nasiona marihuany

2x AutoMaria II 4x 24Wat, domowa prowizorka

Wyszukiwarka Forumowa:

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
Witam
jest to moja pierwsza uprawa i rady mile widziane;)
roślinka-AutoMaria II od Paradise-seeds (http://www.paradise-seeds.com)
box-szafa o wymiarach 50cm x 80cm x 150cm
lampy-4x 24wat energooszczędne (4x 1500 lumenów)
odbłyśnik-z jakiejś blachy;)
wentylacja-brak (bardzo często szafa jest otwarta)
wilgotność- myśle że dobra wyłożone pojemniki z wodą i okre szmatki
temperatura-21-32 stopnie zależy od tego czy lampy są włączone
nawozy-do tej pory brak
roślinka już kwitnie, okazała się kobietką;)
i teraz pytanie czy moge już podawać plankton K? i w jakich ilościach?
oraz taka rzecz czy nic się nie stanie jak nie będzie wentylacji?
11 dzień

16 dzień
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-lastup-0-2.html
oraz obecnie 24 dzień




zdjęcie nie są najlepszej jakości, ponieważ były robione telefonem;)
 
D

delete

Guest
mozesz lac ale nie plan.k tylko kup na weg biohumus jak zacznie ci kwitnąc to bedziesz lał tym planktonem k.
 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
roślinka już kwitnie 3-4 dzień i dlatego chce lać planktonem, i chce też aby roślinka była jak najbardziej naturalna bez zbędnych nawozów . .
 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
mam pytanie czy roślinka rośnie prawidłowo? nie wiem dlaczego ale w boxie lata dużo takich małych muszek wiecie dlaczego? ponaginałem liście znajdujące się nad bocznymi szczytami pod nie i teraz do wiekszości szczytów dochodzi światło, mam nadzieje że dobrze to wykombinowałem;) wszystko widać na zdjęciach. zrobie z tego małą fotorelacje;)
27 dzień




 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
Aha, w paru sklepach między innymi castorama i praktiker byłem i nie było plankton K więc już straciłem cierpliwość i kupiłem florowit do pelargonii na kwitnienie. coś tam jest napisane że zwiększa pąki kwiatowe, mam nadzieje że będzie dobry;) leje dawke z opakowania raz w tygodniu a jest żeby lać dwa razy ale nie chce przesadzić
 
Ostatnia edycja:

12345ph

Member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
21
Buchów
0
Ładnie to wygląda, napisz jaki stosujesz fotoperiod i czy cały czas lecisz na tym samym, czy juz zmieniales, lub bedziesz zmienial :)
 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
fotoperiod to 20/4 i nie zamierzam zmieniać ,bo to automat więc chyba nie potrzebuje zmiany mam racje?
 

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
widze amatorka pełna para ale wiesz roslinka zdrowa bardzo, i co to zaczełeś fotoleracje a nie masz jeszcze bucha ? łap ! nastepne kroki to zmien zaroweczke na mocnejsza z barwa na flo i kup cos na kwitnienie :) kilka zloty wydasz a gramow troche wiecej, a i rozciagnij te boczne odrosty jeszcze bardziej wykorzystaj przestrzen boxa, a glowny szczyt mozesz poprostu zlamac jesli roslinka nie jest juz mokra w srodku łodygi, przygiecie glownego stozka wzrostu powodouje silniejszy rozrost mniejszych odrostow zarazem zaobserwojesz ladne rozkewienie sie glownego stozka wzrostu :). Tym sposobem bedziesz mial kilka glownych szczytow i nagniesz wszystko do poziomu jednego wiec kazda czesc rosliny bedzie rowno naswietlona. To bardzo wazne przy oswietlaniu zarowkami energooszczednymi.

Ps wez przenies to do do fotoleracji, omg nie zauwazyklem ze to dzial hodowla ... tak nawozic smialo :)kup cos niedrogiego na flo sobie :)
 
Ostatnia edycja:

palczastoramienny

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2011
Postów
118
Buchów
1
Florovit mozesz wyje... :)
FLOROVIT: NPK 4 + 6 + 8
Planton K: PK 9 + 24
roznica znaczna jezeli chcesz jakis zamiennik bo akurat nie ma "planktona" patrz na sklad :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół