nasiona marihuany

????????????

Wyszukiwarka Forumowa:

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ja osobiście bym wybrał 1 szafe :) tylko bym wywalił półeczki :) no zostawił z 1 czy 2 od góry. mógł byś tam np. miec cały układ zasilający itd. Pozdro
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
z 2 bedzie latwiej zrobic bo 1 ma grubsze scianki jak masz chceci to bierz 1 hehe wentylacje spora najlepiej wentylator lazienkowy wg mnie a oswietlenie oczywiscie hps
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Moja koncepcja inna. Skoro duży box to i duży nakład finansowy.
Wybieram szafe #1
Wypieprz od dołu 2 przegrody z tych półek i jedną od góry
W ten sposób uzyskasz na dole z 3 półek miejsce na matke i do góry z 2 półek miejsce na klony. Obok oczywiście flo i machina zła jest gotowa.
Balast itp można przykręcić z listwami pod sufitem więc nie problem. 195cm wysokości to jest w chu i jeszcze troche więcej.
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Hmmm! 1 szfa jest fajna druga też! Ale ja bym wybrał tą 1! wypeipsz wszystkie półki!
A co od wentylatorów! Kup 2 łazienkowe owydajności 150m3h kosztuja 2 chyba cos ok 80zł! na allegro! Jeden wentylator daj z boku zeby wyciągał ciepłe powietrze z pod lampy! A drui daj wyżej lampy zeby wciągął zimne powietrze!
Hps najlepiej kup 400 wat kosztuje 180zł na allegro :
http://www.allegro.pl/item110497925_lampa_sodowa_hps_wls_philips_son_t_400w_sgr_200.html -
masz juz go z obłysnikiem i wszystkim! \zamontuj go na jakis haczyakch i łańcuszkach z tym już sobie powinnas poradzić!
A co roślinek to proponowałbym wsadzic tam ok 8 roślinek - 8 x grapefruit lub northern lights! albo 8 x skunk speciał - ale ze skunami uważaj bo zasmrodzą ci cał dom chyba ze twoim rodzico to nie przeszkadza! Ale to jest juz wedle towjego gustu ważne zebys włozyła tam minimum 8 w doniczkach 5 - 7 litrowych! Najlepiej kupić wszystkie nasionka feminizowane zaoszczędzisz kłopotów i bedzie miała w 100% dobry staffik :) a jak chcesz nasionka to kup mieszane np white widow lub chrystal albo ICE
Link do wiatraczków łazienkowych :
http://www.allegro.pl/item108631276_wentylator_dospel_styl_120mm_wylacz_wys_gratis.html
Jeśłi chcesz jakies za***iste nawozy to kup na www.hemp.pl polecam nawozy : grow. bloom i micro! Te 3 nawozy 0.5l wystarcza ci na minimum 3 - 4 plantacje! Naowzy kosztuja ok 90zł z przesyłka! A sklepik jest zaufany sam je tam kupiłem i wszystko jest oka! Nasionka oczywisćie z www.cannabis.fr.pl a jak nie to z jakiegos innego seedbanku ale napewno nie w polsce bo w plsce niema inncyh seedbanków zuafanych oprócz tego no i mzoe jeszcze www.seed.pl ale sie nie bede wypowiadał bo nie kupowałęm u nich! Pozdrawiam Jeśłi ci pomogłem to zaznacz ze pomogłem będe wdzięczny! Życze udanych zbiorów :) :flower: :queen:

[ Dodano: 2006-06-18, 22:44 ]
P.S - gruga szfa tez jest spoko! Zależy od ciebie która wybierzesz :p A i jeszcze jedno jak chcesz dożo palenia to polecam metode sog ale ejst z tym torche zabawy. albo scrog-a z lts i fim! Pozdrawiam
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Hps 400 w daje duzo ciepła ale na twoją szafe taki hps 400 to jest optimum! Mam duzą powieszchnie! Ale tamten gośc pewnie nie miał jakeis słabe wiataki komputerowe! A ty kup łazienkowe sa drogie ale sa super do boxów! Z tymi dwoma wiatraki możesz miec tem ok 25. 30c! Zeby zmiejszyc intensywnosc zapachu? Hmmm..? Na wiatak który będzie wyciągął powietrze kup filtr węglowy w sklepie zoologicznym alob na allegro! Cena k 20 - 30zł! Nieorjętuje sie w tym! Alob posadz jakies mało zapachowe odmainy np grapefruit, northern lights albo cos z orange?? Np oragne bud! Jasne możesz posadzic w szafie tyle odmian ile ci sie zmiesci i tyle na ile bedziesz miałą pieniędzy! Ja bym ic radził sadzic same deminizowane np grapefruit cinnamon northenr lights nevilles haze! Popatrz na oferte w www.cannabis.fr.pl i daj na feemaleseeds i popatrz sobie co chcesz :p poczytaj o odmianach i dobierz taką któa ci sie podoba! Pogadaj z gościem na gg on ci doradzi jak czegoś nie edziesz wiedziała! Powiedz mu tylko ze chcesz odmiany o niskim stopniu zapachu! Jak bedziesz miała jeszcze jakis problem to pisz1 :p Pozdrawiam PeAcE :jocolor: :queen: :)

[ Dodano: 2006-06-19, 01:13 ]
P.S - <ciągle zapominam coś dodac> Możesz miec w boxie tem nawet 35 - 40c ale wtedy musiała bys miec dużo doływ Co2 do boxa! Np zró bimbrownik! Opis jak zrobi jest na www.haszysz.com daj na włąsna produkcje Co2 i ci znajdzie! Pozdraiwam PeAcE
 

klever

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
268
Buchów
0
jak najbardziej mozesz sadzić kilka odmiana ale pamietaj zeby sadziś je w miejwięcej równym czasie bo jak zmienisz na 12/12 to ci nie bedą rosły (veg) tylko od razu kwitły (flo) te co włożysz puźniej.
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Zgadzam sie w 100% z klev!! Zró tak jak mówi! Życye powodzenia1 Jak będziesz miała jakis problem jeszcze to pisz! Pozdrawiam
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Siemka! whire widow to dobry wybór lecz w h** ludzi go ma! Ale ok! A co do drugiej to polecam albo ICE albo Grapefruit skunk special odradzam bedzie ci walilo w całym domu i mam zle przezycia z skunk special - trudny w hodowli raczej dla zaawansowanych! Polecam ci nawozy : micro, bloom z www.hemp.pl sam je ostatnio zamówiłem z opini wynika ze sa bardzo dobre! I zamiast ziemi polecił ym ci uprawe w kokosie! Lepiej sie korzenie rozwijaja i lepiej rosną rośliny!

kaskatbg napisał:
A jeszcze się zastanawiam ... jeżeli posadzę narazie 6 roślinek i np. 3 z nich będę uprawiała metodą sog a 3 pozostałe metodą lst to wszystko będzie się prawidłowo rozwijać ? :>
Tak wszystie sie będą prawidłowo rozwijac lecz te metoda sog zakwitna 1 tydzien póxniej niz te lts lecz zalezy zalezy od ustawienia oświetlenia!
Poniewaz klony czyli sog trzeba potrzyamc 1 tydzien dłużej na fazie 18/6 lub 24/0 zeby sie ukrzeniły wtedy odrazu zmeiniamy na 12.12! Pozdrawiam jak będziesz miała jeszcze jakis problem pisz! Pozdrawiam
P.S - nie White Window tylko White Widow :p
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
White Widow ma swoje wady i zalety ale co to tego ze jest z niej super "kopacz" to moim zdaniem tzw.przereklamowanie wsrod blokowych malolatow tak sie wyraze co do ss wiem tyle ze smierdzi jak to skunk na twoim miejscu posadziłbym nowo wypuszczonego ice albo krzyrzowke ww x bb jak zalezy ci na ww...............na cannabis.fr.pl sa takze fajne odmiany z dutch passion !!! Musisz samemu sie zdecydowac!!
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Jeśli masz duzo kasy na nasiona i nieprzeszkadza twoim rodzicom zapach itp! To bym ci z przyjemnościa polecił coś z Dutch PAssion jak to mówił KUBELEKDESKA.
JA bym ci polcił blueberry, stawberrycough, albo mazar i euforie! Jesli zależy ci na wysokości plonu polecił bym ci power plant i blueberry! Stawberrycough ma podobno ogromną moc i jest ziółkiem leczniczym ze względu na swą ogromną moc! Ja może go posadze za rok bo narazie niemam pieniędzy! Pozdrawiam
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
spoko szafa!

co do zapachu nie jest tak kolorowo jeśli mieszka w bloku, tutaj nie chodzi już o rodziców a o sąsiadów. Jak będzie miała odmiany o intensywnym zapachu to już na klatce będzie walić MJ :). Wybierz odmiany o średnim poziomie zapachu, do tego za jakiś czas na Flov, zrobisz porządny filtr węglowy. Mniejszy boxik kilka warstw waty i na to węgiel aktywny (pare zł na allegro) filtr jak ta lala 60-70 % zapachu pochłania pod warunkiem, że box będzie szczelny :).

Co do odmian.. to chyba nie ma ograniczeń jeśli chodzi o różnorodność w boxie.
U mnie mieszka sobie 6 odmian i jakoś to idzie. Czasami mogą być problemy gdy jakaś roślinka lubi niższą temp a druga np wyższą.

Zmajstruj boxa najpierw, zaopatrz się w sprzęt a na samym końcu sionka. Nie popełnij tego błędu co wielu napaleńców.. najpierw kiełkują a potem qpa kasy na box nie ma, w rezultacie dobre odmiany lądują na parapecie i zdychają albo plony to 5 g haha :).

Możesz zaoszczędzić na drogich nawozach, kup Biohumusa na veg, a na kwitnienie Bioekor czy siakoś tak, dobrze sobie radzą.

To mogą być Twoje jedyne nasiona przez kilka zbiorów :) potem już tylko klonowanie wybranych osobników.
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
:flower: Zgadzam sie z ARKANEM :p Zrób boxa a póxnej nasionka kupuj i myśl jaka odmiane!ważaj zebys nie zrobiła z boxa piekatnika:p optymalna temp. to 26-30c!
Pozdrawiam
Życze udanych zbiorów! Arkan ona mieszka chyba na wsi! coś tak po fotce sie można sugerować :p
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
hehe no to może coś będzie ale co nie wiadomo.. musisz poczekać być może jest to jakieś F2.. może dalsze F ale z tego palenie także będzie! :).

A mieszkanie na wsi to do Ciebie.. nie chodziło bynajmniej o obraze a oto, że za szafą widać jakiś spory podjazd i chyba ogród i stąd być może wniosek, że mieszkasz troche dalej od miasta :D.
 
G

Green

Guest
lol Reggaenerator, niezauwazyles ze koles zedytowal swoje wszystkie posty, pytanie tylkow jakim celu ?? wczesniej dyskujsa byla jak naj bardzioej na miejscu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół