nasiona marihuany

2 pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
1. czy zioło moze wywietrzec jezeli lezy np na podlodze?
2. Czy jesli palilem codziennie przez 4 dni a teraz ziolo mnie wcale nie kopie znaczy lekko mi sie jezyk placze i mam czerwone oczy to powinnienem zrobic przezrwe w paleniu? jak tak to ile?
 
S

Sed

Guest
Dębal napisał:
1. czy zioło moze wywietrzec jezeli lezy np na podlodze?
Chodzi ci o tracenie mocy tak?? to widzisz zioło jest jak wino im dłużej jest przechowywane oczywiście w odpowiednich warunkach tym jest lepsze no nie wiem czy to się tyczy leżenia na podłodze :mrgreen:
2. Czy jesli palilem codziennie przez 4 dni a teraz ziolo mnie wcale nie kopie znaczy lekko mi sie jezyk placze i mam czerwone oczy to powinnienem zrobic przezrwe w paleniu? jak tak to ile?
Tak oczywiście powinieneś koniecznie zrobić przerwe myśle że ze 2 tyg ciśnienia i wszystko wróci do normy :wink:
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
a co do ziola to nie lezy ono na podlodze o tak o sobie tylko jest w***ane w 2 torebki (takie do zioła zamykane oczywiście) i jest to w 3 skarpetkach a na podlodze lezy za szafą bo nie mama gdzie tego trzymac bo mieszkam ze straszymi :mrgreen:


A czy ta przerwa moze byc np 3-4 dni czy po tym czasie bede "zdrowy" :mrgreen: ?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
czy ta przerwa moze byc np 3-4 dni czy po tym czasie bede "zdrowy" ?

jesli uwazasz ze chorujesz po MJ to nie pal wcale
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
"zdrowy" mialo oznaczac ze MJ bedzie na mnie dobrze dzialac :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
JEzeli po 4 dniach palenia ziolo na ciebie nie dziala to albo masz ch***wy stuff albo za***iscie mocny baniak.

Oczywiscie przerwa da rezultat...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół