nasiona marihuany

(250W HPS(0,36m) 1xak47 Afgan kush white widow xl ak427

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wy*** kermazyt, nie lej na razie nawozow i podlewaj poprzez "opryski", czyli nie lej do ziemi tylko obficie spryskuj planty. Masz dziury w doniczkach? Ile tej wody lejesz codziennie? Przelewa sie dolem? Jakie ph wody i jakie wyplywu? Wjechaly opryski z asahi/tytanitu? Jaka temperatura i wilgotnosc? Wygladaja jak w dniu 4-7 a nie 20.
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Wy*** kermazyt, nie lej na razie nawozow i podlewaj poprzez "opryski", czyli nie lej do ziemi tylko obficie spryskuj planty. Masz dziury w doniczkach? Ile tej wody lejesz codziennie? Przelewa sie dolem? Jakie ph wody i jakie wyplywu? Wjechaly opryski z asahi/tytanitu? Jaka temperatura i wilgotnosc? Wygladaja jak w dniu 4-7 a nie 20.

Mam dziury w doniczce teraz zacząłem lac raz na dwa dni po 450ml w każda roślinkę. PH pokazuje za każdym razem 7 rylko ze tego miernika nie jestem pewien. Przysłałeś dwa razy asahi. Pryskać tego więcej ? Oprysk robić na roślinkę przy świetle ?
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
moim zdaniem masz zły ph metr ( zielony )- najtańszy on oszukuje, i winą jest ph wody daje sobie łape uciąć i drugą też bym podstawił, ziemia kupna uniwersalna z 7 ph? daje jej 5,5-6 co na wegu jest dobre, więc stawiam na wodę.


kup sobie roztwory do mierzenia ph ;)
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Dzień 28
Wkoncu coś fajnei ruszylo i widac znaczną różnice, poszły wszystkie do góry procz tamtej ostatnijej małej, ona ma jakies 15dni, pryskałem ja pare razy asahi ale dalej stoii. Doradzicie jakis nawóz? poki co lałem pare razy biohomusem. Trening mozna juz zaczac jakis robic? Bardzo prosze o porady z gory dziekuje bardzo:)




 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
glowa boli od krecenia :D trening mozesz smialo zaczac juz
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
DZIEN 38/ 5FLO
Witam przełączylem 5dni temu roslinki na 12/12 gdyz zaczely kwitnąć, temperatura w boxie niestety 36stopni gdyz w pomieszczeniu 33C nawet, załozylem cooltube ale praktycznie nic to nie dało. Zaczałem teraz podlewać praktycznie codziennie, poki co raz podlałem nawozem na kwitnienie "Agrecool żel" Jakies porady jakis nawóz polecacie?




 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Około 58 dzień /23 FLO

Witam samego siebie:D roslinki fajnie ida do góy , tylko martwia mnie troszek zóltawe martwe liscie od dołu które od razu usuwam, leje poki co drugie podlanie nawozem Agrecool żel, doradzicie coś czy jeszcze jakis zamowic dolewac czy nikt nic się nie odezwie:D Bardzo bym prosił o porady:p


AFGAN KUSH

AK472



White Widow XL




Sory za te nieobrocone zdjecia, ale na kompie są ok wrzucam i ch*j.. jak z tym poradzic?
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
fakt faktem mogłbyś obrócić zdjecia bo az szyja boli ;) duzo soku życze :queen:
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
No zobaczymy jak to tobie wyjdzie z problemami jakie były wcześniej..

Pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół