nasiona marihuany

20 dzień auto. Jasne plamy.

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Przenawozona, jak to się mówi w tym fachu lepiej za mało niż za dużo odżywki. Jedź do końca na samej wodzie nic z tym już nie zrobisz. Na drugi raz będziesz już wiedział żeby nie je**c nawozów jak roślina o nie nie prosi
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Tzn wiesz tam Bóg wie ile nawozu nie poszło, ile razy podlałem burza, 3-4? Druga dostała to samo i rośnie puchnie i jeszcze żreć wola.
Myślę że problem jest inny..a raczej był .
Początkowo podlewalem oazą bez regulacji, widocznie zbyt wysokie pH ją poblokowalo, doszły nawozy i kiedy zacząłem lać wodę o dobrym pH odblokowała się i dostała bombę od nawozów. Trochę podsuszylem i dostała drugiego flusha. Ogólnie puchnie. Tylko wygląda jak wygląda.
A wgl jeżeli nie będę pogarszał jej stanu to istnieje możliwość że się w jakimś tam stopniu zregeneruje?
Zregeneruje w tym sensie że dotrwa do kosy i to co zakwitło chociaż trochę spuchnie?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Nie jest żaden wrak. Mi też końcówki się paliły od ok 20 dnia i w sumie do tej pory nie mam pewności czy to od nawozów, ale chyba tak. Jak wygląda obecnie a jak wyglądała możesz zobaczyć sobie u mnie w fotorelacji, szła sama woda i w mojej ocenie stan jej się poprawił :) było hu**wo ale ładnie topy obecnie puchnął, raz ja nawet dość solidnie przesuszyłem, Maryśka to mocna roślina, nie da sobie od tak zrobić krzywdy.

W mojej ocenie dotrwa bez problemu, tylko lej samą wodę bez nawozów, inaczej mówiąc daj jej odpocząć i robić swoje.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Jedna chce więcej szamy druga mniej dlatego trzeba obserwować jak już lekko pali to nawozy na bok, Dotrwa do końca
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
to jest ewidentny początek przenawożenia, sama woda na razie
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Panowie druga Pani zaczęła zmieniać kolor a i parę końcówek przysuszylo
Co to może być?
To są liście wycięte z górnej części rośliny.



Tak wyglądały liście na samym dole było ich tylko 3

 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,711
Odznaki
10
Dole odpadają, bo są roślinie niepotrzebne. Górne wyglądają na popalone przez końcówki.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,711
Odznaki
10
Zbyt zjarany jestem xD Końcówki wskazują, że są popalone. Część krawędzi jakby idzie w tym kierunku.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Miałem to samo :) za dużo nawozu, te dolne same będą odpadać z biegiem czasu, nie musisz ich usuwać jak ledwo co zaczynają usychać, roślina transportuje wtedy z nich substancje i pcha wyżej, a końcu sama odrzuci liść
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Panowie proszę o pomoc bo ona ma chyba inny problem niż zbyt dużo nawozu. Zaczęło się kiedy odstawiłem nawóz. Czy aby nie jest głodna?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół