nasiona marihuany

[250Hps](0.5m2) Bubba's Gift ,Blueberry,Shiva Skunk,plus własny no name z ostatniego grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam mój grow box dzienik naukowy i uprawa jako eksperyment naukowy
Fotoperiod (czas świecenia): 17/7 12/12
Namiot uprawowy / growbox,-RoyalRoomClassic wymiary: 100×50×160
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Ziemia najwyższej jakości z ogrodniczego Compo plus troche starej ziemi - 9litrowe doniczki.
Nawozy: Bio Canna + albo Plagron bio
Wentylacja, przepustowość (m3/h): td silent 160m3 wlot wiatraczek komputerowy,-flitr can orginal 150-200m3
Nasiona -Bubba's Gift Humbold gratis z Ganja Farmera 2x środek boxa,Blueberry Dutch Passion 2x prawa strona boxa,Shiva Skunk z Sensi Seed lewa górna strona boxa,plus własny no name z ostatniego grow nasiono wypadło z topa i samo się wysiała lewa dolna strona boxa .

Witajcie mam małe opóźnienie zakończyłem ostatni set i odrazu wrzuciłem nowe ziarno do wody sadzonki dałem odrazu bo boxa i nie stały na parapecie wykiełkowały dwa BB.dwa BG i jedna Shiva S. i przypadkowo nasiono z ostatniej uprawy z topa spadło do ziemi i samo wykiełkowało coś z trzech odmian albo shiva albo Hulk albo ak472 nie wiem co ale zostawiłem na testa i mam komplet w boxe .
Przez pierwsze tygodnie dawałem samą wode a potem rizohonic co najlepsze podlewam roślinki raz w tygodniu poniewaz brak czasu noworodek moje oczko w głowie teraz zajmóje mi dużo czasu i musze mu poświęcać najwięcej uwagi link do ostatniej reracj
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?146000-Shiva-Skunk-HulkBerry-(Ak472af)-250hps

 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Gratulacje z okazji zostania ojcem! :flower: No i powodzenia w nowym projekcie!
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie najnowsze fotki dwa razy podlane wodą z rizohonicem od canny i dziś bio vegem przestawiłem je na flo z tydzien temu. Bubas najszybciej kwitnie - foty



 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam fotki z dziś jagoda wystrzeliła do góry i prawie przerosła lampe,podniosłem odbłyśnik na maxa i z robiłem lst no name słabo sie zbiera na flo Bubas w najlepsze flo -Podałem im 6litrów wody z 15ml alga bloom plus zakupiłem sobie pompke tlenu i natleniam wode przed podlaniem i dodałem wiatraczek komputerowy na wlot powietrza kilka fotek - pozdrawiam -



 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie sprawidzłem temperature przy szczytach było około 30s.C.założyłem szybę i temperatura spadła do około 26-27s.C przy szczytach i 60-70% wilgotności.
Zakupy małe zrobiłem - Pompa-napowietrzajaca-napowietrzacz-Resun-Air-2000K
świeży nawóz do roślin od Plagrona na który będę podawać na flo

I fotka całego zapasu nawozów -

Ciekawe czy bede zadowoloy pozdrawiam
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie najnowsze fotki rośliny dostają nową odżywke Plagron Alga bloom z green sensationem


 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
co to za odblysnik ?
Zwykły odbłyśnik wentylowany do żarówek HPS MH gwint E40 5in 125mm zakupiony w lokalnym growszopie o wymiarach Wymiary: 51 x 42 cm, wyposażony w szklaną pokrywę
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie nowe zdjecia około 40dzien flo od zmiany światła Bubbas ładnie szybko kwitnie może być kozak na out-door jagoda ja goni i na koncu shiva która się ociąga i podobna do niej no name









 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam Udało mi sie zakonczyć uprawe przed świetami do dziś korzystam zapasu sortu miałem dramacik z panną i jej starą nie wiem czy mnie nie wydała panna a jej stara mnie pogoniła za Marysie :/ -jaki to ja jestem zły bo jestem taki jaki jestem, konopie jako dzieło Boskie to cudowna roślina pozdrawiam wszytkich .
Wynik to średnio 30g z rośliny ok 180grama topów
Wstawiam ostatnie fotki :

calosc-przd-kosa.jpg

dh.jpg

dh-3.jpg

dh-4.jpg

No-nameShiva-skunkBubbas-Gift-Blueberry-2.jpg

No-nameShiva-skunkBubbas-Gift-Blueberry-3.jpg

No-nameShiva-skunkBubbas-Gift-Blueberry-41.jpg

No-nameShiva-skunkBubbas-Gift-Blueberry-8.jpg

No-nameShiva-skunkBubbas-Gift-Blueberry-35.jpg
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Moża przeniesc do zakonczonych na koniec 2tygodnie na początek flush podałem wode z canna flush a po kilku dniach zrobiłam płukanke aż dołem donicy czysta woda leciała plonik spoko no name okazał sie ok i mam własne ziarno pozdrawiam wszytkich.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół