nasiona marihuany

2 Uprawa OUT, 9auto 31 fast Kilka odmian :D Nasiona OS Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Siemanko- Zaczynamy :D

Nasiona : GanjaFarmer :
- Fast Big Gorilla 6 Big SeedBank
- Fast Black Afghan 5 Big SeedBank
- Outdoor Blue Shaman 3 Bulk
- Gorilla Girl F1 Fast Version 7 Sweet Seeds
Gratisy AF :
- 3 x Auto Amnesia 47 XL - Big SeedBank
- 3 x Auto Jack Berry XL - Big SeedBank
- 3 x Auto White Afghan - BigSeed Bank

Pan Pestka nasionka z OS :
- 5 Big Bud F1 Fast Version
- 5 White Russian F1 Fast Version

Ziemia :
- 100 l ziemi biobizz light na start
- 200 l z ogrodniczego

Nawozy :
-obornik granulowany kurzy 40 l 25 kg
-obornik granulowany 8kg 10 l
-perlit 2-6mm 40 l
-dolmit 40 kg
-astvit 1 kg sypki

Środki ochrony :
-Ślimakol 1 kg
-sierść psów
-srodek na przedziork
-Topsin M 500 SC

Trening roślin :
- Lst raczej na każdej roślince
- Fim/Toppping w żaleznosci jak sie uda uciąć ( bede to robił pierwszy raz wiec przeważać bedzie topping)

Spot bedzie 1 nazwałem go OaZa dlatego ze leży tak trochę w dołku wokoło niego są pagórki oddalony od cywilizacji kilka km.
W centrum Oazy wykopałem 2 studnie w najniższym miejscu na głebokości jakos 20-30 cm zaczeła sie zbierać woda co prawda było to pod koniec kwietnia po daszczach ale i tak jestem zadowolony mysle ze odpadnie mi bieganie z wodą, studnie mają około 1 m głebokosci.
Roślinki bedą rosły bardziej na skarpach wsród pokrzyw dlatego tez kupnej ziemi nie ładowałem duzo tylko ok 2 l powierzchownie do kazdej dziury. Ziemia pulchna lekka ze sporą iloscią dżdżownic .
Dodatkowo poszło 1-1,5 l nawozu granulowego, 1l perlitu, około 10 g hydrozelu, oraz podsypałem po 2 garscie dolmitu. PH sprawdzałem w wiekszosci dziur było w granicach 5,5-6,8 .
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Trzymam kciuki , dawaj foty będziesz zadowolony z tej f1 od Sweet seeds mocna odmiana cięta w październiku.
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Trzymam kciuki , dawaj foty będziesz zadowolony z tej f1 od Sweet seeds mocna odmiana cięta w październiku.
Probuję ogarnąć jak teraz sie dodaje zdj za duzo ich jeszcze nie mam ale coś bym wstawił :D
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Kiełki po 1,5 doby na wacie (29.04.2021)
kielki1.jpg
 
Ostatnia edycja:

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Kawałek spota dla podglądu, dzisiaj 04.05 zostały wykopane dołki (40) + dodane dodatki napisane wyzej
spot.jpg
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Młode zaczeły życie 2-3-4 maja na tą chwile pond 3/4 wyszło czekam na ostatnie 3? moze 4? Jezeli coś nie wyjdzie napisze oraz dam coś innego w ich miejsce. Automaty moze za tydzień jak nie później pojdą w ruch. dam zdj tylko 2 roślinek ponieważ wszystkie wyglądają mniej wiecej tak samo :)
siewki-1.jpg

siewki.jpg
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Jako ze odpadła mi opcja trzymania na początku pod foliakiem, a nie chce ich katować na oknie 10.05 pójdą na spota pogoda ma być 23-25 C w dzień w nocy 12-14 C. Na spocie jest fajna ściółka z lisci bazi gałązek itp posłóży to do opatulania roślinek jak i zamaskowania wykopanych dołów... Także do nastepnego :)
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Cześć. Ostatnie 4 roślinki nie wyszły z ziemi są nimi 2x Fast Big Gorilla oraz 2x Blue Shaman. 10.05 tygodniowe panny trafiły na swoje miejsca docelowe. Dzisiaj z rana byłem obdać sytuacje w dodatku powycinałem sporo krzaczorów zeby dostarczyć wiecej światła. Podczas transportu 4 ucierpiały i sie złamały (złamanie zakopane w ziemi) jednak nie widać było zeby coś strasznego sie stało nie były ani uschnięte ani nawet oklapłe po 20 h wyglądają tak jak pozostałe...
1.jpg

11.jpg

2.jpg

ph4.jpg

ph5.jpg


Ph ziemi jest sporo za niskie najwieksze ph było 6.0 a najniższe widać na zdj, póki co roślinki mają korzenie w ziemi biobizz lecz na dniach bedą rosły dalej... Doczytałem własnie o Dolmicie dlatego przy kolejnej wizycje zastosuje go sporo podyspie oraz rozpuszcze w wodzie.
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Dolomit wymieszaj z ziemią najlepiej, jak tylko potrafisz. Ziemia dość gliniasta widzę, mogłeś podczas kopania dać coś, żeby ją trochę poluzować, bo jak się zbije, to rośliny będą mocno cierpieć i korzenie mogą zacząć gnić. Dolomit ma jeszcze jedną fajną cechę. Ma sporo Mg. Załatwi to sprawę potencjalnych niedoborów tego pierwiastka. Co do fastów od Big Seedbank. Koniec września/początek października powinny być na gotowo :)
Z fartem !
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Mierzyłem przy każdej roślince ph oraz dodałem Dolmit. Sciągnełem recznie górną warstwę ziemi ręcznie dodałem dolmit wymieszałem. Poszło około 15 kg na 27 sztuk, wyglądało to mniej wiecej tak :
D-1.jpg

D-2.jpg

D-3.jpg
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
No to nie tak źle. Mi schodzi na dołek około 1kg dolomitu, jak przygotowuję.
Kopię dołek dzielę ziemię na dwa kopce, wrzucam pierwszą połowę ziemii, wrzucam dolomit, hydrożel, kuleczki styropianu i mieszam porządnie. Potem zasypuję drugą część i robię tak samo + dorzucam do tego nawóz i mieszam.

Powodzenia i z fartem!
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Zapowiada się nieźle. Powiedz mi że gdzie ten pH metr zakupiłeś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół