nasiona marihuany

2x AK47 65dzień

Wyszukiwarka Forumowa:

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Witam, 2 najstarsze z panienek maja 65 dzień (22 FLO)
jak myślicie jak daleko do końca ? Doniczki 6,5L dobrze idą ? To moja pierwsza uprawa.
Box 60x60x90 ,




 
O

OdcieńZieleni

Guest
miesiąc to takie minimum, po miesiącu wrzuć znowu fote
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
W boxie robi się busz. Na dzień dzisiejszy 2 starsze 74 dzień 30 dzień flo, 2 młodsze 56 dzień 16 flo (ktoś mi powie czemu one takie małe?)
Chciałbym skutecznie odsłonić dolne partie topkow co by spouchly, polecacie fryzjera tych 2 większych? Proszę o podpowiedzi



 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Sa mniejsze, bo takie urosly, przez genetyke i zapewnione warunki :D Pan buk je takie stworzyl. Mozesz zrobic fryzjera, jak najbardziej na pewno wplynie to pozytywnie na planty. Pzdr
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Usuwać liście tylko te dolne duze ?
Te przy głównych palkach z dołu zostawic czy też ciąć.
Chce jak najwiekszy plon a nie chce popsuć nic :d
 
Ostatnia edycja:

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Sa mniejsze, bo takie urosly, przez genetyke i zapewnione warunki :D Pan buk je takie stworzyl. Mozesz zrobic fryzjera, jak najbardziej na pewno wplynie to pozytywnie na planty. Pzdr

Z jakiego względu uważasz że obcinanie liści pomoże roślinie ?? I to jeszcze na flo...

Fotosynteza – biochemiczny proces wytwarzania związków organicznych z materii nieorganicznej, zachodzący w komórkach zawierających chlorofil lub bakteriochlorofil, przy udziale światła. Jest to jedna z najważniejszych przemian biochemicznych na Ziemi. Proces ten utrzymuje wysoki poziom tlenu w atmosferze oraz przyczynia się do wzrostu ilości węgla organicznego w puli węgla, zwiększając masę materii organicznej kosztem materii nieorganicznej.

W komórkach eukariotycznych proces fotosyntezy zachodzi w wyspecjalizowanych organellach – chloroplastach, zawierających barwniki fotosyntetyczne. U roślin organami zawierającymi komórki z chloroplastami są GŁÓWNIE LIŚCIE, będące PODSTAWOWYMI ORGANAMI ASYMILACYJNYMI. Pewne ilości chloroplastów zawierają także komórki niezdrewniałych łodyg oraz kwiatów i owoców.

[MENTION=86804]JanBejker[/MENTION] Nie przeszkadzaj im, niech sobie puchną. Masz zdrowe rośliny.
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Czytałem trochę na ten temat wlasnie, i z teorii wynika żeby nie strzyc. Chce odsłonić dolne topy bo słabo się rozwijają przez brak światła. Podwiazywanie lisci jest niemożliwe bo ich za dużo. Czyli co zostawic je tak jak rosną i nie cichać? :>
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Czytałem trochę na ten temat wlasnie, i z teorii wynika żeby nie strzyc. Chce odsłonić dolne topy bo słabo się rozwijają przez brak światła. Podwiazywanie lisci jest niemożliwe bo ich za dużo. Czyli co zostawic je tak jak rosną i nie cichać? :>

Dolne topy nie rozwijają się wolniej od tych wyżej. Odnosisz takie wrażenie ponieważ kwitnienie u rośliny zaczyna się najbliżej czubka, i postępuje w dół rośliny. To naturalne zjawisko. Poza tym roślina wykorzystuje większość swojego potencjału na rozwinięcie tych głównych szczytów, które rosną wyżej. W naturze, mają one większą szansę na zapylenie, dlatego też dzieje się w ten sposób.
"Najlepszy owoc rośnie najwyżej w konarach"
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Siemka, 89dzień/46dzień FLO
kiedy ścinka ???

P.S sorki ale nie dało się obrócić fotek :/
2 młodsze akacze 72dzień/30dzień FLO















 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Siemka, 89dzień/46dzień FLO
kiedy ścinka ???
sorki ale nie dało się obrócić fotek :/

nie masz lupki, zeby obczaic trichomy? na oko mysle, że ze 2 tyg jeszcze.
a fotki obracasz po wgraniu do galerii forum
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Trichomy takie białe mleczne, kilka brązowych. Fotek nie da rady zrobic za mala lupa i nie widac nic na zdjęciu. 25 lutego wyjeżdżam Na 2 tygodnie co tu teraz zrobić??
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Weź mi podrzuć klucze do chaty ziomek, ja ci to ogarne ;)
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Serio dylemat jest :/ A jakby ściąć w sobotę tydzien suszyć i do słoików do 25 lutego mogę raz dziennie otwierać by wymieszać powietrze wystarczy tak ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół