nasiona marihuany

2,88m2 LED 480W 2x Cmh 315 W Organick Autopots 10 Odmian Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Przy dobrze zbalansowanej organice nie powinno mieć znaczenia pH, zwłaszcza gdy uprawiasz na autopotach.
Nie wiem jak często odżywiasz, ale patrząc ile tego masz może coś się gryzie przez co je blokuje? Nie wiem, nie powiem, ale dodam od siebie, żebyś uważał na melasę i nie przesadzał z nią.
Kiedyś używałem jej na przemian z PK od Biotabs i nie wpływało to dobrze na planty, więc odstawilem i się poprawiło. Podejrzewam, że to dlatego, że w wielu nawozach i boosterach ona jest po prostu w składzie przez co rośliny nie przerabiają tego cukru.
To takie moje gdybanie, zrób jak uważasz.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siema

kolejny up ;)

Nie jest super ale też nie aż tak tragicznie, troszkę postępuje zaraza niewiadomego pochodzenia a u niektorych dość mocno ...

Co do ilości nawozów to naprawdę bez prezesady , raz podsypałem popiołem z bat guano tak to vitaminki i na korzenie no i wcześniej calmag.

Z 2-3 panny bedą naprawdę bardzo średnie jak nie gorzej , kilka bedzie dość z niewielkim plonem ale na szcżecie kilka jest naprawdę w miarę w miarę a nawet niezłych, z tych lepszych to K24 Gold które wydaje mi się zę było od [MENTION=85529]Honza[/MENTION] te co do kupiłęm są podobne do siebie i o wiele mniejszy plon, Fajnie bardzo poszły Peyotle które naprawdę szroniły się od początku , Barney Kid tez spoko wyglądają.

Myslę że pierwsze sztuki polecą w przeciągu tygodnia-półtorej


Foty :

 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Panie kolego czy na liściach (góra i dół liścia) nie ma takich małych białych robaczków przyjrzyj się dobrze bo mają max 4 mm. Jeśli są to trza pryskać na robaka. Jeśli nie ma to potrząśnij topami może coś wyleci skrzydlatego jak wyleci trzeba pryskać. Jeśli nic nie lata to przy trymowaniu zobacz czy z topów nie wychodzą takie robaczki bezskrzydłe ciemne dobrze je zobaczysz na białej kartce papieru. Piszę, bo miałem podobny problem jak na ostatnim zdjęciu jakie wrzuciłeś i były to robaki których nie udało mi się zidentyfikować ale takie 3 stadia rozwojowe zauważyłem.
Jeśli coś znajdziesz to oprysk ogólnego przeznaczenia owadobójczy sobie poradzi.

Tak to wyglądało w najbardziej krytycznym momencie
 
Ostatnia edycja:

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Wooden Man nie narzekaj! Mogło być zawsze gorzej a tutaj widzę naprawdę konkretne, grube szczoty. Co do choróbska to nie wiem o co chodzi ale i tak będzie co palić. Z fartem i oby do kosy :)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] przyjże się dokładnie bo naprawdę nie wiem co może być z nimi
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
siema woody, w takim stadium nie ma co pryskać a to pewnie wciornastek lub przedzior, next time buy karate zeon bro :tiphat:
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
nie no jasne że już niczym nie będę pryskać ;) na następny grow zaopatrzę się w różne ochronne specyfiki
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Trafiony u mnie były wciornastki, nawet na stronach podają opcję z białą kartką o której wspominałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół