nasiona marihuany

2 pytanka

Wyszukiwarka Forumowa:
I

ixoman

Guest
Cze wszystkim. Mam maly dylemat, chcialbym wkoncu w tym roku posadzic wlasne ziolo ale mam taki problem ze mieszkam z rodzina i niebardzo mam gdzie w domu wychodowac sadzonki. I zastanawiam sie czy jak bym posadzil nasionko ktore poscilo juz kielek do ziemi na dworze czy cos by z tego wyszlo.
I drugie pytanie. Bo jakos nie moglem sie doszukac bezposredniej odpowiedzi, czy meska roslinka oznacza totalny shit ktorym sie woogole nie da zjarac, a herm to tylko czesc topow ma dobre czy tez wogole sie nie da zjarac. Sorki troche za newbowate pytania ale naprawde skorzystalem z opcji szukaj.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ixoman napisał:
czy jak bym posadzil nasionko ktore poscilo juz kielek do ziemi na dworze czy cos by z tego wyszlo.

Tak, ale wtedy powinieneś osłonić młodziutką rośłinkę obciętą górą butelki żeby wiatr jej nie połamał.

ixoman napisał:
czy meska roslinka oznacza totalny shit ktorym sie woogole nie da zjarac,

Podobno można palić ale efekty dupne chyba są, ale możesz zrobić makumbę (ugotować faceta w tłustym mleku)
ixoman napisał:
a herm to tylko czesc topow ma dobre czy tez wogole sie nie da zjarac.

Są hermy całkowicie spedalone :) a są takie które mają tylko kilka bananów męskich. Założyłem tutaj temat czy można kastrować herma i podobno da się powyrywać wszystkie męskie kwiaty (chociaż roboty pewnie jest sporo) i wtedy palenie bedziesz mial ok.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ixoman napisał:
A te butelki maja miec u gory korki nakrecone czy nie?

Jak chcesz je udusić to zakręć
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
No nie tylko udusić ale i ugotować :) przecież woda którą byś podlał by parowała i miał byś zupe cannabis :) Pozdro
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Z tymi butelkami to dosc dobry pomysl ale chyba i tak wszystko zalezy od pogody! A czy Lowrydera mozna wykielkowac outdoor?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Przecież można każdą rośline na oucie (nie wszystkie mogą dojść ale wyrosnąć wyrosną) byle dobra ziemia była dobra i dobre pestki a LR jest za***isty pod względem wysokości szkoda tylko że są takie małe plony :(
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Protektus napisał:
Przecież można każdą rośline na oucie byle dobra ziemia była dobra i dobre pestki a LR jest za***isty pod względem wysokości szkoda tylko że są takie małe plony :(

Chodzilo mi o to czy mloda roslinka LR zaraz po wyjsciu z ziemi nie zmarznie na zewnatrz...
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Teraz juz nie powinna zmarznąc w sumie w maju temperatura się już stabilizuje i powinno być ok tylko butelka bez denka żeby wiatr ci jej nie połamał jak będzie jeszcze malutka :) Pozdro
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ixoman napisał:
Cze wszystkim. Mam maly dylemat, chcialbym wkoncu w tym roku posadzic wlasne ziolo ale mam taki problem ze mieszkam z rodzina i niebardzo mam gdzie w domu wychodowac sadzonki. I zastanawiam sie czy jak bym posadzil nasionko ktore poscilo juz kielek do ziemi na dworze czy cos by z tego wyszlo.

1. http://www.haszysz.com/index.php?id=uprawa

tam masz cos takiego:

OUTDOOR [Na zewnątrz]

- Nasiona
- Miejsce
- Gleba
- Sadzenie
- Nawożenie
- Podlewanie
- Przesadzanie
- Płeć
- Selekcja
- Zbiory
- Problemy
- FIM
- Super Cropping
- Odmiany pod polski klmat
- Transport sadzonek
- Ochrona przed lekkimi przymrozkami

poczytaj troche zanim zadasz beznadziejne pytanie

ixoman napisał:
Bo jakos nie moglem sie doszukac bezposredniej odpowiedzi, czy meska roslinka oznacza totalny shit ktorym sie woogole nie da zjarac, a herm to tylko czesc topow ma dobre czy tez wogole sie nie da zjarac

Sa o tym artykuly na forum wiec nie p.i.e.r.d.o.l glupot ze uzyles szukaj
 
I

ixoman

Guest
Tez chce LR posadzic, szkoda tylko ze tak malo plonow z niej ale za to jest szybki i nie ryzykuje sie tak bardzo utraty krzaczka, bo go raczej nikt nie zauwazy, chyba ze jakies sarny czy inne dziwne stworzenia biegajace po lesie i wcinajace zielsko.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
sarna to dla Ciebie dziwne stworzenie? LOL
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Sarny bardzo ładne stworzonka, na mojej miejscówce tez czasami biegaja roślinki ogrodze tak mniej więcej 2m od roslinki siatką Pozdro
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
polej krwia miejscowke, zamiast robic jakas siatke, ktora bedzie widac...
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ale to brutalnie brzmi :D moze polej krwia dziewicy zabitej o polnocy zardzewialym gwozdziem wbitym w zgnila sztachete :D

[ Dodano: 2006-05-08, 19:09 ]
btw dobry pomysl :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół