nasiona marihuany

2x [no name z palenia] 1x [lowryder 2 auto SB] i 1x [quiq one auto RQS]

Wyszukiwarka Forumowa:

vulgarus69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
100
Buchów
34
z kolei kolego, ja tygodniowe siewki wkładam do ziemii z azofoską i rosną jak złe.
azofoske mieszam już miesiąc przed wysadzeniem, przegryza się i jest git
no widac że z cb amator , ty nie znasz sie widzę na psychologi rosliny jak można ? na etapie sadzonki nawozic ? ty jestes glupi czy co? , roslina sadzona mała powinna byc sadzona w ubogiej ziemi nie nawozonej w celu rozbudowy systemu korzennego ja dodatkowo przesuszam rosliny nawet jak są duże , jak roslina zaczyna miec niedobory czegokolwiek nawet wody , uruchamia korzenie które się pieknie rozrastają . A jaka roslina na dole taka jest i u góry.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Wszystko fajnie pięknie, ale to ma być out??? Pestki na wacie??? Nie ma roślin,nie ma spota, nie ma konkretnego opisu. Moje pytanie: po kiego zakładać takie fr???

takie fotorelacje są dopuszczane..zmieniło się to w momencie kiedy wielu userów chciało zaczynać wcześniej,jeszcze bez roślin na spocie

z taką zasadą że foty roślin na spocie do końca maja


no widac że z cb amator , ty nie znasz sie widzę na psychologi rosliny jak można ? na etapie sadzonki nawozic ? ty jestes glupi czy co? , roslina sadzona mała powinna byc sadzona w ubogiej ziemi

wulgarus,może troche spokojniej ? na razie to tylko piszesz,chłopaki już coś pokazali ,realnie,nie z psychologii

to mamy na spocie zubożyć ziemie czy jak? ;) to outdor chłopie,nie doniczka

wątpie że akurat ty masz ten jeden najlepszy patent na outa ..nie ma takiego
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
ja ci powiem tak jesli jeste poczatkujacym w uprawie , zrób tak ziemia dolomit i to wszystko nie dodawaj nic do ziemi nie mieszaj to moja rada , a na pewno cos ci się uda dodawanie azofoski do ziemi jest nie zbyt mądrym posunięciem , a po za tym druga rzecz brak minerałów w ziemi czasem nie jest w cale zły ja np. jak robie sadzonki przesuszam je ze dwa razy mocno i podlewam roslina która nie ma wody i skladników rozwija sytem korzenny co pozniej zaowocuje silnymi i zdrowymi sadzonkami , ja bym ci doradził tak robisz spota ziemia domolit perlit etc , i do czasu jak rosliny nie urosną dosc duże nie nawoź niczym , czasem jak roslina nawet wykazuje niedobory azotu etc , to mozna powiedziec ze jest kozak roslina wtedy strasznie wyciaga korzenie , i pozniej lejesz jej tam gnojówke czy cos ona szybciutko sobie to pobierze i zacznie rosnąc jak ***nięta i masz dwie pieczenie na jednym ogniu albowiem liczy sie w uprawie najbardziej to co jest pod a pozniej to co jest nad . Pozdro i zapraszam na moją fotorelacje
z kolei kolego, ja tygodniowe siewki wkładam do ziemii z azofoską i rosną jak złe.
azofoske mieszam już miesiąc przed wysadzeniem, przegryza się i jest git
Śmigacz podzielam Twoje zdanie.W tym wypadku więcej nie oznacza lepiej,wystarczy umiar i jest git.Ziemia wymieszana z azofoską,hydrożelem i odrobina dolomitu.Tydzień przed włożeniem 30dniowych sadzonek to robię i nic się nigdy nie stało.Mało tego,nawet tuż przed wysadzeniem tak zrobiłem i żadna sadzonka nie ucierpiała.Mam spokój z woda i z nawozami przez najbliższe 3 miechy.Może gdybym miał możliwość doglądania roślin każdego dnia postąpił bym innaczej,ale ze cenie sobie wewnętrzny spokój to mam taki system i jak najmniej wizyt na spocie.
Z fartem ✌️
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Ja na twoim miejscu bym się zastanowił nad tymi no name. Jesli znalazłeś pestki wpaleniu to prawdopodobnie roslina zhermiła
 

jeżyzwieży

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2020
Postów
34
Buchów
30
Ja na twoim miejscu bym się zastanowił nad tymi no name. Jesli znalazłeś pestki wpaleniu to prawdopodobnie roslina zhermiła
posadze je oddzielnie nawet jeśli zhermią lub będą męskie to pójdą na makumbe zawsze coś :D
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
401
Buchów
1,056
Odznaki
7
za wczas na te auto, chyba ze mieszkasz w hiszpani :D proponuje dołożyć im tam żarówkoleda 4000k, i przybliżyć je do światła o 5centów, w miare możliwości mógłbyś w ciepłe dni dawać je na zewnątrz, aczkolwiek chmury nie odstępują. Z tych automatów będzie ciężko zebrać zadowalający materiał.
 
Ostatnia edycja:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Tak jak kolega wyżej napisał. Automaty muszą mieć od początku dobre warunki żeby osiągnąć z nich zadawalajacy plon. Ja zawsze kiełkuje końcem maja i zazwyczaj +25 z jednego wyciagam.
 

jeżyzwieży

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2020
Postów
34
Buchów
30
Dorzuciłem do nich kolejnego chińskiego leda cob 50w razem są 3 czyli 150w zobaczymy co z tego będzie
 

jeżyzwieży

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2020
Postów
34
Buchów
30
Z***ałem akcję bo źle zamontowałem jednego leda i spadł na automata quick one :rolleyes:... raczej nic już z niego nie będzie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół