nasiona marihuany

2x AutoMaria II 4x 24Wat, domowa prowizorka

Wyszukiwarka Forumowa:

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
dobra w takim razie te boczne szczyty odegnę i teraz powiem o drugiej roślince ,której pestke dostałem od kumpla która była wyciągnięta z tej samej odmiany z samego krzaczka była to żeńska roślina jednak miała jakieś nasionka i teraz pytanie jaka jest szansa że będzie to też żeńska roślinka? ma ona około 14-15 dni później zrobie fotki i wam pokaże. biore sie za to wszystko. będe się dalej rozglądał za tym planktonem K bo jak mówiłem nie mogłem znaleść w paru ogrodniczych . . aha i czy odległość światłą od głównego szczytu może być około 15cm? z fartem i dzieki za porady
 
Ostatnia edycja:

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0

przy takich zarowkach moze byc zobacz masz zdrowa rosline bardzo ladnie sie pnie, a co do tej drugiej rosliny generalnie meskie rosliny wyciagaja sie o wiele szybciej by moc z gory poscic pylek na kwitnace kobietki ,a te nasionka to woreczki zpylem wiec jakby to ujac jaja ! wytnij ja bo nikt nie lubi jaj :)
 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
Witam
kolege proszę o czytanie e zrozumieniem, ta druga roślinka jest z nasiona wytworzonego z żeńskiej rośliny i własnie się okazało że to jest też baba;D
tutaj zdjęcia dużej 38dniowej jak i mniejszej 22dniowej roślinki z tego nasionka własnie. Tej drugiej roślince staram się robić trening żeby rosła w bok a boczne szczyty rosły w góry i każde miało odpowiednio dużo światła, nie pamiętam nazwy;P



 
C

chimichurri!

Guest
...Milo, ja mam na stanie nasiona z krzyzowki pomiedzy automaria2 x snowryder od znajomego a sama marie w akcji rownierz widzialem, kawal dobrej roboty odwalili z ta odmiana.

peace.
 

GucioRugby

Member
Rejestracja
Maj 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
Witam oto kolejna aktualizacja;) mm wrażenie że topy powinny być większe jak na jej wiek . . ma 41dni



Oraz druga roślinka która ma 25 Dni

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół