nasiona marihuany

2x Purple Maroc x Girl Scout Cookies Ggs, 2xSerious6 x Hindu Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
Siema. Brak czasu dał roślinkom ostro popalić. Za rok się poprawie, obiecuje.
Przesadziłem je do ziemi 06.08, pomogło.

PMxGSC





S6xHK



PMxGSC kwitną już kilka tygodnia, S6xHK puściły pierwsze włosy (różowe), do końca sierpnia powinna juź kwitnąć, zaznaczę że wykoełkowały 10 lipca ;-)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
Siema. Purple Marock x Girl Scout Cookies cięte na raty, nie ma czego pokazywać jeszcze,za jakies 2 tygodnie podam wagę.
Serious6 x Hindu Kush kwitnie elegancko, dostały Ripen tydzień temu.

Dzień 75, kwitną około cztery tygodnie.




 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
84 dzień. Przymrozki nie zrobiły na nich wrażenia �� jeszcze z 2 tygodnie, nie mogę się doczekać bo pachną obłędnie!

Serious 6 x Hindu Kush



P.s. Czy ktoś z moderatorów może dorzucić do tytułu wątku „2x Serious 6 x Hindu Kush”
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
S6xHK. Dzień 90. Za tydzień mogę kosić ale pogoda ma być ładna to może jeszcze potrzymam.





 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
No siema. PMxGSC testowałem pare razy, dziś przetestowałem S6xHK. Jestem zadowolony z mocy.
Co do samych roślin to jeśli miałbym wybrać między nimi, to zdecydowanie S6xHK. Były moją ostatnią nadzieją na to żeby pokazać jakieś sensowne zdjęcia roślin, bo strasznie zaniedbałem resztę.

S6xHK wykiełkowały 10 lipca! Ścięte 12.10, czyli wyrobiły się w 95 dni! Kwitły około 7 tygodni.

Dzień 20, pare dni później przesadzone do gruntu ze sklepowką.


Dzień 41, tuż przed flo.


Dzień 54, już na flo. Widać dwa fenotypy: #1 po s6, #2 po HK.


Dzień 75.


Dzień 95 ścinka.






Susz


Plon to 40g, szału nie ma ale zawsze swoje. Z PMxGSC wyszło podobnie.
 
Ostatnia edycja:

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Zadowolony jesteś z Purple Maroc? bo u mnie spisał się wpaniale :D a tak btw. dobra FR pozdrawiam :D
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
[MENTION=81904]Karprzeczny[/MENTION] dzięki. Szczerze gdybym nie z***ał sprawy w decydującym momencie to były by pewnie ładne choinki. Na następny rok biorę na bank coś z Purple maroc’kiem od Grzesia. Znajomy który wypalił uncję z tej krzyżówki był zadowolony w 100%, ja wypaliłem kilka gram i też 100% satysfakcji.
Roślinki miały super wigor i wcześnie zbierały się do kwitnięcia tylko miałem wrażenie że nie chcą skończyć kwitnąć ale po tym co przeszły miały prawo zwolnić tempo.
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
[MENTION=81904]Karprzeczny[/MENTION] dzięki. Szczerze gdybym nie z***ał sprawy w decydującym momencie to były by pewnie ładne choinki. Na następny rok biorę na bank coś z Purple maroc’kiem od Grzesia. Znajomy który wypalił uncję z tej krzyżówki był zadowolony w 100%, ja wypaliłem kilka gram i też 100% satysfakcji.
Roślinki miały super wigor i wcześnie zbierały się do kwitnięcia tylko miałem wrażenie że nie chcą skończyć kwitnąć ale po tym co przeszły miały prawo zwolnić tempo.

U mnie odwrotnie było bo późno zaczął kwitnąć i krótko w porównaniu do zwykłego maroca. A plon prawie taki sam. Ale jakość to purple maroc>maroc. moc idealna a smak to czysta przyjemność. Na przyszły sezon zamierzam też usadzić purple
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół