nasiona marihuany

[250W MH/HPS][0.64m2] 2x Bad Azz Kush 1x Zombie Kush 1x Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo!​

W sobote tydzien temu scialem polowe Zombie Kush i Bad Azz Kush #1 po 102/62 dniach palenie juz jest w sloikach. Niestety nie obeszlo sie bez ofiar 2 z 4 glownych szczytow zjedzone przez plesn na Zombie Kush. Bad Azz Kush #1 i reszta na szczescie poki co OK i lepiej niech tak zostanie :D na jutro zaplanowalem sciecie reszty Zombie i Bad Azz Kush #1 w sobote pod noz pojdzie Bad Azz Kush #2 a Amnesia za jakies 2 tyg zobaczymy

Zombie Kush

kilka fotek z tego co zostalo odratowane :D oraz doly ktore zostawilem na tydzien













Bad Azz Kush #1














A teraz pozostale dwie panny ktore jeszcze sobie dochodza :D

Bad Azz Kush #2









Amnesia Haze











to tyle na dzis :D dzieki za odwiedziny i mile slowa oraz buszki ! pozdro ! <peace><peace>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Plesn, wspolczuje, mam to samo... no ale nie wyrzuciles calosci w kibel, czyli bedzie co palic ;)
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Plesn, wspolczuje, mam to samo... no ale nie wyrzuciles calosci w kibel, czyli bedzie co palic ;)

No czytałem właśnie że też miałeś problem z plecha...u mnie brakło wentylacji na tyle boxa...teraz w następnym Grow kupię tower fan i dam go na tyl a normalne wiatraki dam na przód i mam nadzieję że będzie już ok
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo!


No Zombie oraz Bad Azzy juz w sloikach :D na polu bitwy pozostala Amnesia ktora potrzebuje jeszcze z tydzien albo i dwa nawet...sporo przezroczystych trichomow jeszcze dzis ma 11 tydzien kwitnienia po lisciach widac ze jej pizga w nocy :D no ale narazie niz nie zmienie :D musi tak dotrwac do konca. Jezeli chodzi o reszte to:

Zombie Kush - 28g ( gdyby nie plecha...)
Bad Azz Kush #1 46.5g
Bad Azz Kush #2 44g

Wynik dupy nie urywa w ch*j popcornu przez te tyczki wyszlo :D nastepny grow LST obowiazkowo leci nadal jeszcze nie wiem co posadzic :D Smoke Report nie bedzie bo sie do tego nie nadaje :D palenie nie jest zle ale szczerze dupy nie urywa znajomi sie w ch*j za***ali wiec pewnie ja juz przejarany jestem :freak2::freak2::freak2: czekam na ta Amnesie moze ona jakos mnie zadowoli :D

Amnesia Haze













































reszta









 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo!​

Amnesia dalej sobie stoi i marznie w nocy :D mysle dam jej jeszcze ten tydzien akurat dojdzie do 13 tygodnia i kosa bo nawet nie ma co trzymac :D trichomy totalny mix mam i bursztyn i w ch*j mleka ale tez spoko przezroczystych 18 dzien na samej wodzie :D 119 dzien zycia :D liscie juz suche odpadaja i sie lamia :D mysle zrobic jej fryzjera wyj***c wszystkie wiatraki na ten tydzien :D ciagle rosna tez nowe preflowery co widac na fotkach

Amnesia Haze
119/85 dzien flo






























zakupilem tez bagsy :D bo sporo scinki jest a szkoda wyrzucac :D

 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Siemka
Szybki Up z racji ze za 4 dni kosa wpadlem dzis do boxa i wy***alem wiatraki i tak juz sie kruszyly w palcach ostatnie podlanie woda 2.5L co do trichomow to Mix kolorow przewaga mleka jakis bursztyn ale tez troche przezroczystych jeszcze ale wkoncu to Haze to powinien klepnac :D za wczesnie odstawilem nawozy + niska temp w nocy daje jej w kosc :D wk***ia mnie to ze prawie 13 tydzien flo a ona ciagle biale wlochy puszcza ale i tak scinam musze box przygotowac pod nastepny projekt :D czesc pestek juz jest czekam jeszcze na pestki z OS tym razem same indyjki :D chyba ze cos pojdzie nie tak to wrzuce jakis haze

Przed fryzjerem





Po fryzjerze












Dziekuje za wszystkie buszki oraz odwiedziny ! Peace <peace><peace>​
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Pogratulowac jak ze wspanialych palek :crazy:

Dzieki [MENTION=84329]DarkExpress[/MENTION] za mile slowa ale ja uwazam ze daleko im o wspanialosci :D patrzac na Twoje albo [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] badz [MENTION=74242]Doctor Susz[/MENTION] to daleko im do "wspanialych" :D ale dziekuje bardzo :) w nastepnym projekcie zaczne rywalizacje :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Eee tam. Uroku im nie brakuje!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bardzo ladnie, topy male, ale piekne i zbite - bedzie smaczne palenie. Fajna struktura topa, praktycznje zero przytopowych - ja w takich wypadkach przy trymie nie dotykam nozyczek, rozchylam delikatnie topa, naciskam palcem na lisc i sam odpada - sprobuj, uwiniesz sie w godzinke z powieszeniem ;)
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Bardzo ladnie, topy male, ale piekne i zbite - bedzie smaczne palenie. Fajna struktura topa, praktycznje zero przytopowych - ja w takich wypadkach przy trymie nie dotykam nozyczek, rozchylam delikatnie topa, naciskam palcem na lisc i sam odpada - sprobuj, uwiniesz sie w godzinke z powieszeniem ;)

Dzieki [MENTION=85529]Honza[/MENTION] struktura topow za***ista tak jak pisales malo lisci i malo ciąłem wiekszosc odrywalem i fajnie cale odchodzily topy bardzo twarde i zbite nawet te dolne partie fajnie wygladaja i ku mojemu zdziwieniu ta panna dala najwiecej :D



SIEMA !!​


Zapraszam na ostatni Up w tej fotorelacji !! w piatek 15 grudnia po 89 dniach flo zakonczyla swoj zywot Amnesia Haze od RQS jako ostatnia na polu bitwy wytrwala do konca pomimo zimnych nocy i zbyt wczesnego ostawienia papu :D Coz moge napisac drugi grow a roznice widac golym okiem siedzenie godzinami na forum i czytanie przyosi powoli efekty szczegolne podziekowania dla [MENTION=84329]DarkExpress[/MENTION] za jego cierpliwosc na PW i chec pomocy :D dzieki ziom ! wynik jaki uzyskalem w mojego pierwszego grow z 3 roslin byl to 74g suszu :D aktualny winik to 191g suszu byloby troszke wiecej gdyby nie plecha na zombie ale i tak jestem w ch*j zadowolony jak na drugi grow :D Amnesia dala 73g poki co moj rekord z krzaka. Jezeli chodzi o same palenie hmm Zombie Kush palenie ogolnie spoko smak nadal w ch*j ziemisty jak ktos robi hash to to palenie w ch*j sie nadaje do haszu bo jest doslownie wysyp trichomow w ch*j mocna i twarda roslina jako jedyna nie potrzebowala podporek i sama twardo stala co do mocy dla mnie sredniak ale znajomi zadowoleni bardzo. Bad Azz Kush palenie w ch*j smierdzace serio doslownie ***ie na kilometr nawet maly topek smierdzi jak skarpetki babci :p mocna indyjka typowy kanapowiec i w ch*j gryzie w gardlo ale to ostrzegal nawet breder wiec bylem przygotowany. Amnesia Haze poki co moge napisac ze nie jest zle popalam troche juz te dolne partie i nie jest zle ale moglo byc lepiej gdyby nie zimno dal bym jej jeszcze z tydzien idzie sie fajnie zaj***ć ale taki lekki niedosyt jak by dam jej jeszcze czas. Wyszlo mi ok 75g trymu wiec zrobilem swoj pierwszy haszyk :D wyszlo spoko 8g za***istego jak dla mnie haszu az slinka leci. Wciaz czekam na pestki z os od [MENTION=76916]Nick Fiend[/MENTION] ale i tak do swiat przerwa teraz i po swietach ruszam z nowym projektem tym razem trening LST bedzie obowiazkowy niechce juz takich tyczek :D















tutaj kilka fotek haszu :D





















jeszcze raz dziekuje za wszystkie odwiedziny , rady , z***ki ( tych chyba nie bylo ? ) oraz buszki !! i jeszcze raz dzieki [MENTION=84329]DarkExpress[/MENTION] za pomoc !!<peace><peace><peace> Pozdro !

Mozna przeniesc do zakonczonych !!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół