nasiona marihuany

2x AK-47, półautomat, pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Siemano wszystkim! Tak jak widzicie w tytule - jest to moja pierwsza uprawa. Wpadły mi w ręce dwa półautomaty feminizowane AK-47, genów nie znam.

Kwiatki są już takiej wielkości, ziarno w ziemi znalazło się pierwszego czerwca, do tej pory raz były na dworzu w ciągu dnia. Dziś wystawiłem je po raz kolejny, lecz zabezpieczyłem butelką, aby wiatr ich nie przewrócił. Chce je powoli przyzwyczajać do outa.





Jeden z nich jest delikatnie popalony na końcówkach, myślę że to od słońca, bo od czego innego. Sami spójrzcie:



Zastanawiam się kiedy powinienem zacząć podlewać jakimś nawozami, no i jakimi. Myślicie że biohumus będzie spoko? Co do treningu to jeszcze zobacze.
 
Ostatnia edycja:

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Na sam początek to je przesadź w większe doniczki bo są strasznie powyciągane przez brak światła.
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Stały w troche chujowym miejscu, bo nie było mnie tydzień i nie miał kto o nie dbać. Przesadzenie będzie konieczne? Chciałem od razu przerzucić na spota.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Stały w troche chujowym miejscu, bo nie było mnie tydzień i nie miał kto o nie dbać. Przesadzenie będzie konieczne? Chciałem od razu przerzucić na spota.

Nie będzie konieczne przesadzanie jak chcesz je wywalić na spota tylko najlepiej by było żebyś to zrobił jak najszybciej bo one będą się wyciągały, a mają taką słabą łodyge że wkońcu się przegnie i złamie i lipa wyjdzie, zatargaj je na spota i wsadź po te dwa pierwsze listki.
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Nie będzie konieczne przesadzanie jak chcesz je wywalić na spota tylko najlepiej by było żebyś to zrobił jak najszybciej bo one będą się wyciągały, a mają taką słabą łodyge że wkońcu się przegnie i złamie i lipa wyjdzie, zatargaj je na spota i wsadź po te dwa pierwsze listki.

Myślałem też o tym, żeby przesadzić je do dużych donic i wtedy nie wrzucać już na spota tylko trzymać w ogródku, a w razie burzy, czy jakichś wichur byłyby mobilne i mógłbym schować do domu. Myślisz że to byłby dobry pomysł?

Tylko jeszcze kwestia tego jakiej wielkości miałyby być donice, żeby wystarczyły. 20l by wystarczyło?
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Myślę że jak masz możliwość trzymania w ogródku to lepiej by było bez donic, a na pewno Ci się odwdzięczą w plonie. A burzą się nie przejmuj zobacz ile osób uprawia Outdoor.
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Myślę że jak masz możliwość trzymania w ogródku to lepiej by było bez donic, a na pewno Ci się odwdzięczą w plonie. A burzą się nie przejmuj zobacz ile osób uprawia Outdoor.
Niestety bez donic nie da rady , bo ojciec wraca co 1-3 tygodnie, a on nie może tego widzieć, dlatego zależy mi na mobilności. Teraz sam nie wiem czy w donicach w ogrodzie, czy na spocie. Chyba jednak posadzę na spocie, w pokrzywach.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
No to nie zastanawiaj się tylko ogarnij sobie spota i wysadzaj je normalnie w ziemie bez donic na pewno lepiej to wyjdzie.
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Dzięki za pomoc, ziomek. A mógłbyś mi jeszcze powiedzieć kiedy mogę zaczAc podlewać biohumusem i jak często? I na spocie nie będzie potrzeby rozkopania ziemi i wrzuceniu tam swojej, kupnej? Jeśli posadzę w pokrzywach.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Biohumusem zaczyna się podlewać jak roślinka ma około 2 tyg. Możesz dać na początek 1/2 dawki a później co drugie podlanie i zwiększać tą dawkę, biohumusa raczej nie da się przedawkować . A jeżeli masz na spocie pokrzywy to jest dobra ziemia i nie będzie potrzeby mieszania ze sklepową możesz sypnąć dolomitu to wyrówna ph ziemi. Tylko wiadomo że musisz powyrywać te pokrzywy i przekopać ziemię żeby ją spulchnić żeby korzenie miały jak się rozrastać.
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
Ostatnio rzadko bywam na wsi i nie mam jak dbać o rośliny, przesadziłem je już jakiś czas temu do doniczek, ale niestety swoją one na parapecie i nie ma tam wystarczająco dużo światła. Na dniach przesadzam na spota i mam pytanie: dolomit jest konieczny czy bez niego tez da radę ?
 

savster

Member
Rejestracja
Kwi 25, 2017
Postów
13
Buchów
0
IMG_0523.JPG

IMG_0522~0.JPG


---------- Post Zaktualizowany 13:06 ---------- Data pierwszego postu 13:04 ----------

Dodam jeszcze ze ziemia zaczęła mi gnić i w jednym kwiatku zgnil ten mały pierwszy listek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół