nasiona marihuany

{2400W}{4m2} 10x SKUNK1 {SENSISEEDS} 4x DURBAN P.{DUTCHPASSION}

Wyszukiwarka Forumowa:

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Siemanko !

Rośliny : 10x Skunk1 FEM. {SensiSeeds},4x Durban P. FEM. {DutchPassion}
Box : 200x200x200
Oświetlenie : Docelowo 4x HPS 600W
Donice oraz ziemia : 20l, mieszanka Plagron all mix - Dolomit - Ziemia z B&Q
Wentylacja : Obecnie 2 mieszające 20 W, 950m3/h wyciagajacy
Nawozy : Będą dokupowane w trakcie, obecnie na stanie Canna Terra Vega, Biobizz Bio Grow

Warunki : Temp skacze od 19C do 29C, Wilg. około 50%, staram się podbić trochę
Trening : Lst, możliwy topping oraz siatka


08.02 : Nasiona trafiły do wody na około 8h, potem chusteczki.
10.02 : Pierwszy dzień życia, przeniesienie pod świetlówki.
13.02 : Zdecydowałem przenieść je do docelowego boxa, pod 1 HPS 600w



14.02

I parę fotek na rozpoczęcie

displayimage.php
[/URL][/IMG]


Staram się podnieść wilgotność


displayimage.php
[/URL][/IMG]



I parę randomowych, wszystkie są takie same.

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]​
 
Ostatnia edycja:
A

Ayho

Guest
NIe obraź się ale jak na wielkość projektu to słabo się przygotowałeś.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nie masz zadnego wyciagajacego aktualnie?:zombi:
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Ja rozumiem że chcesz wszystko doświetlić ale 4x600W będą świecić tylko na 14krzaczków ?

Sążnie Ci powiem, ale nie ma co się dziwić jak się ma możliwości to niech świeci
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja rozumiem że chcesz wszystko doświetlić ale 4x600W będą świecić tylko na 14krzaczków ?

Sążnie Ci powiem, ale nie ma co się dziwić jak się ma możliwości to niech świeci

Tak w zasadzie to w 20l powinny wyrosnąć całkiem duże suczki, więc jest szansa że wypełnią ładnie naniot jak je skróci o głowę.

Chociaż przy tej wielkośi projekcie wysiał bym więcej siewek. Selekcjonujesz te z najwiekszym potencjałem a reszta może isć zamiast pietruszki do rosołu. Trzymam kciuki
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Tak w zasadzie to w 20l powinny wyrosnąć całkiem duże suczki, więc jest szansa że wypełnią ładnie naniot jak je skróci o głowę.

Chociaż przy tej wielkośi projekcie wysiał bym więcej siewek. Selekcjonujesz te z najwiekszym potencjałem a reszta może isć zamiast pietruszki do rosołu. Trzymam kciuki

Wiem wiem kolego, zdaje sobie sprawę że jakby to dobrze się rozrosło to wypełni box'a po same brzegi :D

I tego oczywiście życzę!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja liczę, że tak tutaj właśnie będzie. Pożyjemy, zobaczymy ;)
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
NIe obraź się ale jak na wielkość projektu to słabo się przygotowałeś.

Pewnie że tak, gdyby mnie czas nie gonił przygotował bym się lepiej, ale miałem opcje albo robię to teraz albo w ogóle i pokój idzie na cos innego :D


A co do wentyli, właśnie czekam, zamówiłem w sobotę wiec myślę jutro albo max czwartek będą 2, pierwszy cos koło 1050 m3/h, drugi 950.



20.02 10 dzień maleństw
Temp 28 - 30 C
Wilg. 70-80% w dzień, w nocy nie wiem bo tam nie chce wchodzić






Maleństwa idą do przodu, przez parę dni miały mała wilgotność około 50% w boxie i wiatrak trochę zbijał bo wiał na nie, wiec było mniej, poprawiłem trochę to i jest chyba już dobrze.


Dziś odwiedziło je cięcie, miał być Fim, zobaczymy efekty. :D
Potem panienki miały ochotę się trochę potarzać bliżej ziemi :)





Niektóre zdjęcia są robione w trakcie prac.











I w domu :)





Pozdrawiam wszystkich !
 

TonyH

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
95
Buchów
0
Też mam aktualnie Skunk #1 od sensi w boksie luknij do mnie rownież powodzenia!
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
19 Dzień

* Podlewanie co około 4 dni, woda o PH 6,5, 1,25 ml Canna Tera Vega + 1 ml Octu { Dla zbicia PH wody } na 1 L wody
* Nawoz na tą chwile Canna Terra Vega 25% dawki
* Co pare dni leci LST + Topping

Siemanko, minął 19 dzień. Robię maleństwom cięcia co parę dni, próbowałem Fim'a ale cos źle poszło, szczyt po prostu odrósł. Teraz coś próbowałem i chyba idzie, bo na jednym ze szczytów są 3 albo 4, dopiero się robią . Co pare dni lecą cięcia pojedynczych szczytów . Został zamontowany filtr 1050m3/h, oraz wentyl 950m3/h bo trochę czuć te skunki :D . Parę dni temu przesadziłem je do 20 litrowych air potów, z wyjątkiem 4, po prostu zabrakło, więc przesadziłem do zwykłych 20 stek . Idą do mnie dwa dodatkowe HPS 600 W, ale na razie podłączę tylko 1, w sumie będą 2 , i zakładam siatkę. Wypełnię około 3/4 oczek i będą lecieć 12/12 . Trochę fot z dzisiaj i do następnego.

Big UP !

displayimage.php
[/url][/IMG]







Box podzielony na pół, żeby nie swiecić nie potrzebnie dodatkową lampą :D







Miał być Fim a chyba jest dupa







































Went





Podłączony went z filtrem



Cięcie






Zdjecia wrzucalem w biegu :D
 
Ostatnia edycja:
M

Maniaczek

Guest
Fim ci nie wyszedł bo za mało przyciąłeś.
Jak jak uczyłem sie fim'owania to patrzyłem na filmiki na youtube, i nie wiem jak oni to robili, ale ja przycinałem dużo więcej od nich a i tak nie wychodziło. Po próbach i błędach wiem teraz że trzeba przyciąć "bardzo dużo", trzeba zostawić bardzo mało tego szczytu, tyci tyci, a ty przyciąłeś same listki,.

Lipa że ci nie wyszedł ten fim, ale z drugej strony następnym razem będziesz wiedział czym grozi takie przycięcie. (Ja sie uczyłem na własnych błędach).

Teraz możesz ten nie udany fim poprawić toppingiem, widzisz dokładnie ile jest tam szczytów, więc zostaw sobie tyle ile chcesz i ciachaj.
Pozdrawiam.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, zasiadam i patrze ale może 2 słowa ode mnie, bede wpadał obserował te SS bo sam mam ich 64 w podobnym wieku, moje chyba z 3-4 starsze, z fimem sie nie pie**ol, mogłeś zrobić toppping i po sprawie, fim to bardzo precyzyjne ciachnięcie, pozdro
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
No tak ale chce FIM mieć obcykany tez, zawsze to umiejetnosc na później xD Jeśli będą trochę dluzej na vegu, nic się nie dzieje, lubie je jak rosną , kwitną . To bez znaczenia , w każdym stadium je kocham :D Pozdro Dzordz
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
MINI UP


Roślinki mają się dobrze. Podlewane są w środy i soboty wodą o Ph 6 - 6,5 z 25% dawki Canna.
Miała być już siatka, ale kurierzy spalili jana i nie jeżdżą jak zwykle, bo w Uk padał śnieg i to dość ostro, i czekam nadal na 2 HPSy.

Czyżby fim :D?



Zdrowe, niskie i ostro tyrane po ziemi Panie

displayimage.php
[/url][/IMG]




TEMP 27^30 C
WILG 50^80
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
SIemanko kolejny dzień z życia dziewczyn.
Zmieniam odblysniki z tych klasycznych na cool tuby bo za gorąco :D mam wlaczone dwie lampy dopiero a już dochodzi do 32 . Na początku dochodzilo do 35 ale zaraz była lampa off, trochę pozmieniałem i jest 32 , będzie musiało być tak przez chwile :D Dziewczyny dostaly siatke, 3 nawilżacze powietrza po 5 l każdy oraz wiatrak mieszający . Podlewane środa sobota do tego doszly opryski pAre razy dziennie :D

Maly fryzjer wpadl pare dni temu, nie dawno była makumba :D
displayimage.php
[/url][/IMG]

















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół