nasiona marihuany

[2.88m2][MH/HPS x2 600W][x12 Cookies Gelato RQS] Pierwsza relacja lecz nie pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Ogolnie patrząc wygladaja na takie. Internody stosunkowo oddalone od siebie ale może mi się wydaje. Masz tu tabelke i sam oceń czy jest ok.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?4236-Odległość-lampy-hps-od-szczytów


Masz racje są oddalone dosyć i nie zwracałem na to uwagi lecz teraz też widzę że jednak w pewnym momencie jest za duzy odstep na lodydze. Obnizone troche zostaly i bede regularnie codziennie podnosil. Nie jest im za gorąco bo temp nie przekracza 29* w dzien więc nic się nie stanie. Znam te regułkę :D lecz nie zawsze się sprawdza właśnie. Dziękuje za dobre oko na pewno mi to nie zaszkodzi a w przyszłości mogłoby się dużo odbić
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,608
Buchów
6,989
Odznaki
11
Myślisz? Bo jak na nie patrze to nie widzę niczego takiego ale może trochę ślepy jestem haha. ogólnie odległość lamp to 55cm i wydaje się być to okej nie mają za ciepło nie pali ich no i nie powinny się wyciągać a po którym zdjeciu to wnioskujesz?

eddit// wiesz co może masz racje faktycznie obniże o 5 cm jeszcze i będę obserwować

Ja trzymalem 25-30cm, pozniej musialem troche podniesc bo tak sie krzaczyly ze nieszlo palca wsadzic. Teraz trzymam na 40 i jest git. Poki co nie widze potrzeby podnoszenia ani wyzej ani nizej u siebie, ale czuje ze jakbym dal jeszcze 15 w gore to by mi wyciagnelo ale to tylko mi hehe pozdro!

/edit
+ mam pytanie do czytających jeżeli ktoś zamawia Canne to gdzie są najniższe ceny?
Mi najlepsze ceny wychodzily na growbox z kodem haszyszowym. Minimalnie taniej jest na allegro ale to na prawde minimalnie i dostajesz ch*j wie co rozlane do butli. Ale jak chcialem zamowic ziemie to dowalili cene za dowoz ponad stowe (dowoz od 5 stow) to skusilem sie na allegro bo wiedzialem ze na ziemi w chu*a nie poleca :D
A dodam jescze ze nie przetrzasnalem calego internetu do gory nogami ale jak przegladalem sobie sprzet itd no to wlasnie tam wychodzilo mi to najlepiej
 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Na pewno obnizenie troche pomoglo :D
 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
28 dzień weg wszystko idzie powoli tak jak ma iść. Rośliny ładnie się krzaczą i wydaje mi się że wszystko jest prawidłowo! Zdjęcia robione po nocy! Przy następnym napisze coś więcej!

















 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Nie za sucho tam ? Jak podlewasz?

Nie jest dobrze donice jeszcze dosyć ciężkie mokro mają chociaż fakt wcześniej za dużo podlałem i jutro w 6 dniu je podlewam zostawilem by troche przeschły. Liście były opadnięte po nocy dzisiaj wyjatkowo temperatura zeszła do 14.9* bo okno zostawilem uchylone na 2 dni

Daje zdjęcia kilka godzin po nocy i jest ok. Ale dzięki za czujne oko i chęć pomocy!



 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,882
Odznaki
4
Wyglada to dobrze ale taka temperatura w nocy moze je zabić :/ robisz jakis trening?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Wyglada to dobrze ale taka temperatura w nocy moze je zabić :/ robisz jakis trening?

Zabić? U mnie roślina w fazie ciemnej miała 4-5st, przeżyła, kwitnie dalej. Nie powiem że to było dobre, ale nie miałem innych warunków wtedy. Żeby zabić roślinę trzeba mrozu, niska temperatura ją spowalnia i to mocno. A na podwórku to nie spada niżej? A roślinki żyją, to silne chwasty.
 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Wyglada to dobrze ale taka temperatura w nocy moze je zabić :/ robisz jakis trening?

Dokładnie jak mleko napisał trzeba być wyjątkowo nieudolnym by zabić krzaka. Trening tylko na 3 roslinach mialybyc 2 fimy jeden topping lecz poszlo na odwrot 2 toppy 1 fim i najmniejsza roslinke wyginam troche.



Zabić? U mnie roślina w fazie ciemnej miała 4-5st, przeżyła, kwitnie dalej. Nie powiem że to było dobre, ale nie miałem innych warunków wtedy. Żeby zabić roślinę trzeba mrozu, niska temperatura ją spowalnia i to mocno. A na podwórku to nie spada niżej? A roślinki żyją, to silne chwasty.

Dokładnie jak mówisz. podpisuje się pod tym krzaka jest ciężko zabić najczęściej zabija je brak cierpliwości, nachalność i brak zrozumienia. Kiedyś byłem w opcji że przez cały WEG temperatura spadała do 12* stopni i jakoś to wyszło chodź na kwitnieniu jest to bardziej niebezpieczne bo wtedy łatwo plecha wbija. Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Plecha łatwiej wjeżdża przy cieple i wysokiej wilgotności. Wtedy grzyby mają lepsze warunki na rozwój.

Pozdro.
 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Plecha łatwiej wjeżdża przy cieple i wysokiej wilgotności. Wtedy grzyby mają lepsze warunki na rozwój.

Pozdro.

W sumie możliwe haha Nigdy nie miałem problemu z pleśnia przez dobra wentylacje i mieszaki nie wiem czemu ubzdurała mi się ta temp może z tego powodu że często atakuje outdoory na jesień ale wtedy też się zwiększa wilgotność więć w sumie dzięki za poprawę


Pozdro
 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
UP jak narazie po prostu leci chyba do 20 stycznia potrzymam na wegu i przelacze. Dzisiaj wyjatkowo z lampami brzydkie foty nastepnym razem cykne lepsze

















 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Kolejna aktualizacja

Dzisiaj podlanie z Terra Vega 50ml na 10l i cannazym 25ml na 10l. Rośliny idą powoli box zaczyna się wypełniać największa 60cm.
Kilka dni temu ucialem 3 kolejne szczyty 2 na FIM i jeden nie udany FIM wyszedl TOPPING. Będę je trzymał do 25.01.2021 na WEGU. Wstawiłem na razie grzejnik olejowy ponieważ w nocy temperatura spadała do 13* teraz w nocy utrzymuje się 17-20* a w dzień 23-26*









Tutaj dosyć dziwna sytuacja mam ją pierwszy raz po ciachnięciu szczytu poniżej roślina puściła białe włoski jakby kwitła.. Miał ktoś podobną sytuacje?


















Nie udany FIM

 

WDP

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
42
Buchów
30
Robi się już powoli las! za 4 dni przełączam





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół