemasz. Ile dokladnie kwitły Ci C&C 2.0?

Mam to samo, dwa feno. Jeden spaślak i kozak straszny a drugi taki mocno sredni i liściasty, ale oba okazy wydają się być finalnie mocnym zielskiem :)

Podro!
 
U

Usunięty 80839

Guest
BZK musiałbym zajrzeć do tematu, który prowadziłem w subforum Producenci nasion, odnośnie Pan Pestka Crew i policzyć. Miały dość długiego wega, ale myślę, że te 8-9 tygodni na pewno były na flo.

W namiocie 1x1 zostały 3 x Gorilla Zkitllez od BF i Maroc Reg
Attis działa na 80% mocy, zawieszony jest na maxa, FP 12/12





 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Polecam ten preparat
71tJSbWxgBL__AC_SL1500_.jpg
jak czesto go stosowac bo ulotka zniszczona a na amazonie tylko ile rozcieńczać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół