nasiona marihuany

(250W HPS(0,36m) 1xak47 Afgan kush white widow xl ak427

Wyszukiwarka Forumowa:

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Witam zalozylem temat tylko i wylacznie aby uzyskiwac waszej pomocy, gdyz to moja pierwsza mala uprawka i licze na waszą pomoc odnosnie praktycznie wszystkiego, zajawke na to mialem dosc dawno juz ale nie mialem funduszy zeby zainwestowac. Do rzeczy roslinki mają 4dni, ak47 nie chce wyjsc z ziemi, na szczescie mam juz rezerwowe ziarenko. Chwilowo mam lampe 70w ponieważ docelowa mi jeszcze nie doszla(pewnie bedzie w poniedziałek), wentylator mieszajacy (on ma tak samo się ciagle krecic jak swiatło chodzi? ) Oraz wentylator kanałowy zamontowany na górze, Licze bardzo bardzo na wasza pomoc, kazda porada co źle co poprawic. Dziekuje i pozdrawiam serddecznie!



 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
4 dni to jeszcze nic wielkiego :D a nasionka dales bezpośrednio do ziemi, czy moczyles w wodzie?
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
To cierpliwosci :D w tym sporcie ona jest najwazniejsza :D tylko nic nie grzeb w ziemi!
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ten lampion nie za nisko?
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Pokazuje mi termometr jak wiatrak meiszajacy sie caly czas kreci 29stopni. Kupilem dzis termometr elektroniczny i mam pytanie w jaki sposob podpiac ta czujke kabel? w ktorym miejscu?
Witrka mieszajacy skierowac bardziej na roslinki czy na lampe?
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Pokazuje mi termometr jak wiatrak meiszajacy sie caly czas kreci 29stopni. Kupilem dzis termometr elektroniczny i mam pytanie w jaki sposob podpiac ta czujke kabel? w ktorym miejscu?
Witrka mieszajacy skierowac bardziej na roslinki czy na lampe?

na roslinki bym kierowal :p
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Roslinki fajnie idą do góry jutro wrzuce zdjecie. Po ilu dniach mozna przesadzac do docelowych doniczkach? jakie nawozy proponujecie lac? najlepiej takie zeby kupić w sklepach typu mrówka.. Jutro wrzuce pare fotek mam nadzieje ze dojdzie lampa:)
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Witam roślinki maja dokładnie 14dni, nie są za male? wczoraj dostały pierwsza dawke biohomusa. Ph jak mierzylem wychodziło dokładnie 7. temperature pokazuje 31 stopni.. od wczorja wlasnie jedna roslinka jeden listek zrobił się zoółty, co moze byc powodem? Wrzucam zdjecia prosze o komentarze i porady :)



 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Tak, małe jak na 14 dni. Daj fot bez lampy.

Co to za ziemia? Skąd pestki? Zrób ten temat jak człowiek bo zaraz poleci..
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Co z tego że małe. To że na powierzchni się nic nie dzieje nie znaczy że pod ziemią też nic. Mogą stac bo ida w korzenie i potem wystrzelą w góre.

Nie przejmuj się jak narazie jest dobrze. co do listka stawiam na wode, Muszynianka może pomoże :p bo co do braków to watpie bo za szybko by z ziemi wyciagneły składniki, no chyba że to jakas stara gleba.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
To są normalne pechy czy auto ?

Pie****enie o szopenie z korzeniami, nie w 14 dniu, gdzie ja osobiście już robię bez problemu topping/fim bo roślina ma wystarczającą ilość pięter .
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
To są normalne pechy czy auto ?

Pie****enie o szopenie z korzeniami, nie w 14 dniu, gdzie ja osobiście już robię bez problemu topping/fim bo roślina ma wystarczającą ilość pięter .

100% racji, w 14 dniu powinny buc wieksze, gotowe na fim/topping/lst, a tu ledwo wygladaja ponad powierzchnie. Zdrowa roslina w odpowiednim medium rosnie w obu kierunkach jednoczesnie, nie tylko do dolu.
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Ziemia uniwersalna, pestki z thc-thc.pl, mierzyłem ph wynosi około 7, łapcie foty




Kurde nei wiem dlaczego po wrzuceniu zdjec mi je obkreca automatycznie..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół