nasiona marihuany

[250W MH/HPS][0.64m2] 2x Bad Azz Kush 1x Zombie Kush 1x Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Witam Wszystkich



Tak szczerze narazie to i tak nie ma co ogladac pestki dzis poszly do wody wiec pozostaje czekac, jak widac na zdjeciu mam spory zapas pestek w razie jak by cos nie poszlo po mysli ale mam nadzieje ze nie beda potrzebne. Jezeli chodzi o wentylacje to narazie jade bez Black Orchid bedzie on zamontowany za tydzien tak samo jak MH...narazie bede jechac na starej 125CFL przez pierwszy tydzien aby ich nie spalic :D Update`y co niedziele jak zawsze

Pestki 2x Bad Azz Kush od Barneys Farm Seeds
1x Zombie Kush od Ripper Seeds
1x Amnesia Haze od RQS

Box 80x80x160 / 0.64m2
Swiatlo
Weg Pierwszy Tydzien Veg 125W CFL ProStar 6400k
Omega Lighting 250W MH
Flo Omega Lighting 250W HPS

Balast Omega lighting Digi-Pro 250W-600W
Reflector EnviroGro dla CLF oraz Lumii Maxi dla MH/HPS
Fotoperiod 20/4 pozniej 12/12

Wentylacja

Wlot Star Eco duct fan 15w 150m3/h
Wylot Black Orchid 25w 180m3/h LOW 245m3/h HIGH
Beda dwa mieszaki na klip ale to pozniej
Dojdzie tez filtr weglowy tym razem...prawdopodobnie Rhino

Doniczki 11L
Medium BioBizz Light Mix + Dolomit + Perlit
Nawozy
Weg BioGrow
Flo BioBloom oraz BioBizz Top Max
Inne
BioBizz Alg-a-mic , BioBizz Heaven oraz Mikoryza Great White
Nawilzacz
Trening
Napewno topping na wszystkich + moze LST korci mnie tez zrobic Wuja bena na jednej z Bad Azz Kush











 
Ostatnia edycja:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Witam i zapraszam na niedzielny UP​


Ogolnie chyba nigdy nic nie idzie po mojej mysli :D Royal Gorilla odpadla juz w eliminacjach :D reszta dziewczyn pokazaly sie 9.08.17 wiec od tego dnia licze Day1. Wrzucilem Amnesie Haze od RQS pare dni temu do wody a wczoraj poszla juz do gleby :D mam nadzieje ze ta wyjdzie i sie nie udlawi jak Gorilla :D Doszedl tez wentylator na gore Black Orchid narazie jest w srodku ale plan jest aby dac go na zewnatrz boxa i zabudowac styropianem + maty wyciszajace bo troche halasuje :D ale robote robi :D z racji ze czekam az wyjdzie Amnesia reszte dziewczyn jeszcze przetrzymam do nastepnego weekendu pod 125wCFL a jak tylko Amnesia podrosnie to przesadze je do docelowych donic i dam je juz pod 250w MH

Bad Azz #1,#2 - 4 dzien Veg 20/4
Zombie Kush - 4 dzien Veg 20/4

Temperatura 24*-26*
Wilgotnosc 55%-65%





Panny razem


Zombie Kush



Bad Azz Kush #2



Bad Azz Kush #1




A tutaj zdjecia Royal Gorilla ktora sie zablokowala doslownie :D





Pozdro :D<peace><peace>
 
D

DarkMessiah

Guest
Jestem! chyba się nie spoźniłem na wielkie otwarcie?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak dlugiego wega planujesz?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Ładny zestawik :) Pytanko mam, bo planuje kupić taki sam namiot. Jest tam miejsce jeszcze na 2 takie donice 11L? Ewentualnie 4x 11L i 2x 9L? na jakimś podwyższeniu małym?
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Ładny zestawik :) Pytanko mam, bo planuje kupić taki sam namiot. Jest tam miejsce jeszcze na 2 takie donice 11L? Ewentualnie 4x 11L i 2x 9L? na jakimś podwyższeniu małym?

Doniczki ktore ja mam sa to 11L i wchodza tylko 4 jak to widac w pierwszym poscie na zdjeciu zostaje ok 18cm do sciany ale to jak ustawisz je dokladnie w rogu nie wiem jakie wymiary maja doniczki 9L ale pewnie upchasz :D ja jak wrzuce te moje 4x11L + nawilzacz to na szerokosc juz mam max
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo!​
Up mial byc w niedziele ale dziewczyny domagaly sie juz dzis o nowe lokum wiec zrobilem kilka fot :D w poniedzialek wyszla z ziemi Amnesia Haze takze licze jej Dzien 1 od 14.08. z racji nowego lokum zmienione zostalo juz swiatlo na MH 250w mam nadzieje ze Amnesia sobie poradzi :D wierze w nia :freak::freak: Zastanawia mnie tez Zombie Kush ogolnie rosnie spoko itd ale liscie ma opadniete i kazdy nowy tez od razu opada ale pomimo tego wyglada ok <rotfl><rotfl> Wysokosc lampy od dziewczyn to ok 35cm-37cm

Zombie Kush , Bad Azz Kush #1,#2 - 8 Dzien Veg
Amnesia Haze - 3 Dzien Veg

Temp 26*-29*
Wilgotnosc 60%-65%

Zombie Kush




Bad Azz Kush #2




Bad Azz Kush #1








Pozdro <peace><peace><coolpalacz>
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
no i fajnie, ja pierwszy raz będę śledził twój wątek, na pewno będzie spoko
jak dla mnie nie ma sensu wtykać tam kolejne donice, przy odpowiednim wegu i tak będzie tłok
mam tą samą pow. i moc lampy :yeahh:
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Przy nawozach organicznych na pewno musisz regulować żadnego ph, więc ten ph metr jest zbedny. Używam tych nawozów co ty i żadnego ph nie reguluje, a roślinki rosną elegancko. A co do treningu wuja bena, to możesz zrobić na jednej roślinie, będziesz przynajmniej wiedział na przyszłość jak to wygląda, co i jak, trzeba próbować wszystkiego.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Luzik wiem że nie trzeba regulować ph ale na początku nie zamierzam w ogóle dawać nawozów dopóki nie będą prosić o to a ph wody po odstaniu tu gdzie mieszkam ma ponad 7.5 więc wolę mieć ph metr i na początku regulować tą wodę <peace>
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Na prawde nie musisz tego robić, ja mam w kranie wode o wartości ph ponad 8, i leje ją od pierwszych dni i wszystko jest Ok. To są jakieś bajki z tym ph.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Na prawde nie musisz tego robić, ja mam w kranie wode o wartości ph ponad 8, i leje ją od pierwszych dni i wszystko jest Ok. To są jakieś bajki z tym ph.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Przez te "bajki" ludzie zbierają 15g z krzaka z którego mogliby zdjąć 50 ;-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół