nasiona marihuany

[2 x 600W MH/HPS][COCO] Karma Squad - |8xRoad Dawg|6xStrawberry Rado|3xHSO OG Kush|1xG13 Skunk#1

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Yo Ekipa, po dłuższej przerwie wracam i sprawdzę swoich sił w kokosie, problemy z kiełkowaniem przyczyniły się do mixu odmian i różnicę w wieku - rozrzut ~10dni, z tego względu dni zacznę im liczyć dopiero od przełączenia, w tym momencie przyświeca im 1x 600w MH oraz znajdują się w 2l. doniczkach, w okolicach przyszłego weekendu zamierzam przesadzić do docelowych 11l.
Na razie niema co pokazywać ale niech się już coś dzieje :)

Pestki: 8x Road Dawg (Karma), 6x Strawberry Rado - Strawberry95xKarmaRado OG (Karma), 3x OG Kush (HSO), 1x Skunk#1 (G13)
Box: HomeBox Evolution 2.4mx1.2m (2.88m2)
Oświetlenie: Veg 2x MH 600w Omega (4200k) 18/6, Flow 2x HPS 600W Omega (2000k) 12/12, 2x Balast Lumatek 250/400/600/660
odbłyśnik 2x adjust a wing nieoryginalny z ebay.
Wentylacja: TD-SILENT 800 + Regulator obrotów SMSCOM Hybrid Pro 4amp + Mieszający wieżowy
Kokos: Ugro w kostce + 20% perlitu
Donice: kwadratowe 2L / docelowe kwadratowe 18x11L.
System podlewania TopSpin 36 + Aqua King 4000

Nawozy:
- Canna Coco A+B
- Canna Boost
- Canna Rhizotonic
- Advenced Nutrients Big Bud coco
- Advenced Nutrients Overdrive
- Advenced Nutrients B-52
-Advenced Nutrients CalMag
-Drip Clean
-Growth Technology Silicon
-Hesi SuperVit

Trening: Topping
Filtr: MountainAir 6" 580m3/h


Temp:
Dzień ~26C
Noc ~20C
Rh ~65%


Do tej pory dostają jedynie calmag + rhizotonic ec 0.4 ph ~5.8
Lampa ok 70cm nad roślinami
DSC_0062%7E0.JPG


DSC_0067%7E0.JPG


DSC_0066.JPG


DSC_0065%7E0.JPG


DSC_0058.JPG


DSC_0055.JPG

 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
No w końcu
Ciekaw byłem co tam będziesz sadził.
Fajnie że masz OG kush od HSO , jestem ciekaw jak struktura topów i przedewszystkim moc - bo będzie on gościł w moim ogródku w następnym grow
Dobrze że masz top spina bo będzie Ci łatwiej z podlewanie + drip cleaner i zero kłopotów. Dobrze się przygotowaleś.
Jeszcze bym się zaopatrzył na twoim miejscu w Duńską Tace 2szt. 100cm x 100cm , bo to fajna sprawa z odpływem i ułatwienie przy fluschu jak podłączysz gdzieś do kanalizacji.

Także tego Panie kolego
Kibicuje i zasiadam,
Pozdrawiam
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Doniczki za duze, 6l to max moim zdaniem. Automaty mam w 3,5l, duze auto i sezony w 4,5l. Grapefruity czy byly w 3,5l czy w 11l - efekt ten sam, jedynie wprowadzilam multifeed.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
@JOS

Dzięki! Tace są przygotowane, bodajże 120cmx10cm, zapomniałem wpisać w repertuar :D OG kush'e z promo packa, pękły 4 sionka ale jedno i tak nie dało rady.. w ogóle takiego faila z kiełkowaniem to nie miałem jeszcze, szkoda gadać hehe.. 8 czy 9 sionek od karmy szlag trafił z mojej winy po części, od teraz będę kiełkować jedynie na chusteczkach.

@Krtek
Siemka, oczytałem się konkretnie znam już teoretycznie temat coco ale niestety nie mam warunków do multifeedingu, być może na następny raz ogarnę stół pod odpływ, puki co w drugiej połowie flow będę karmić 2x dziennie (takie założenie) ale zobaczymy jak to wyjdzie. Bez konkret odpływu i lecąc w tak małych doniczkach był by spory problem z zasoleniem, a tak to może wystarczy raz w tygodniu przy zalewaniu zbiornika przelać je konkretniej i zebrać wodę z tac, myślę że powinno z grubsza rozwiązać problem z zalegającą solą.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to zasiadam i Ja <lol> stęskniłam się za dziadkiem. Powodzenia w Coco bo to fajna sprawa:freak:
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dzięki Green :D
Struktura coco jak najbardziej do mnie przemawia, niby ziemia a gąbka i magazynuje powietrze, możliwość wielokrotnego użycia, łatwość w wypłukiwaniu, same plusy z tego co wyczytałem. Jeszcze zobaczymy czy coco mnie lubi, jeśli tak to zwiążemy się na dłużej :D
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Drobna aktualizacja z linii frontu, kilka dni temu przesadziłem 9 dziouch w 11l. donice, trochę zwlekałem z podniesieniem EC przez co je trochu przygłodziłem po czym były oklapnięte i bladawe, na chwilę obecną wracają do normy. Przesadzone ostatnio otrzymały 2ml/l A+B, 1ml/l cal-mag, 1ml/l b52, 1ml/l silicon, supervit, drip clean, po pół litra na głowę :)

DSC_0076~0.JPG


DSC_0079~0.JPG


DSC_0080~0.JPG


 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Widze, ze lecisz na coco Ugro :)

Podaj model went kolumnowego, jest cichy?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siemka, coco spoko :D a went jest to Ansio TF06, jestem zadowolony i naprawdę jest cichy w porównaniu z poprzednimi mieszającymi 12"
Na tą chwile wydaje mi się że pojedynkę na spokojnie wymiesza powietrze w całym namiocie na pierwszym biegu i da radę przy 2x600
Na tym filmiku gość prezentuje tego wenta, do mnie przyszedł w innym pudełku ale wizualnie wygląda identycznie.
Pozdro!

 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siemka, po lewej stronie jest 8x road dawg, z tym że w prawym górnym rogu idzie skunk#1, z prawej strony 3 od przodu to og kush, a 6 od tyłu to strawberryRado. Myślę że do tygodnia będę przełączać na 12/12, dzisiaj za chwile czeka mnie troszkę roboty w ogrodzie, na większych muszę zrobić topping i trochę ponaginać, a tak dodatkowo podsypać wyżej kokosem, zrobić delikatny spad pod odpływ, podpiąć filtr bo już czas, zmienię lampy na hpsy i na koniec podlać, za kilka dni topping na mniejszych. Zestaw nawozów ten co ostatnio, większe otrzymają po litrze, mniejsze po 700ml. Czekam aż mniejszym pokażą się korzonki na spodzie donicy i podpinam topspina. Pozdro!


DSC_0084.JPG


DSC_0087~0.JPG


TopSpin już czeka
DSC_0088~0.JPG


Road Dawg w 2l. donicy
DSC_0089~0.JPG


skunk#1 od g13 (bardzo wigorne geny jak na moje amatorskie oko)
DSC_0090~0.JPG


OG Kush
DSC_0091~0.JPG


losowy road dawg
DSC_0092~0.JPG


 

Ryjek =)

Member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
11
Buchów
0
pięknie leci panie, będę stałym zaglądaczem hehe
powodzenia :bounce:
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
pięknie i zdrowo... tak jak lubie..
bede wpadał
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Bardzo starannie prowadzony ogródek za co buch. Skunk#1 jak na mój gust jest dobrym tematem, ale wielkość roślin i ilość plonu pozostawia trochę do życzenia. Super Skunk rośnie większy. Reszty Twoich odmian nie znam.
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zdrowe maluchy jak trzeba oby tak do końca bez problemów :jaraczz:

Będzie co robić w takim setupie he
Ja nie mam czasu na parę krzaków..

Będę zaglądał

Powodzenia
Pozdrawiam
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Staram się :) baniak 100l stoi i czeka więc w miarę automatycznie będzie.. co prawda codziennie trzeba zaglądnąć ale lubię to robić <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół