akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

2nd register 9 SATIVEK! i trochę Automatów!

Wyszukiwarka Forumowa:

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Kosa planowana na 20 października, oczywiście jak pogoda pozwoli:harvest:
 

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Mały up. Za tydzień powinny być lepsze foty. FD(fiolet zdj na samym dole) ma topy twarde jak kamień!:D


Passion


Szaman

Purple maroc

Grejfrut


Drugi szaman

Purple maroc

Szaman


Frisan Dew



DP




Pozdro!:spalony:
 

Ziomus191

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2012
Postów
21
Buchów
0
Ziomuś masz tu totalny rozpie**** , za***iste na prawdę podoba mi się to tu :) byle do końca , pozdro:spalony:
 

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Jest to Purple maroc z femaleseeds a pestki od quake'a.
W sobote up będzie<wodna>
Pozdrawiam
 

Yebak Leśny

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,210
Buchów
5,461
Odznaki
2
Przepiękny ten Fryzjan Dju :D Aż dam Ci za niego bucha ziom :D
 

jarak

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
59
Buchów
1
Powiedz mi jak długo będziesz jeszcze trzymał tego Purple Maroca? Bo mam takiego w tym samym stadium rozwoju (patrząc na ten szczyt)... I tak myśle ze jeszcze z 1,5 - 2 tygodnie ?
A tak w ogóle to całkiem fajnie Ci idzie i życzę powodzenia bo już tak niewiele zostało do szczęśliwego zakończenia :)
 

dowyrnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2012
Postów
8
Buchów
0
Ładne krzaki, mam podobnego szamana. Na kiedy planowana ścinka szamana?:harvest:
 
Ostatnia edycja:

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Witam witam czas na maly update. Krzaki dzieki ladnej pogodzie i sporej dawce nawozu rozwijaja sie w zaa***istym tempie :smokee:. Czas scinki nadchodzi powoli panowie :harvest: Niestety nie brakuje tez przypalowych sytuacji. Mianowicie wczoraj widzielismy 2 osoby w poblizu spotow chodzacych po krzakach :zombi: ? Na szczęście nic naszego nie znaleźli :smokee: Co do tych scinek doszlismy do wniosku ze wczesniej czyli przed 18-20 pazdziernika do scinki idzie shaman #2 ten mniej rozwiniety. Teraz czas na sporą ilość zdjeć :jaraczz:

FD








Purple Maroc







Shaman #1







Shaman #2



Passion





GP out







DP #1





DP #2 niestety nie dojdzie



Eeasy Sativa moze pestki po***alem bo niestety tez nie dojdzie





Pozdrawiam ! :zjarany:
 

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Siemanko! Juz wszystko konczy swoj zywot. Shaman #2 (ktory mial byc jako 1 scinany) i passion zostaly podpie****one. je**ć złodziei :pl:. Na szczęście reszta krzaczkow jeszcze stoi. Wczoraj pod noz poszedl shaman i frisian dew. Reszta postoi jeszcze tydzien :zjarany:. Frisian po wczesniejszych samplach dostal bardzo dobre noty. Zbity jak skała do tego moc tez ma powalająca (wystarczyly 2 rury na 4) :zombi: Co do ścinki to za bardzo się balem ze go strace dlatego poszla juz kosa.

Frisian Dew (juz przystrzyżony)







Shaman (też po lekkim strzyżeniu)





Durban Poison



Purple Maroc





Outdoor Grapefruit




Pozdrawiam :jaraczz:
 

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
no te krzaki powinny zostac sciete juz nawet tydzien temu ale spoko ! ;) gratuluje / ja juz tez po mozesz zobaczyc moj out w podpisie ! gratz !
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
143
Buchów
0
U Was już taka typowa jesień i idzie kosa a u mnie jeszcze conajmniej z tydzień (durban poison i purple maroc). Nie kwapią się aby ciągnać mikroelementy z liści, ale coś tam jeszcze puchną ... pleśni nie ma więc potrzymam ile się tylko da. PZDR<peace> PS. Zdjęcia wrzucę do kwitnących krzaków outdoor ale to dopiero na wieczór.
 

register

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
89
Buchów
0
Już prawie koniec:harvest: została tylko Easy Sativa która dość późno zakwitła.

4 krzaki poszły pod kose.
Purple Maroc

GF out


Purple Maroc




DP

Easy Sativa na najbliższych dniach kosa strasznie późna odmiana;/
ale ma iść cała na hasz :D

DP


Pozdrawiam niebawem wrzucę foty już z całości plonu:spalony:
:harvest::harvest::harvest::harvest:
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół