nasiona marihuany

[200W QB+180W COB][0,72m2] Sezony od Hemp Brothers, Gorilla, Zkittelz, Moby, Afgan Mass....

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 11382

Guest
Sieeemanooo

Powoli zbliżam sie ku końcowi, Gangsta Kush i Thc Boom bedą szły pod kose za ok 10 dni a dalej zobaczymy co sie będzie działo, dzisiaj wieczorkiem robie wszystkim turboflusha, co by wypłukać tą przebrzydłą mineralke i leje do końca juz samą wodą. White Widow puścił kilka bananów, powyrywałem i przestawiłem na drugi koniec szafy jak najdalej od mieszaka. Także prawie wszystkie planty w boxie to samo ustwienie tylko WW zamieniła miejsce z Mobym.
Foty z wczoraj tzn

30/10/40/


10b9e163bbf97a49d.jpg

247b456a21418df56.jpg

3a79122b2ebc4097d.jpg

4a7e30ebe63b2dde4.jpg

5.jpg

10.jpg

11.jpg

6.jpg

8.jpg

7.jpg

To by było na tyle, dozoba niebawem ;)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, bedzie jeszcze ostatnia aktualizacja, ale niestety nie będzie to dobrze zakończona fotorelacja, rozstałem sie z dupą i nie mam już możliwości siedzieć tam i robić zdjęć, udało mi sie przed wyprowadzką strzelić dziewuchom jeszcze jedną sesje, co prawda dochodzą dalej w boxie, zostało im na oko tydzień, ale na pewno porobie fotki suszu i poopisuje wrażenia, niezłe głowice wyszły na tym mixie światła, ale z resztą zobaczymy, co to bedzie wagowo. Pozdro wariaty i dozoba niebawem ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół