nasiona marihuany

2,88m2 + Tropicana Cookies [ BabciaGanja.pl ] + 650w LED + 400W HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Bummm

Zaczynam kolejną imprezę z 15-stoma dziewczynami Tropicana Cookies FEM. od @BabciaGanja.pl (zobaczymy jak będą tańczyć panienki)

Dzisiaj wszystkie panienki wleciały na mokry ręcznik, wszystkie 15,,, żadnych marginesów, mają się wszystkie otworzyć i uj.
Jak już będę miały nóżki to polecą do mieszanki ziemi Plagron Seeding & Cutting wymieszane z Plagron Royalmix + Plagron perlit ( 65%/25%10%)
Dziewczyny będą się rozgrzewać na małym parkiecie 80x80x160cm pod 100w Led (sf1000) + mały mieszak 5w i nawilżacz powietrza 5L w boksie
Następnie przejdą na większy parkiet gdzie będą tańczyć jak im zagram czyli:

Box--------- Homebox Ambient R240+ 240x120x220 cm​

Swiatełka-- SF4000 -450W SF2000 -200W Lumatek Ballast 400W z żarówką hps 2700k​

Went/Filtr-- G-Tools supersilent 2biegi 220m3 na wczesny weg i 400m3 do końca + Filtr weglowy 460m3​

Went wtłaczający NO name 2 biegi 200m3 na wczesny weg i 380m3 do końca​

Mieszaki 2x 40w jeden to RAM a drugi oscylacyjny -jakiś​

Jak to na imprezie nie może też zabraknąć PARY, ta będzie lecieć z nawilżacza RAM 13L wydajność 1L/h
Jest też jakiś system podawania drineczków przez 3x TOPSPIN 12 węzyków ( dla każdej doniczki po 2 wężyki) podłączone pod pompe wody a ta do wtyczki wifi i można legancko karmić zdalnie. Zbiornik 100L
Doniczki 15L. Ziemia Royalmix wymieszana z małą dawką guano od Plagron i perlit -tak będzie do końca weg. Na kwitnienie będzie tylko Plagron Alga Bloom i witaminy HESI superVit. Więc w sumie BIO party.






Na imprezkę wstęp jest bezpłątny!! :yeahh:
 
Ostatnia edycja:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Siemano kolego, życzę powodzenia w grow!
Mam takie pytanie czy myślisz ze ten twój wentylator wyciągający jak i filtr ogarnie taką przestrzeń? Czy nie będziesz miał za mało wymian powietrza jak i czy filtr da radę w późnym flo?
Pozdro
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Siemano, ladny projekcik sie szykuje, bede zagladal.
Pytanko : dlaczego pod Algi Plagrona wybrales Hesi Super Vit a nie Green Sensation?
Powodzenia do samego konca!
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Buum

Wczoraj ponad 10 nasionek puściło kiełek, dzisiaj reszta dołączyła (jedna się opie****a, ale nadgoni). Za***ista frekwencja 15/15 Wszystkie wyglądają pięknie i zdrowo.
Przesadzone do 1L doniczek, wymieszałem jednak Plagron Seeding & Cutting z Plagron Lightmix bo Royal ma za duże EC jak na początek.
Jedna wpadka ***ał się czubeczek jednego kiełka, oby wszystko szlo dobrze..
Wieczorem wkładam pod światełko dziewczynki.

Do diety dodam Plagron Power Roots (praktycznie po kilku dniach od wyjścia)​

Na kwitnienie dodam GK-Organics Palm Tree Ash​



Siemano kolego, życzę powodzenia w grow!
Mam takie pytanie czy myślisz ze ten twój wentylator wyciągający jak i filtr ogarnie taką przestrzeń? Czy nie będziesz miał za mało wymian powietrza jak i czy filtr da radę w późnym flo?
Pozdro
Yo!
Dobra uwaga kolego, mam w zapasie 2x większy wentyl, bo myślałem podobnie, ale okazało się, że temperatura przy ledach jest tak niska, że nie wieszam większego, bo robi większy halas tylko a pracuje na takich samych obrotach przy żądanej temperaturze w boksie 26-28 stopni. Zobaczymy jak włączę hps w polowie flo.. jak bedzie za gorąco to odpalimy wiekszy, ale wtedy bedzie zima, powietrze biorę z dworu więc też myślę, że bedzie optymalnie. Jak filtr coś przepuści na flo to podłącze 2 do tego wentyla.

Siemano, ladny projekcik sie szykuje, bede zagladal.
Pytanko : dlaczego pod Algi Plagrona wybrales Hesi Super Vit a nie Green Sensation?
Powodzenia do samego konca!
yo!
Green Sensation jest spoko ale za drogi xd To samo zrobię łącząc np. SuperVit + PK 13/14. Ja podsypie troche Palm Tre Ash + Algi i będzie bajka.
 
Ostatnia edycja:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Minusem lamp Led jest ich niska temperatura, ledwo 22 stopnie w boksie...
Zmieniłem światło na 250w MH od razu cieplutko 27 stopni
Odległość 65-70cm
Część już na powierzchni, myślę od jutro dzień 1


 
Ostatnia edycja:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Zasiadam i podziwiam! Też się czaiłem na te pestki ale trzeba najpierw zjeść co jest pod ręką. Pozdro
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
bumm dzień dobry

Powoli powoli dni przybywa, piczki rosną prawidlowo... doszły 3 nowe Amnesia Haze
:smoking-smiley:
temp 27-29 70-80%
noc 23-24 50-60%
IMG_3848.jpg




milego!
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Jak herma to fem albo jakiś pyłek z out się przyplątał. Loteria. Jak sam nie pyliłeś nigdy nie wiesz.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Nic nie hermiło, nic nie pyliłem. Znalazłem w topach kilkanaście sztuk na 6 krzakach
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Bummm

10 dni za nimi
dzisiaj zacząłem podawaj Power Roots 0,3ml/L
dojechały dwie świetlówki, niby rekomendowane przez dutch passion że +19% przyrost terpenów. 75% uv-b / 25% uv-a
Ciekawy tego jestem..

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół