nasiona marihuany

[250HPS][0.36] 2x X-Treme x White Widow, 2x Big Critical ( II GROW)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Elo! Dzień 36.
Kobitki zbierają się z kwitnieniem.
Pojawiają się problemy...Ostatnie 2 podlania były samą wodą, a mimo tego pojawiają się lekkie oznaki przenawożenia. Ogólną kondycję roślin nie oceniłbym na zdrową- zobaczcie sami:

BC1


BC2


WWXT1


WWXT2- to ta co zamulała na starcie- teraz dość mocno wybujała ale pojawiły się pazury na liściach






I przyjarane końcówki:






W środę poleci flush jak sytuacja się nie poprawi.
Pozdro!
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Są nabite ale ja bym je trzymał jak to nie postępuje. Woda z dobrym pH i będzie gites, trochę dłużej postoją :)
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Są nabite ale ja bym je trzymał jak to nie postępuje. Woda z dobrym pH i będzie gites, trochę dłużej postoją :)

Człowieku co Ty masz z tym regulowaniem pH? To już któryś wątek z kolei w którym o tym piszesz, a nie zawsze każdy problem to wina pH. Z tego co idzie tu wyczytać kolega używa organicznych biobizzow, a jak wiadomo zanim organika zacznie pracować to chwilę trwa. Być może wczesniej dawał nawozy co podlanie i wyszło przenawożenie jak wszystko się skumulowało.

Co do autora watku to poczekaj i obserwuj. Flush przy tym co stosujesz jest chyba bez sensu. Nie ma co panikować, byle rosło i się rozwijało jak należy.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Siema

Nie wiem o co spinasz zajączku :) Wniosek taki sam - nie ma co robić flusha bo to ostateczność. Imo - nic nowego nie wniosłeś do wątku.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Są nabite ale ja bym je trzymał jak to nie postępuje. Woda z dobrym pH i będzie gites, trochę dłużej postoją :)

Będziemy obserwować :)

Człowieku co Ty masz z tym regulowaniem pH? To już któryś wątek z kolei w którym o tym piszesz, a nie zawsze każdy problem to wina pH. Z tego co idzie tu wyczytać kolega używa organicznych biobizzow, a jak wiadomo zanim organika zacznie pracować to chwilę trwa. Być może wczesniej dawał nawozy co podlanie i wyszło przenawożenie jak wszystko się skumulowało.

Co do autora watku to poczekaj i obserwuj. Flush przy tym co stosujesz jest chyba bez sensu. Nie ma co panikować, byle rosło i się rozwijało jak należy.

Tak myślałem że flush będzie tutaj zbędny. W środę dostaną najwyżej ciut większą dawkę wody. Co do nawozów, 2 razy oprysk z biohumusa i raz mieszanka od biobizz, ale jak widać to im zaszkodziło. W razie czego będą aktualizacje ;)
pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Siemanko! Dzień 40
Bez zbędnego...
Box zmienił lokalizację z powodu temperatury- roślinny i tak nadto dostały stresu, przez wahania temperatury. Dopiero teraz widzę różnicę w przyroście i ogólnej kondycji roślin. Przyrost od 8-12cm przez ostatnie 10 dni. Więc też szału nie ma :)
Teraz parametry wyglądają następująco:
Dzień- T 28/30 i 40-50 wilgotności.
Noc- T 20/22 i 60-70 wilgotności.
Wszystkie panny zawiązały już kwiaty. WWXT2 lekko zamuliła z flo, ale idzie nieźle w górę.
We wtorek podlane Muszynianką po litrze na doniczkę. Z nawozów póki co jeszcze nic nie idzie-mocno nabite. Myślę że za 2 podlania wodą, wleci już jakaś pożywka. :eek:mn:
Zdecydowałem się też wyciąć odrosty które mnie nie interesowały. Tak jak pisałem chce skupić wigor dziewczyn na głównych-wyselekcjonowanych przeze mnie- szczytach. Myślę że był to jednorazowy zabieg. Do końca zostaną już tak jak są :)

Łapcie fotki:

BC1: 30cm




BC2: 30cm




WWXT1: 32cm




WWXT2: 35cm




Razem:






Potwory to to nie będą, ale liczę że jeszcze coś urosną :herm:
Pozdro!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UP



Roślinki dalej się wybarwiają. Nie mam pojęcia co im dolega. To samo zabiło mojego auto w poprzednim grow :/
Flushować?
Pozdro!
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Flush I to szybko. Lej tak długo aż dołem będzie lecieć woda czysta, nie brązowa. Upewnij się że lejesz dobre pH. Masz pewność że pH metr dobrze skalibrowany? Generalnie przekoksiłeś ją.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Flush I to szybko. Lej tak długo aż dołem będzie lecieć woda czysta, nie brązowa. Upewnij się że lejesz dobre pH. Masz pewność że pH metr dobrze skalibrowany? Generalnie przekoksiłeś ją.

Poszedł. Po 3 wiadra odstanej kranówki na donice. Czyli około 3l na każdy 1l donicy. Po 24 dniach mogę napisać, że lekko się rozjaśniły z tej ciemnej zieleni, przebarwienia nie powiększyły się, pojawiło się zdecydowanie więcej włosków, a WWXT która była zamulona na samym początku urosła 7cm w dobę. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie łamać :skr:
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Siemanko!
Dzień 47/ Tydzień II FLO

Minęło 5 dni od flusha i wszystko wraca do normy...
Panny idą równo, oprócz jednej koszykarki :tal:

Dziś dziewczyny miały już trochę sucho, więc dostały po 500ml wody z BioHeaven (2ml/1l).
BioHeaven stymuluje aktywność enzymatyczną i metabolizm rośliny, dodatkowo przemieszczanie się składników odżywczych oraz oczyszcza roślinę z toksyn. Więc na logikę pomoże im to przerobić papu którym są nabite :oczy: Następne podlanie za 3-4 samą wodą po 1l na głowę, następnie podam już jakąś pożywkę na FLO.
Jakieś sugestie? Mam BioBlom, BioHeaven i TopMax.

Fotki:

BC1 48cm (+18cm)

BC2 52cm (+22cm)

WWXT1 46cm (+14cm)

WWXT2 73cm (+38cm!!!)

Wariatka idzie dalej w górę- chyba pomylili nasionko, albo takie geny. Zdecydowanie dłużej zbiera się z kwitnieniem. Zobaczymy co z niej będzie.

Dla eksperymentu złamałem jej jeden odrost, podniósł się po 3 godzinach, więc dziś postanowiłem złamać główny szczyt, żeby w miarę ją wyrównać, ogoliłem też kilka odrostów z dołu.








I całość w boxie, zrobiłem lekkie roszady :)










Pozdro wyjadacze!
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Pozdrawiamy i szczescia życzymy , fajne rosliny , i ladne lamanko , do uslyszenia.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
no złamane ok ale to zaraz wstanie tak jak było jeśli nie zabezpieczysz drutem lub taśmą xD potwierdzone info, a potem już nie złamiesz w tym samym miejscu :S
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
no złamane ok ale to zaraz wstanie tak jak było jeśli nie zabezpieczysz drutem lub taśmą xD potwierdzone info, a potem już nie złamiesz w tym samym miejscu :S

Widziałem jak u Ciebie wygląda łamańsko, nie pie****iłeś się w tańcu ze swoimi kobitkami :p
U mnie stabilnie, nie odbiła, jest tak jak powinna być :)

Wszystko idzie do przodu, bez zbędnych przygód. Ostatnio zaczęły pić jak po***ane:
-22.11 BioHeaven 2ml/1l,
-24.11 BioHeaven 2ml/1l, BioBloom 1ml/1l,
Następne podlanie w piątek- raczej samą wodą, zobaczymy w jakiej będą kondycji.
Od poniedziałku będę już leciał z tabelką biobizza. 3 podlania po 1l na tydzień. Pożywka-Woda-Pożywka.
Pozdro wyjadacze!
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
UP

Wczoraj miała być aktualizacja, ale nie miałem głowy do zdjęć i czasu aby je wrzucać na forum.
Dziewczyny ładnie idą, ale wczoraj zauważyłem, że znowu się pojawiły żółte końcówki, dlatego dostały samą wodę 1l na głowę ph 6,2.
Dziś zaglądam do boxa, a liście jeszcze bardziej przebarwione, pojawiły się też niewielkie rdzawe plamy na końcówkach....

Nie mam pojęcia co się dzieje... Ten sam problem miałem w poprzedniej uprawie, również przy odmianach auto-przy sezonach było ok, mimo iż wtedy jak i teraz dostają taką samą wodę i pożywkę. Nawozów używam bardzo mało, zdecydowanie mniej niż zaleca producent. Podlewam wodą o ph 6,2-6,5. Jakieś sugestie? Nigdy nie miałem problemów z roślinami, dopiero gdy zacząłem użyać biobizz :gan:.

W necie znalazłem taką grafikę... Identyczne rdzawe plamki zaczynają pojawiać się przy końcówkach u moich roślin. Może to niedobór K?


Jak tylko znajdę dłuższą chwilę to zapodam taki Up jaki być powinien!


Elo!:uff:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół