nasiona marihuany

2in1 0.82m2+0.36m2 / fem.Gnom + ledy i żyrandoledy / Wiosenny wysiew.

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
23/12/1

Zapodane z połową dawki pk 20/22 - 2ml / 2l wody + czysta osobno. Podgoliłem doły jak przystało.

0.82m2

Orginal Lemon Pie - Orginal Lemon Pie - Taskenti - Strawberry Disel
Queen of Kush - Garlic Cookie - Garlic Cookie - Strawberry Disel



IMG_20220519_230511.jpg





0.36m2


Blueberry Cheese Cake - Blueberry Cheese Cake
Queen of Kush - Strawberry


 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
23/10/5

Witam , siema .
Przy dzisieszych ogledzinach boksów podlałem nkp 4-5-9 z dodatkiem magnezu oraz wyciagu z morskich glonów.
Ledy w dużym podkrecone na 70%. w małym nie ma co kręcić. Yo






Jedna Blueberry Chees Cake wy***ała parę jaj , ale juz oberwane i lecimy dalej z obserwacją.


 
U

Usunięty 82007

Guest
Jakie doniczki masz w mniejszym boksie? Jest tam coś miejsca? Na razie piękne chwasty trzymam kciuki :weed-2: :weed-2:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Wzmianka że w małym boksie trzy rośliny zostały połamane dwa dni temu ,bo za szybko szły do góry , w dużym boksie troche problem z żarciem ale zostały panny nakarmione nkp 4-5-9 oraz dostały oprysk z cal maga i boom spray ostatni raz. Up później.


23/10/10

Orginal Lemon Pie - Orginal Lemon Pie - Taskenti - Strawberry Disel
Queen of Kush - Garlic Cookie - Garlic Cookie - Strawberry Disel







Blueberry Cheese Cake - Blueberry Cheese Cake
Queen of Kush - Strawberry


 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Wzmianka że za duzo nawozu dałem na oko i pali mi dwie rośliny w dużym boksie jutro pójdzie flush, muszę znaleźć miarkę i odmierzać dokładnie mililitry.
 

Jankonopny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2022
Postów
301
Buchów
1,170
Wzmianka że za duzo nawozu dałem na oko i pali mi dwie rośliny w dużym boksie jutro pójdzie flush, muszę znaleźć miarkę i odmierzać dokładnie mililitry.
Zakup strzykawki ja mam cały zestaw od 2ml po 100ml plus strzykawka i śmiało można aplikować nawozy;) 100ml fajna opcja eo podlewania gdy busz się zrobi;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Tak tak ,posiadam takową ale zamuliłem i nie chciało mi sie siegac po nia do szafki.:fishh:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
23/10/30

Banany niedługo sie otwierza wiec zapakowałem odnogę (Hash plant x nl10 x black domina 98) = (Taskenti) w folie zeby mi nie rozniosło pyłku po boksie , bedzie pylone Strawberry Diesel = (strawberry Cough x NYC Diesel).
Pomysł z poflią podłapany od kolesia z instagrama .

Jedna z dwóch Orginal Lemon Pie coś bardzo głodna jest wiec dostaje zarcie co jakis czas na przemian z woda , reszta w duzym boksie leci na wodzie i pk 20/22.

1.












Tutaj sytułacja sie ładnie wyprowadziła na prostą wszytskie plany maja sie dobrze , takze te co miały jakies dziwne popalenia od oprysków nkp i calmaga .

2.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół