nasiona marihuany

[240w LED 3500K] 0,36m2 υδρο DWC/RDWC 2x LSD

  • Autor wątku Usunięty 81741
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Wymienił bym namiot na troche wiekszy czyli 0,8 x 0,8 i zakupił inny system hydroponiczny
np willma czy NFT i uprawa poszła by o level wyżej
Mam drugi namiot 120x60x180, w tym momencie są tam panienki w ziemii, ale kończą i ruszam w nim z hydro. W tym małym zostana dwa wiadra jak do tej pory. Dziś do wody Wpadły pestki, także niedlugo ruszy relacja. Co byś polecił do tego boxa 120x60, myślałem znowu o wiadrach, ale mogę przemyśleć coś innego, preferuje diy, gotowe systemy są drogie.
System nft jest bardzo prosto zbudować. Jedynie kuweta hodowlana to by było wyzwanie do kupna 1m x 0.5m. Resztę sam bym zrobił, wloty, drenaże, Rezerwuar itd.


Coś takiego znalazłem właśnie.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Te tego wiekszego wsadził bym willme 120x60 na 8donic, koszt na faunie około 600ziko
 
U

Usunięty 81741

Guest
Te tego wiekszego wsadził bym willme 120x60 na 8donic, koszt na faunie około 600ziko
W czym ten system jest lepszy od 3 wiader w formie RDWC?
Różnice są zasadnicze. Przede wszystkim w systemie Willma jest jeden duży zbiornik, w RDWC bym miał 3+1 kontrolny. Ok. 80L wody każde wiadro oddzielne napowietrzanie, dodatkowe koszta.
Ale w obu przypadkach krąży woda i nawadnianie od góry.
Tym razem chce pójść o krok dalej i zrobić wewnątrz wiader pierścień nawadniający z dyszami rozpylającymi i ustawić minuta on i 5 min off.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 81741

Guest
Witam wszystkich obserwujących,
Więc wyszło łącznie 178.5g, niezły wynik, ale wiem, że można wyciągnąć więcej.
Po curringu napisze coś więcej o mocy i zapachu. Na tą chwilę jakieś tam fotki. Pozdrawiam!

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół