nasiona marihuany

2Pac Shakur

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
Ja tam lubię każdy hip-hop (prawie) PEja,O.S.T.R,WWO,MEzo,Fisz,PAktofonika i tak dalej... Ale moim najelszym na***ardizje ulubionym hip-hopwcem jest TUPAC!!! Legenda Hip-hopu naje;szpy freestyle poprstu według mnie zawzse będzie najlepszy! /a wy jak uwazacie :p
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Co do tupaca to sie zgadzam konkretny człowiek dobra muza mi najbardziel pasi album makaveli ostatni reszta tez dobra ale ten mi najlepiej lezy i brzmi

[ Dodano: 2006-01-05, 18:37 ]
ooo i jeszcze jedno jak by kto chciał to moge pare albumuw przesłac mam 9 :mrgreen: :D (tylko zanim ktos napisze ze chce to jak myslicie przez co najlepiej było by przesyłac mailem czy jakos inaczej proponuje ktos pozdro)

[ Dodano: 2006-01-05, 18:39 ]
i jeszcze jedna smieszna sprawa muj kumpel to zauwarzył przeczytajcie sobie TUPAC
od tyłu co wychodzi ???? :mrgreen: :mrgreen: hehe kumpel sie puzniej filmował ze pac zginoł przez swoja mame bo miał swoją smierc w imieniu buhahahah pozdro
 
M

MILKA

Guest
Też się zgodze ze ten koleś ma naprawde za***istą muze!!! szacunek dla niego!!! a z polskich wykonawców według mnie najlepiej wygina O.S.T.R. ten koleś potrafi wszystko!!!
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
No wiadomo jest (był) kozak...
Changes to poprostu typowa klasyka. Jak dla mnie też kolo wymiatał!
A co do jego śmierci to krazy wuchta opowieści prawie jak z prezydentem Kennedym :p
Pozdro
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
no bez kitu zawinieta ta sprawa z jego "smiercią" szczegulnie ze wydał makaveli
jesli wie ktos o co mi chodzi no i jeszcze ta teoria lidzby 7 i inne pirdoły np ze w wywiadach muwił ze chce skonczyc z rapem
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Rymowal o swojej smierci to sie doczekal :p Oczywiscie zartuje nie wierze w przesady.

Ale wie ktos jak on zginal?
 
R

Rider

Guest
za***ali go z gnata jak wychodzil czy wchodzil do sklepu, ale nie jestem pewien, babusy to dzikusy i skacza po drzewach :p
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
ta dziwna sprawa tez sadze ze raczej go zabili ale wspomniałem o tym bo faktycznie duzo zbiegów okolicznosci pozdro
 
Z

zielony pan

Guest
Po pierwsze nie w sklepie zadnym go zabili tlkyo jechał bodajze (BMW) a koesiem (nie pamietam jak sie nazywal ) jechałna boks tysyn kontra ktos tam i podjechałą tez chyba BMW otworzyli okno i dostał 13 strzało w z karabinu maszynowego umarłw szpitalu i na koniec cos tam powiedzial hmmm... do tego koelgi "(koelgo) ja umieram'' i dead... :( Tupac not die reagge GOOD ;p
 
D

delete

Guest
TUPAC R.I.P klasyka poprostu pamietam jak pare lat temu zobaczylem pierwszy raz teledysk Changes to az mi ciary przeszly po plecach i na dodatek lza w oku szok
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
fu*k Suge Knight.

[ Dodano: 2006-03-15, 10:00 ]
Makaveli R.I.P.
 

sangria

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2006
Postów
73
Buchów
0
Na***ał Orlando Andersona przed walką Tajsona a gość ów był jednym z wyżej postawionych ludzi w gangu Cribs, jak wiadowo Tupac nosił się w czorwonym czyli bloods prawdopodobnie za to wykonali na nim wyrok. Druga teza głosi że to Notorius PIG zlecił jego morderstwo a kto naprawdę od***al wiedzą jego najbliźsi którzy widzieli zamachowców ale nie ujawnili ich torżsamości. Co nie zmienia faktu że był wielkim artystą
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
fu*k Suge Knight. A ja myśle że zginął przez tego sk***iela.fu*k Suge Knight.
 
H

HaiL Mary

Guest
2pac najza***istszy raper w historii,nie ma takiego drugiego i nigdy nie będzie,a te wszystkie czarnuchy i białasy,mogą se cynować i pozować na gangsterów,ale tylko w wydaniu Paca było prawdziwe :D a Mezik :puker: to w ogóle nieporozumienie :/
RIP Pac [*]
btw ja też myśle ze to ten sqrwiel Suge go załatwił bo Pac chciała odejść z Death Row.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół