nasiona marihuany

2x [0.3m2] szafki FLO Grow nano [auto wedding cake] test led

Wyszukiwarka Forumowa:

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
ELO ;D

Mała pomyłka w tytule na górze - ma być 2x [0.1m2]

Zapraszam do testu dwoch lamp taniego chinczyka z alledrogo 36W i diody citizen CLU048 puszczonego na 38W
Szafy gotowe, wersja NANO od FLOGROW
1. Ziemia: 10 llitrów w każdej doniczczce - Compo Sana do zielonych i palm - marketówka
2. Nawozy: biobizz Fishmix, biobizz biobloom, alga-grow, alga-bloom, bud-candy, biohaven, palm ash tree guano
3. Woda: osmoza akwartystyczna
4. Doniczki materiałowe
5. Wentylacja: wiatrak 92x92mm 0,2A + filtr węglowy 600 gram wegla aktywnego
6. Wymiary szafek , sz. / gł / wys. 30x30x70cm

Rosliny beda traktowane przez lst, ziemia jest z nawozem mineralnym moim zdaniem idealny poczatek dla rosliny, te ziemie polecam poniewaz przeszedlem z growshopowych ziiem na nią i widze znaczną roznice. Pozniej idealnie po miesiacu mozna ładowac organike i wychodzi idealnie :D

 
Ostatnia edycja:

pelna_kiermana

New member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
3
Buchów
2
Siema! Fajny projekt, prowadzę aktualnie coś podobnego (identyczne wymiary szafki, automaty, ta sama ziemia), dlatego na pewno będę regularnie zaglądał :) Mamy rośliny w podobnym wieku (dziś moja skończyła 3 tyg), ale moje wkraczają już we flo. Co do ziemi, jest to mój pierwszy grow, ale też obserwuję bardzo szybki i zdrowy wzrost na samej wodzie. Moja mała co prawda jest dużo niższa, ale też dużo gęstsza, prawdopodobnie przez bliskość światła (działam na żyrandoledach). Powodzenia!
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
kolejny up zauwazylem ze w szafce z chinolem gdzie sa diody czerwone roslina szybciej zakwitla albo przez czerwone diody albo przez to ze swiecilem caly czas przez 3 tyg swiatlo bez przerw

 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
Siema! Fajny projekt, prowadzę aktualnie coś podobnego (identyczne wymiary szafki, automaty, ta sama ziemia), dlatego na pewno będę regularnie zaglądał :) Mamy rośliny w podobnym wieku (dziś moja skończyła 3 tyg), ale moje wkraczają już we flo. Co do ziemi, jest to mój pierwszy grow, ale też obserwuję bardzo szybki i zdrowy wzrost na samej wodzie. Moja mała co prawda jest dużo niższa, ale też dużo gęstsza, prawdopodobnie przez bliskość światła (działam na żyrandoledach). Powodzenia!
przeslij mi twoja fotorelke, ale polecam ten panel chinski 90 dyszek kosztuje 36 wat bierze ale ladnie rozkrzacza na wega, ciekawe jak to na kwitnieniu wyjdzie
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Calmag jakiś stosujesz??? Bo ewidentnie braki widać
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
przeslij mi twoja fotorelke, ale polecam ten panel chinski 90 dyszek kosztuje 36 wat bierze ale ladnie rozkrzacza na wega, ciekawe jak to na kwitnieniu wyjdzie
Nie pisz nawet takich rzeczy.
Te wszystkie chińskie panele Led za 9 dych to się do szczania nadają, każdy praktycznie je tu odradza.
Lepiej jakieś zwykle żarówki Phillips 13w 1521lm 2700k tylko osłonkę zdjąć.
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,058
Odznaki
7
uderzcie do użytkownika @Gość. i sprawdźcie jego temat Open Power Supply, na jego zasilaczach na te powierzchnie można skleić za***isty panel, sam będę się do tego przymierzał po sezonie.
Czakra, dociągnij to do końca, zrob sobie boxa, albo połącz te co masz.
zbijaj powoli wilgotnosc.
I jak to jest za szkłem to pokryj folią, będą miały doświetlenie.
 
Ostatnia edycja:

pelna_kiermana

New member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
3
Buchów
2
przeslij mi twoja fotorelke, ale polecam ten panel chinski 90 dyszek kosztuje 36 wat bierze ale ladnie rozkrzacza na wega, ciekawe jak to na kwitnieniu wyjdzie
W tym grow fotorelacji nie prowadzę, ale podsyłam fotki jak to aktualnie wygląda. Naliczyłem około 12/13 topków. Wczoraj poprawiałem ostatni raz LST i mam nadzieję, że teraz roślinka wystrzeli :) To mój pierwszy grow więc rady mile widziane. Około 28 dzień życia.

 

zwiezak966

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2022
Postów
81
Buchów
142
Odznaki
1
W tym grow fotorelacji nie prowadzę, ale podsyłam fotki jak to aktualnie wygląda. Naliczyłem około 12/13 topków. Wczoraj poprawiałem ostatni raz LST i mam nadzieję, że teraz roślinka wystrzeli :) To mój pierwszy grow więc rady mile widziane. Około 28 dzień życia.
Ona już kwitnie, a ten żyrandoled wydaje się, że wisi dość wysoko, na jakiej wysokości masz tą lampę ?
 

pelna_kiermana

New member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
3
Buchów
2
Ona już kwitnie, a ten żyrandoled wydaje się, że wisi dość wysoko, na jakiej wysokości masz tą lampę ?
Pisałem jakoś tydzień temu, że wchodzi we flo :) Wczoraj przestawiłem lampę z około 30 cm na około 40 cm od szczytów, żeby trochę się wyciągnęły.
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
W tym grow fotorelacji nie prowadzę, ale podsyłam fotki jak to aktualnie wygląda. Naliczyłem około 12/13 topków. Wczoraj poprawiałem ostatni raz LST i mam nadzieję, że teraz roślinka wystrzeli :) To mój pierwszy grow więc rady mile widziane. Około 28 dzień życia.

dalbym o wiele nizej te swiatelko na pewno pozytywnie by to wplynelo na twoje roslinki szczegolnie ze juz kwitnie
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
kolejny up - jakos ponad miesiac temperatura 24 wilg 70 , box z citizenem zaczelo kwitnac bardzo pozno stad tez taki duza masa rosliny, spod chinskiego leda ostro juz kwitnie z 20g moze bedzie no ale zobaczymy. Troche musze jeszcze gimnastykowac krzaka spod citizena teraz bedzie mega w gore rosl- bede go sciagal w dol trytytkami

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół