nasiona marihuany

[250W][0.5m2][FEM/REG] [????????] Teatr pod spalonym mostem

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Łooo Kurła :D Powiem Ci ze z taką ilością nasion to mógłbyś porządnie zafutrować niejedną miejscówkę na rybach :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Idźcie stąd sobie spamerzy. :(

@babyfacekiler420 chyba muszę Ci wyjaśnić to indywidualnie, bo nie doczytałeś - przyczyną chujowej kondycji krzaków były wciornastki, z racji tego, że zależało mi tylko na nasionach to nie psikałem niczym, bo i tak to nic nie daje. Jako pros pewnie wiesz w jaki sposób skutecznie zwalcza się owe szkodniki i nie muszę tego Ci tłumaczyć. Zostawiłem cezarowi co cezara, a dla siebie wziąłem resztę. Zarzucasz mi brak umiejętności? Okej, biorę to na klatę, może przy Tobie jestem chujowym growerem. Z tym że Twoje słowa nie mają pokrycia, ponieważ nie zademonstrowałeś swoich tłumacząc się brakiem aparatu i chęci uczestnictwa w Naszej społeczności. :tiphat:
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Idźcie stąd sobie spamerzy. :(

@babyfacekiler420 chyba muszę Ci wyjaśnić to indywidualnie, bo nie doczytałeś - przyczyną chujowej kondycji krzaków były wciornastki, z racji tego, że zależało mi tylko na nasionach to nie psikałem niczym, bo i tak to nic nie daje. Jako pros pewnie wiesz w jaki sposób skutecznie zwalcza się owe szkodniki i nie muszę tego Ci tłumaczyć. Zostawiłem cezarowi co cezara, a dla siebie wziąłem resztę. Zarzucasz mi brak umiejętności? Okej, biorę to na klatę, może przy Tobie jestem chujowym growerem. Z tym że Twoje słowa nie mają pokrycia, ponieważ nie zademonstrowałeś swoich tłumacząc się brakiem aparatu i chęci uczestnictwa w Naszej społeczności. :tiphat:
Też mam problem z tymi karakanami zwłaszcza na sativie, stosuje olej neem z sodą oczyszczoną i mydłem potasowym. Jak nie wytrzebisz ich przed kwitnieniem to jest dupa zgadza się bo oprysk potrafi popalić bobki. Próbowałem też predatorów ale jakoś średnio to działało u mnie.
Ps. Najwidoczniej czegoś nie doczytałem, tak że zwracam honor.
 

ProKorek

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
7
Buchów
0
Bardzo ładne krzaczki. Dawno nie odwiedzałem forum a szkoda bo wiele się pozmieniało w kwesti nasionek. Gdzie można zaopatrzyć się w tak egzotyczne geny?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Myślałem @Żul, że hodujesz trola sobie w temacie :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół